338143743 616087086583943 8912923814378661439 n
18 kwietnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bieganie.pl z nominacją do tytułu najlepszego podcastu sportowego roku Best Stream Awards 2023


Best Stream Awards to pierwszy w Polsce Festiwal Nagród dla Twórców Kontentu Wideo i Audio Dostępnego w Streamingu na wszelkich platformach. Podczas tegorocznej edycji do laureatek i laureatów trafi aż 250 statuetek. Dzięki Wam bieganie.pl ma szansę na jedną z nich w kategorii: podcast sport.

Otrzymana nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i zarazem motorem napędowym do jeszcze intensywniejszej pracy, aby jak najlepiej móc spełniać Wasze oczekiwania. Niezmiernie cieszy nas, że podcasty biegowe w Polsce stają się coraz bardziej popularne, a grono ich odbiorców systematycznie się powiększa. Jako portal stricte biegowy, dostrzegamy trendy związane z szeroko pojętym streamingiem i chcąc iść z duchem czasu, rozwijamy nowe formy przekazu informacji, odpowiednie dla różnych grup społecznych oraz wiekowych. Do ich tworzenia angażujemy nie tylko profesjonalnych sportowców i trenerów, ale również biegaczy amatorów, dietetyków, psychologów, czy organizatorów wydarzeń sportowych.  Przyświeca nam idea tworzenia najlepszych podcastów o bardzo szerokiej tematyce, jaką jest bieganie.

Znalezienie się pośród nominowanych w Best Stream Awards 2023, to duży zaszczyt i jednocześnie zobowiązanie do dalszego rozwoju podcastów tworzonych przez redakcję bieganie.pl. Na tym pionierskim festiwalu nagród dla twórców kontentu wideo i audio, dostępnego w streamingu, zostaną wyróżnieni – w kilkudziesięciu kategoriach – najważniejsi twórcy, najlepsze i najpopularniejsze realizacje, które na co dzień można oglądać lub słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo, audio lub w mediach społecznościowych.

Głosowanie Best Stream Awards

Poszczególni twórcy otrzymali nominację za okres od 1.01.2022 do dnia ich ogłoszenia. A to właśnie rok 2022 był rekordowy dla podcastów Bieganie.pl. Liczbowo to ponad 200 145 odtworzeń treści, co stanowi ponad trzykrotny wzrost względem 2021 roku.  Szczerze przyznajemy, że jesteśmy Wam wdzięczni za obecność i zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach i w 2023 roku jeszcze nie raz Was zaskoczymy.

Best Stream Awards bieganiepl
zdjęcie: facebook.com/beststreamawards

Nominowani w kategorii: PODCAST SPORT

  • „Historie z boiska” Konrad Szymański @konradshymansky
  • „ @budnik_i_pokrzywinski” Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński
  • „Profesjonalne studio NBA” @keepthebeat88 & MVB
  • „Bieganie” @bieganie.pl
  • „W cieniu sportu” @lukaszkadziewicz @onet_pl Audio

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczą dwa proste kroki:

  1. W komentarzu POD POSTEM należy oznaczyć nominowanego (lub jego profil, profil nominowanego contentu czy wydawcy lub producenta) za pomocą @
  2. Uzasadnić swój głos oraz dodać hasztag #beststreamawards2023

To wszystko! Głos można oddawać dowolną ilość razy, ale z inną treścią komentarza.

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie nasze podcasty lub przesłuchać je po raz pierwszy, to wszystkie odcinki znajdziecie na stronie bieganie.pl lub bezpośrednio na platformie spotify. Sprawdzą się idealnie jako towarzysz długich treningów biegowych lub czaso-umilacz w codziennych obowiązkach domowych lub podczas jazdy samochodem. Miłego słuchania!

Możliwość komentowania została wyłączona.