Adrianna Sulek x PUMA 1
13 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Adrianna Sułek dołącza do rodziny PUMA

Warszawa, 10 lutego 2023 –  Firma PUMA ma przyjemność poinformować, że reprezentantka Polski, Adrianna Sułek została nową ambasadorką marki.  

Adrianna Sułek

Adrianna Sułek pierwsze kroki jako sportowczyni stawiała w KS Pałac Bydgoszcz, gdzie grała w siatkówkę. Następnie spróbowała swoich sił w lekkoatletyce, reprezentując barwy rodzinnego klubu – Zawiszy Bydgoszcz.  

Podczas swojego pierwszego międzynarodowego występu na Mistrzostwach Europy juniorów młodszych w 2016 roku, Adrianna zajęła 14 miejsce. Zaledwie dwa lata później stanęła na podium w trakcie Mistrzostw Świata, gdzie zajęła 3 miejsce w siedmioboju.

Od tamtej pory,  lekkoatletka nie zwalnia tempa – w 2021 roku zdobyła pierwsze miejsce, na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Tallinnie oraz drugie miejsce na Halowych Mistrzostwach Europy, które odbyły się rok później w Belgradzie. Jej ostatnim osiągnięciem jest srebrny medal z 2022 roku, zdobyty podczas Mistrzostw Europy w Monachium.

„Bardzo się cieszymy, że Adrianna dołącza do rodziny PUMA. Nasi ambasadorzy za każdym razem udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.” – mówi Katarzyna Węsławowicz, Area Head of Marketing Eastern Europe w PUMA.

W trakcie zbliżających się przygotowań i występów Adrianna będzie korzystać z odzieży biegowej PUMA oraz wielu modeli butów przystosowanych do konkretnych dyscyplin, m.in. Deviate Nitro, Velocity Nitro, czy kolców evoSPEED Tokyo Future.

sulek

Możliwość komentowania została wyłączona.