NB 1080v12
 
10 czerwca 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Konkurs – wygraj krótkofalówki TOPCOM


walkietakie konkurs 540

TOPCOM Twintalker 7100 to cienkie krótkofalówki mieszczące się praktycznie w każdej kieszeni.  Zasięg tych urządzeń może sięgać aż 10 km – a do wyboru jest 8 kanałów komunikacji i 38 podkanałów. Krótkofalówki umożliwiają stałą, bezpłatną łączność radiową, a koszty eksploatacyjne ograniczają się do naładowania baterii. Dzięki tysiącom kombinacji kodów każda grupa użytkowników ma gwarancję wyłącznego, niezakłóconego komunikowania na swoim kanale. Dodatkową funkcją, przydatną np. biegaczom, jest możliwość założenia krótkofalówki na rękaw i uzyskania w ten sposób pełnej swobody rąk. Warto dodać, że krótkofalówka może być aktywowana głosem. Więcej informacji: www.topcom.pl

Czy takie urządzenia mogą być przydatne biegaczom? Jeśli uważacie, że tak – napiszcie nam o tym.W zamian za to – możecie wygrać zestaw krótkofalówek TOPCOM  TWINTALKER 7100.


Jak wygrać? Musicie nas przekonać, że te krótkofalówki będą dla was przydatne. Na wasze maile na adres: redakcja [małpa] bieganie.pl czekamy do 16 czerwca do 23:59.

W kwestiach nieuregulowanych i spornych decyduje Redakcja bieganie.pl

FORUM DYSKUSYJNE

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl