8 października 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem – Kraków


krakow wyprawybiegowe540

18 września 2010r na terenie Parku Lotników Polskich przy Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się już trzecia impreza z cyklu „Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem”.

Na miejscu pojawiło się 50 miłośników biegania, którzy wzięli udział w treningu pod okiem naszego olimpijczyka. Każdy mógł otrzymać poradę i merytoryczną wskazówkę dotyczącą techniki biegania czy treningu.

Dodatkową atrakcją była możliwość przetestowania produktów dla biegaczy marki Timex, której Rafał Wójcik jest ambasadorem.

30-kilometrowa trasa wyprawy przebiegała m.in. przez Wawel i Kopiec Kościuszki.  Warto zauważyć, że wszyscy uczestnicy wytrwali do końca biegu. Po biegu każdy otrzymał upominki od firmy Timex wraz z wydaną specjalnie na tą okazję broszurę poradniczą dla biegaczy. Na koniec nastąpiło także losowanie nagrody w postaci zegarka Timex.

Zdjęcia z Wyprawy:

krakow wyprawybiegowe

Do końca cyklu wypraw biegowych z Rafałem Wójcikiem zostały jeszcze 2 spotkania: w Trójmieście i Warszawie. Nadmorska wyprawa już 9 października – zapraszamy! Rejestracja na http://timex.pl/register_runner.aspx

Możliwość komentowania została wyłączona.