15 września 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Kraków, 18 września, wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem


18 września na jednej z malowniczych Ścieżek Biegowych Krakowa odbędzie się już trzecie spotkanie z serii Wypraw biegowych z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce. Początek o godz. 10:00 w Parku Lotników Polskich przy Akademii Wychowania Fizycznego (al. Jana Pawła II 78) przy fontannie i tablicy „Ścieżki Biegowe”.

wyprawy z wojcikiem 540

Wyprawy biegowe to nowatorski projekt sportowy, w którym miłośnicy biegania mają niepowtarzalną szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najwybitniejszych polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Wyprawy biegowe to także okazja do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex, w tym kolekcji Timex Ironman 150 Sleek Tap Screen wyposażonej w ekran dotykowy oraz różnych typów pulsometrów i monitorów treningowych Timex.

Udział w Wyprawie biegowej z Rafałem Wójcikiem może wziąć każdy chętny. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.timex.pl. Spośród zarejestrowanych uczestników wybrana zostanie grupa osób, które będą mogły nieodpłatnie przetestować pulsometry Timex, a także kupić je z 20 proc. rabatem. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników Wyprawy Biegowej w Krakowie rozlosowane zostaną trzy zegarki Timex Ironman. Ponadto każdy biegacz otrzyma koniec czapeczkę do bieganie oraz unikalną broszurę poradniczą przygotowaną we współpracy z kliniką Ortoreh i Rafałem Wójcikiem.

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem odbędą się jeszcze w dwóch innych polskich miastach (Gdańsku i Warszawie). Wśród wszystkich uczestników Wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011!

Gospodarzem Wyprawy Biegowej w Krakowie jest Klub AZS – AWF Kraków Masters. Do pokonania będzie ok. 30 kilometrów malowniczej trasy przebiegającej przez największe atrakcje turystyczne miasta takie jak m.in. Wawel i Kopiec Kościuszki.