wfl
17 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Adam Małysz i Tomasz Zimoch głosami w Aplikacji Wings for Life


Legendarny skoczek narciarski (Adam Małysz) i posiadacz jednego z najsłynniejszych głosów w Polsce (Tomasz Zimoch) spotkali się w studiu nagraniowym, by przygotować komunikaty głosowe do Aplikacji Wings for Life World Run na 10. edycję imprezy. Specjalne audio-show zostanie udostępnione uczestnikom Biegu z Aplikacją w dniu startu – 7 maja 2023. Zapisy na bieg trwają na www.wingsforlifeworldrun.com. Koszt startu to 70 zł, całość opłaty wesprze badania nad rdzeniem kręgowym.

Jak wyglądały nagrania? Zobacz na filmie

Bieg z Aplikacją to jedna z form startu w Wings for Life World Run, czyli globalnym biegu charytatywnym. Uczestnicy na całym świecie rozpoczną ucieczkę przed ruchomą linią mety dokładnie 7 maja, o 13:00 lokalnego czasu. Przez cały wyścig w ich słuchawkach rozbrzmiewać będzie audio show w wybranej wersji językowej. Głosami polskiej wersji Aplikacji zostali Adam Małysz, występujący w roli Ścigającego oraz Tomasz Zimoch, wcielający się w rolę Motywatora. W audio-show wystąpią także, m.in.: lekkoatletka Monika Pyrek, II Vice Miss Wheelchair World Anna Płoszyńska, dyrektor sportowy biegu Paweł Januszewski i para-kolarski Mistrz Świata Arkadiusz Skrzypiński.

– Nagrania audio do Aplikacji to dla mnie spory stres. Żaden ze mnie radiowiec, a głos Tomka zna i ceni cała Polska, więc możecie sobie wyobrazić, co ja tu przeżywam! Na szczęście jest też sporo śmiechu; zwłaszcza, kiedy do głosu dochodzi moja góralska gwara. – żartował Adam Małysz.

– Fakt, mój głos może kojarzyć cała Polska, ale Adama kocha cały świat! Więc jeśli nie dla mnie, to dla niego, musicie być z nami siódmego dnia maja. W Suwałkach, Warszawie, Ustrzykach Dolnych, na polnej ścieżce albo ulicy. Wszyscy lecimy wtedy w słusznej sprawie. – zachęcał Tomasz Zimoch.

Zapisani do Biegu z Aplikacją mogą wystartować solo w dowolnym miejscu lub dołączyć do biegu grupowego, w jednej z wielu lokalizacji w Polsce. Koszt startu to 70 zł, które w całości wspiera badania nad rdzeniem kręgowym. Zapisz się na   www.wingsforlifeworldrun.com.

Możliwość komentowania została wyłączona.