NB 1080v12
 
4 października 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Sopot, 9 października, wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem


9 października na malowniczej nadmorskiej alejce odbędzie się już czwarte spotkanie z serii Wypraw biegowych z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce. Początek o godz. 10:00 na molo w Sopocie (plac na początku molo, Skwer Kuracyjny).

sopot wojcik

Wyprawy biegowe to nowatorski projekt sportowy, w którym miłośnicy biegania mają niepowtarzalną szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najwybitniejszych polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Wyprawy biegowe to także okazja do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex, w tym kolekcji Timex Ironman 150 Sleek Tap Screen z dotykowy ekranem, oraz Global Trainer – pomiarowego monitora treningu, wyposażonego w pulsometr i zaawansowany moduł GPS.

Udział w Wyprawie biegowej z Rafałem Wójcikiem może wziąć każdy chętny. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.timex.pl. Spośród zarejestrowanych uczestników wybrana zostanie grupa osób, które będą mogły nieodpłatnie przetestować pulsometry Timex. Pulsometry będzie można także kupić z 20 proc. rabatem. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników Wyprawy Biegowej w Trójmieście rozlosowany zostanie zegarek Timex Ironman. Ponadto każdy biegacz otrzyma prezent przydatny podczas biegania oraz unikalną broszurę poradniczą przygotowaną we współpracy z kliniką Ortoreh i Rafałem Wójcikiem.

Wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem odbędzie się jeszcze w Warszawie, 20 listopada. Wśród wszystkich uczestników Wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011!

Gospodarzem Wyprawy Biegowej w Trójmieście jest Grupa Trójmiasto. Do pokonania będzie ok. 30 kilometrów malowniczej trasy biegnącej nadmorską alejką z widokiem na Zatokę Gdańską.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl