MEDIA NataliaKaczmarek fotPSkraba 03 e1717574501364
5 czerwca 2024 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Natalia Kaczmarek twarzą marki InPost – oficjalny komunikat

Natalia Kaczmarek, złota i srebrna medalistka olimpijska z Tokio w biegach sztafetowych 4×400 metrów oraz indywidualna wicemistrzyni świata na 400 metrów z Budapesztu, dołącza do InPost Sport Team. Ta wyjątkowa współpraca jest ogromnym wyróżnieniem zarówno dla Natalii, jak i dla marki InPost, która konsekwentnie inwestuje w najlepsze projekty sportowe.

Wspólna Misja – Bicie Rekordów

Natalia Kaczmarek to jedna z najszybszych i najbardziej utalentowanych polskich lekkoatletek. W swoim dorobku ma już wiele sukcesów, a obecny sezon może przynieść jeszcze więcej. O Natalii mówi się jako o możliwej następczyni legendarnej Ireny Szewińskiej, mogącej pobić jej rekord Polski na 400 metrów. Tak samo jak Natalia, InPost dąży do bicia rekordów w swojej branży – szybkość dostarczania paczek, liczba przesyłek obsługiwanych rocznie oraz innowacyjne rozwiązania logistyczne są wizytówką firmy.

Oficjalny Partner Szybkości

InPost, jako Oficjalny Partner Szybkości Natalii Kaczmarek, wspiera polską biegaczkę w jej przygotowaniach do najważniejszych imprez lekkoatletycznych. Natalia już w tym sezonie wystartuje w czerwcowych mistrzostwach Europy w Rzymie oraz w sierpniu na najważniejszych zawodach lekkoatletycznych tego roku.

– „Sport jest częścią DNA InPost. Współdzielimy wartości takie jak rywalizacja, determinacja w dążeniu do celu i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Jestem dumna, że Natalia Kaczmarek dołącza do InPost Sport Team. Natalia dała wszystkim polskim kibicom wiele sportowych emocji i jestem przekonana, że największe sukcesy są jeszcze przed nią” – mówi Izabela Karolczyk-Szafrańska, Chief Marketing & ESG Officer InPost.

Nowy Rozdział w Karierze

Natalia Kaczmarek podkreśla, że obecność w InPost Sport Teamie pozwoli jej na jeszcze lepsze przygotowania i osiąganie najwyższych wyników na światowych arenach.

– „Cieszę się na nadchodzącą współpracą i mam nadzieję, że moja kariera międzynarodowa rozwinie się tak mocno, jak firma InPost w Europie. Jestem dumna, że dołączam do InPost Sport Team i będę mogła współpracować z polską firmą osiągającą międzynarodowe sukcesy” – mówi Natalia Kaczmarek.

MEDIA Kaczmarek IG

InPost Sport Team – Zespół Mistrzów

InPost Sport Team to grupa wybitnych polskich sportowców wspieranych przez InPost. Do zespołu należą m.in. mistrz olimpijski w rzucie młotem Wojciech Nowicki, wielka nadzieja polskiego judo Aleksandra Kowalewska oraz czołowi polscy lekkoatleci Konrad Bukowiecki, Robert Urbanek i Marcin Krukowski.

InPost – Lider Innowacji i Szybkości

InPost, założony przez Rafała Brzoskę, to lider rozwiązań logistycznych dla e-commerce w Europie. Firma zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce i nieustannie rozwija się na arenie międzynarodowej. Szybkość, innowacyjność i dbałość o środowisko to kluczowe wartości InPost, które doskonale wpisują się w misję wspierania najlepszych polskich sportowców.

Dzięki tej współpracy, Natalia Kaczmarek zyskała silnego partnera, który pomoże jej w dążeniu do kolejnych sportowych rekordów, jednocześnie promując wartości bliskie obu stronom: szybkość, determinację i dążenie do perfekcji.

Więcej informacji na: www.inpost.pl

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
12 dni temu

To teraz czekamy na Pocztę Polską i wsparcie naszych maratończyków

Zibi
Zibi
11 dni temu

Super ruch Inpostu Natalia to bardzo pozytywna osobowość i jestem pewny że umowa będzie korzystna także dla niej