Komentarz do artykułu 20% wszystkich medali - rozmowa z trenerem Jackiem Kostrzebą

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Jak słuchałem podcastu z Rozmysem to wydawał się bardzo pewny nie tylko siebie, ale w ogóle całej swojej grupy i myśli szkoleniowej trenera Kostrzeby. Widać, że chyba rzeczywiście miał ku temu powody.
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gdzie ten podcast? Chętnie posłucham

Podoba mi się ten Rozmys.
Lewandowski stracił w moich oczach, w wywiadzie po porażce stwierdził że dla niego medale MP kompletnie go nie interesują a dla nie go liczą się mistrzostwa świata i igrzysk. Deprecjonowal porażkę, wogóle nie widziałem żadnych jego komentarzy po biegu, chociaż do tej pory tylko się puszył. Prawda jest taka, że przegrał z lepszym zawodnikiem tego dnia.
Kszczot zresztą podobnie, zrejterował przed biegiem, zero komentarzy co się stało. Chyba rzeczywiście nadchodzi zmiana warty.
Jeszcze Borkowski, wiele razy czytałem że chłopak ma niesamowity talent, większy nawet niż Kszczot czy Lewandowski, chociaż na razie powoli to idzie do przodu.
A Różnicki, niesamowita historia, oby się dalej rozwijał i za kilka lat został gwiazdą.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Lewandowski nie był jedynym sportowcem który po porażce stwierdził, że medal mistrzostw Polski go średnio interesują,...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12343
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

hansel pisze:Deprecjonowal porażkę
Raczej deprecjonował sukces Rozmysa.

Poziom MP w biegach jest słaby, ale to nie zwalnia od potrzeby ważenia słów, żeby nie wyjść na buca.
Awatar użytkownika
jorge.martinez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 09 lis 2016, 14:35
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: 2:57:27
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Tomasz Lewandowski w podcaście niedawnym mówił, że Lewandowski ma w tym sezonie luz, bo celem rzeczywiście są inne laury niż MP, a Kszczot przeżywa jakiś kryzys, co do którego ma pewne hipotezy, ale nie zdradził nic.
1000m - 2:59.35 (VI'22) | 3000m - 9:49.75 (X'23) | 5km - 17:02 (V'23) | 10km - 35:17 (XI '23) | 15km - 55:57 (I '19) | HM - 1:18:21 (III '23) | M - 2:57:27 (IV '18)
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

hansel pisze:Gdzie ten podcast? Chętnie posłucham
Generalnie warto czasem posługać podcastów bieganie.pl lub Świat Okiem Biegacza na Spotify. Ten z Rozmysem był już dosyć dawno w ŚOB, tam też polecam rozmowy z Jackiem Wośkiem i niedawną rozmowę z Michałem Bartoszakiem, którego to rekord na 2000 pobił Lewy. Na bieganie.pl najbardziej mi się podobały rozmowy z H. Szostem, Szymkowiakiem i podcast #1 o Kenii.
ODPOWIEDZ