22 sierpnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Courmayeur-Champex-Chamonix. W Alpy dla Piotrusia


W ubiegłym roku mój przyjaciel Krzysztof Małkowski biegł – tak, jak ja – UTMB. Po biegu napisał przejmującą relację, którą publikowaliśmy na portalu.

Po biegu zazdrościłem Krzychowi nie tyle wyniku czy przeżyć, bo sam przeżyłem przygodę życia, ale tego, że biegł po coś ważnego. Jego meta w Chamonix oznaczała, że ośrodek dla niepełnosprawnych w Owińskach otrzyma 20 tysięcy złotych na pomoc swym podopiecznym. W tym roku biegnę CCC w Alpach i mam szansę nadać temu wyzwaniu szczególne znaczenie.

Piotruś ma niecałe dwa miesiące. Urodził się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wymagają ogromnej wiedzy i umiejętności medycznych, jak również czasu oraz… pieniędzy na badania i leczenie. Zapraszam Was do wspólnej pomocy Piotrusiowi. Dołączając do mojej akcji sami określacie stawkę, jaką za każdy pokonany przeze mnie kilometr (a bieg ma ich dokładnie 101) przekażecie na konto pomocy chłopcu.

Wszelkie informacje dotyczące malca, jego zdrowia i formalności związanych z pomocą znajdują się na stronie zbiórki pod poniższym linkiem: https://zrzutka.pl/xcnwbt#

Wpłata daje Wam możliwość wzięcia udziału w konkursie – wystarczy wytypować wynik, jaki osiągnę na mecie CCC w Chamonix i zyskać szansę zdobycia atrakcyjnych nagród, przekazanych przez przyjaciół akcji. Wszystkie szczegóły znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia pod adresem:
https://www.facebook.com/events/1047548718686110/

Możliwość komentowania została wyłączona.