Teraz jest So, 24 sierpnia 2019, 09:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SUPLEMENTY na STAWY
Nowy postNapisane: N, 27 maja 2012, 20:33 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Witam serdecznie.

Jeśli pragną Państwo zadbać o kondycję swoich stawów, polecam zapoznanie się z suplementem diety Stawin.
Stavin jako jedyny preparat na polskim rynku zawiera 3 kluczowe składniki : siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Dodatkowo zawiera także frakcję witaminy C.

Jego unikalna formuła oraz przyjemny malinowy smak sprawiają, że preparat jest łatwy w przyjmowaniu.

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących preparaty Stavin - na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz

Nowy postNapisane: N, 27 maja 2012, 20:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

O i tu też widzę reklamę Stavinu.

Nie wiem skąd Pan ma informacje, że jest to jedyny preparat z tymi składnikami na polskim rynku. Ja znam przynajmniej jeszcze kilka innych. Proponuję sprawdzić np. Animal Flex :)

Nowy postNapisane: Śr, 6 czerwca 2012, 17:28 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ci od reklam to zawsze tak grubymi nićmi szyją swoje teksty, że śmiech na sali :hahaha:

Nowy postNapisane: Śr, 6 czerwca 2012, 17:31 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Suplementy na stawy to jest wyłudzanie pieniędzy od naiwnych. I zaraz to udowodnię. Sam miałem problem z kolanem. Polazłem do apteki i kupiłem preparat na A z chondroityną za 55 złotych. Ciula to dało. Polazłem więc do lekarza i dostałe lek na receptę na literę S. Zapłaciłem 51 złotych, pełnopłatny jest, żadnej refundacji. I teraz najlepsze: ten na receptę ma 10-krotnie większą dawkę substancji czynnej od cukiereczków bez recepty.

Nowy postNapisane: Cz, 7 czerwca 2012, 20:35 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Znana sprawa. Kiedyś też mi lekarz powiedział o jakimś "leku" bez recepty: Panieee, żeby to zadziałało to chyba z tonę musiałby pan tego zjeść :hahaha:

Nowy postNapisane: Pt, 8 czerwca 2012, 09:08 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Macie rację Panowie. Po ostatniej dyrektywie UE w suplach jest tyle substancji aktywnej co kot napłakał. I juz przestałem sie dziwić, że sportowcy kupują suple dla koni bo tam chociaż jakość i stężenie jest dobre.
http://sportacademy.pl/smf/index.php?topic=110.0
Ja jestem zadowolony z działania ziół. Polecam Cissusa. Leczy zapalenia jak mało który. Trzeba brać 2-3 miesiące dawki dwa razy większe niz te zalecane na opakowaniu. Przy tych najgorszych przypadkach ze stawami itp. jedynym słusznym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza specjalisty ( prywatnie i mistrza w swoim fachu)

Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.

Nowy postNapisane: Pt, 8 czerwca 2012, 09:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

apaczo napisał(a):
Macie rację Panowie. Po ostatniej dyrektywie UE w suplach jest tyle substancji aktywnej co kot napłakał. I juz przestałem sie dziwić, że sportowcy kupują suple dla koni bo tam chociaż jakość i stężenie jest dobre.
Ja jestem zadowolony z działania ziół. Polecam Cissusa. Leczy zapalenia jak mało który. Trzeba brać 2-3 miesiące dawki dwa razy większe niz te zalecane na opakowaniu. Przy tych najgorszych przypadkach ze stawami itp. jedynym słusznym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza specjalisty ( prywatnie i mistrza w swoim fachu)

stawów to nie leczy się ziołami, a.... siłownią :-) Mocne mięśnie, to odciążenie dla pracy stawów i ich ochrona. Nie wiem jednak dlaczego, ale wśród biegaczy jest jakaś awersja do siłowni.

Nowy postNapisane: Pt, 8 czerwca 2012, 12:25 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

sakii napisał(a):
apaczo napisał(a):

stawów to nie leczy się ziołami, a.... siłownią :-) Mocne mięśnie, to odciążenie dla pracy stawów i ich ochrona. Nie wiem jednak dlaczego, ale wśród biegaczy jest jakaś awersja do siłowni.

To prawda siłownia nie zaszkodzi , ba.. nawet pomoże i to bardzo! Zioła należy traktować jako dodatek bo pomagają zwalczyć stany zapalne.
Też jestem wielkim zwolennikiem łączenia biegania z siłownią. Biegacze unikają pakerni bo obawiają sie (błędne myślenie), że im karki urosną i ciężko będzie biegać :bum:

Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.

Nowy postNapisane: Pt, 26 sierpnia 2016, 22:53 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Mnie udało się wyleczyć stawy za pomocą domowych metod, a t o wszystko dzięki Panu Arturowi, przeczytajcie jego artykuł: http://arturtopolski.pl/skorka-z-dzikiej-rozy-stawy-profilaktyka/

Nowy postNapisane: Cz, 15 sierpnia 2019, 13:32 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

czyli żadne suplementy typu animal flex nie mają sensu?

Nowy postNapisane: Cz, 15 sierpnia 2019, 16:42 
Dyskutant
Dyskutant

Suplementy nie mają udowodnionego klinicznie działania. Ale placebo też leczy ;-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]