21 października 2011 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyzwanie: masz 24h, 53.1443 23.2456


Dwie osoby. Różne światy. Narciarstwo biegowe. Ultramaraton. Nie zawsze jest z górki.

Rankiem dwoje wysportowanych ludzi dostaje SMS’em wyzwanie. Mają 24 godziny by dotrzeć na podane współrzędne geograficzne. Czy starczy im czasu? Czy uda im się? Także w życiu. Poukładać i pogodzić masę spraw. Bo przecież historia nie zatrzymuje się wraz z końcem tego krótkiego filmu, a biegnie dalej – z każdą godziną, każdym przebytym kilometrem. Kiedy nieustannie jakaś siła popycha do przodu i do przodu. (Oglądajcie w HD)

Emilia Romanowicz – studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (Ratownictwo Medyczne, Dietetyka), posiadaczka mistrzowskiej klasy sportowej i członek kadry narodowej w narciarstwie biegowym. Prywatnie miłośniczka tańca latyno-amerykańskiego o pochodzeniu karaibskim. Aktualnie przygotowuje się do sezonu trenując na lodowcu w Szwecji.

Piotr Ejsmont – inżynier informatyki, student Politechniki Białostockiej (Inżynieria oprogramowania), były wyczynowy sportowiec. Menadżer kultury, pomysłodawca i koordynator kilku projektów społeczno-kulturalnych. Bawiąc się sportem, nigdy z niego nie zrezygnował. Obecnie trenuje do ultramaratonów. W sierpniu poddał się hospitalizacji onkologicznej i aktualnie przechodzi rekonwalescencję.

Zachęcamy do oceny filmu.

Możliwość komentowania została wyłączona.