6 listopada 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Zapraszamy na niedzielne treningi w Kozach


Biegasz kilka razy w tygodniu? Twierdzisz, że rozwijasz siłę chodząc na siłownię? Nie masz z motywacji trenować w zamkniętych pomieszczeniach na tych samych maszynach? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco oznacza to co najmniej, że możesz wziąć udział w naszym treningu, choć wcale nie oznacza to, że go ukończysz!
Twój poziom sportowy będzie wystawiony na ciężką próbę. Tutaj sprawdzisz czy sumiennie wypełniasz zadanie domowe!
O czym mowa?

O cyklu niedzielnych treningów zawierających elementy crossfitu, biegu górskiego, ćwiczeń koordynacyjnych w nowej odsłonie, które pozwolą Ci przygotować się do imprezy planowanej na maj 2016 roku jakiej jeszcze nie było.
Kto je prowadzi?

Sponiewiera Cię Denis Gagon – sportowiec, trener ćwiczeń wydolnościowo-wytrzymałościowych, biegów ekstremalnych. W stan „bezkresu” wprowadzi Cię Jarek Gniewek – były reprezentant kadry Polski w biegach górskich, a z błotem zmiesza Jola Handzlik – absolwentka AWF w Katowicach, trener personalny w FitnesZone Kozy. Za elementy wspinaczki odpowiada Paweł Szostak podróżnik i taternik.

Gdzie?

Charakter miejsca idealnie oddaje atmosferę treningu. Tylko praca w skale utwardza charakter. Wpadnij do Kamieniołomu i wystaw swój organizm na obciążenie, którego dotąd jeszcze nie przyjął. Czekamy na Was w Kozach (województwo śląskie, niedaleko Bielsko-Białej).
Kiedy?

W każdą niedzielę od godz. 8:00, aż do kwietnia 2016.
Inicjatorem akcji jest ekipa z Fundacji Beskress a partnerem treningów jest międzynarodowy program Spartan Race. Akcję wspiera również FitnessZone z Kóz. 

Nasz portal objął patronat medialny nad treningami.

Możliwość komentowania została wyłączona.