nbeobuwie
26 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Bądź częścią podcastu bieganie.pl z Adamem Kszczotem i Joanną Jóźwik


Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania na niezapomniane spotkanie organizowane przez Bieganie.pl, eobuwie.pl oraz markę New Balance, które odbędzie się 30 września w Warszawie. O godzinie 13 w Salonie eobuwie.pl przy rondzie Rondo de Gaulle’a będziecie mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak powstaje jeden z najpopularniejszych sportowych podcastów!

Sobotnie spotkanie będzie idealną okazją, by dołączyć do tysięcy naszych słuchaczy i na własne oczy zobaczyć, jak tworzymy jedną z najbardziej rozpoznawalnych audycji biegowych w Polsce, nominowaną do tytułu najlepszego podcastu sportowego.

Prowadzącymi będą Adam Kszczot i Joanna Jóźwik, a tematem podcastu będą plany treningowe i przygotowania do maratonu. Przyjdź i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, zadaj pytania prowadzącym i doświadcz niezapomnianych emocji! Dla wszystkich uczestników przewidziana jest również możliwość konsultacji trenerskich z ekipą New Balance Run Club. Dodatkowo każdy otrzyma od nas koszulkę do biegania od NBRC!

Wspólna przebieżka ulicami Warszawy

A co po podcaście? Zapraszamy na wspólną 5-kilometrową przebieżkę ulicami Warszawy, aby wspólnie celebrować naszą pasję do biegania. Nasze spotkanie zakończymy drobnym poczęstunkiem, podczas którego będzie można porozmawiać, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości w środowisku biegaczy.

Spotkanie odbędzie się w Salonie eobuwie.pl przy rondzie Rondo de Gaulle’a, w godzinach 13:00-15:30. Nie zwlekaj i dołącz do nas w tym wyjątkowym dniu! Podcast będzie nagrywany i opublikowany na kanałach Bieganie.pl w środę 4 października. Harmonogram:
– 13:00 spotkanie
– 13:30 podcast start z możliwością zadawania pytań
– 15:15 wychodzimy biegać

Do zobaczenia już w sobotę!

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments