16 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem” Poznań


20100612034

12 czerwca 2010r na terenie Malty w Poznaniu odbyła się druga impreza z cyklu „Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem”. Organizatorem wypraw jest Timex, producent zegarków dla sportowców.

Na wspólny bieg z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce, zdecydowało się 20 biegaczy. Połowa z nich miała możliwość przetestowania podczas wyprawy zegarków Timex. Wszyscy mogli też w międzyczasie porozmawiać z Rafałem o treningu czy diecie biegacza.

25-kilometrowa trasa wyprawy przebiegała przez malowniczy teren poznańskiej Malty, jednego z najbardziej nowoczesnych i największych kompleksów sportowych w Polsce. Wszyscy uczestnicy spotkania przebiegli pełny dystans, choć istniała możliwość odłączenia się na 17. kilometrze.

SANY0037

Na koniec, każdy otrzymał limitowaną broszurę poradniczą Timex. Odbyło się też losowanie nagrody w postaci zegarka marki Timex, którego szczęśliwym posiadaczem został Marek Duduś z Poznania.

Zdjęcia ze spotkania w Poznaniu można zobaczyć tutaj.

Przed nami jeszcze trzy wyprawy: w Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Na razie jednak robimy sobie wakacyjną przerwę, a najbliższe spotkanie odbędzie się we wrześniu w Krakowie. Informacja o dokładnej dacie pojawi się w portalu Bieganie.pl.

SANY0015

Możliwość komentowania została wyłączona.