Bieganie z psem – jak się do tego zabrać?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Bieganie z psem to dobry sposób na wspólne spędzanie czasu ze swoim czworonożnym kumplem. Dla ciebie, to może być jedna z form urozmaicenia treningowej rutyny, pomocy w zrzuceniu zbędnych kilogramów, zadbania o lepsze samopoczucie lub zwiększenia poczucia bezpieczeństwa podczas aktywności na zewnątrz. Dla psa, będzie to za każdym razem ekscytująca przygoda, dzięki której będzie stymulował swój umysł, rozładowywał energię, łagodził nudę, poznawał nowe tereny i zapachy.
https://bieganie.pl/lifestyle/bieganie- ... go-zabrac/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4924
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

[SMART-ASS MODE ON]
Trzeba zaczac od dostepu do psa :spoczko: :oczko:
[SMART-ASS MODE OFF]
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1586
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Dodam że zimą trzeba uważać bo wczoraj pobiegliśmy miastem (jako że śnieg jest wszędzie i tak) i po 15min miałem wrażenie że mojemu psu coś doskwiera. Potem mu przeszło ale wydaje mi się po prostu że biegliśmy po chodniku, na którym była świeżo rozrzucona sól.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1593
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Nie każdy pies się nadaje. Mam bulteriera - absolutnie nie nadaje się do biegania.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
ODPOWIEDZ