Jak trenuje się najmłodszych? | W rytmie biegania

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Dzisiejszy odcinek jest wydaniem specjalnym, w którym całą uwagę poświęcamy szkoleniu najmłodszych oraz ich zaangażowaniu w zajęcia sportowe w szkołach. Na pytania Adama Kszczota i MAcieja Kurzajewskiego odpowie Dominik Kopeć – trener dzieci i młodzieży w klubie RKS Łódź i trener Olimpijczyka Mateusza Rzeźniczaka. W Rytmie Biegania powstaje przy współpracy z marką @eobuwie.pl
https://bieganie.pl/audio/jak-trenuje-s ... -biegania/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1582
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Co do testu na 1km to wspominam to sredniawo. Mam wrażenie że wtedy to było dla mnie wytrzymałościowe piekło. Totalnie nie pamiętam jakie czasy kręciliśmy wtedy (w gim/liceum).

Co innego 100m. To była śmietanka do spicia. Nie zdarzyłoby mi się w gimnazjum, liceum żeby ktoś pobiegł szybciej ode mnie. W sumie to nie wiem czemu wtedy wuefista mnie nie wziął na żadne zawody szkolne. Kojarzę jak przez mgłę że w liceum chciał mnie wziąć na 400m bodajże, ale ja chyba odmówiłem, bo wolałem siatę, piłkę nożną, no i trenowałem tenisa stołowego. Czasami się zastanawiam co by było gdyby wtedy mnie jednak WFista na siłę zabrał na takie zawody.
ODPOWIEDZ