13 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Chcesz wystąpić w teledysku o bieganiu?


Już w najbliższą niedzielę 19 czerwca zespół The Electric Lemons, będzie kręcił teledysk do pierwszej polskiej rockowej piosenki o bieganiu, napisanej przez biegacza dla biegaczy.

electric lemons 540

Piosenka nosi tytuł ’42km’, i co oczywiste, traktuje o biegu maratońskim – to luźny zapis biegowych doświadczeń wokalisty zespołu, Przemysława Kupidury, wielokrotnego maratończyka i ultramaratończyka. Zespół wciąż jeszcze poszukuje statystów do udziału w teledysku – realizowanym przez profesjonalną ekipę z filmowym i telewizyjnym doświadczeniem. Jeśli więc jesteś mężczyzną (niestety, koncepcja przewiduje tylko mężczyzn) i jesteś zainteresowany wystąpieniem przed kamerą, napisz maila na adres electriclemons@electriclemons.com

Osoby chcące wystąpić w teledysku muszą zarezerwować sobie praktycznie cały dzień, od około godziny 9:00 do 21:00. Udział biegaczy w teledysku jest nie odpłatny ale zapewniony jest całodzienny catering, płytki z nagraniami i z teledyskiem, zaproszenie na premierę teledysku, a także upominki (w postaci koszulek lub czapeczek) od sponsora teledysku, czyli firmy Brooks!

Portal bieganie.pl jest patronem medialnym tego projektu – niedługo fotorelacja z tego bezprecedensowego wydarzenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.