Zmiany na Portalu

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 23 paź 2021, 07:37 To jest jednak wszystko drobnica i jak widać łatwo i szybko można się tego pozbyć.
Ale tu chodzi o pryncypia.
Dlaczego ktoś kto stoi na czele portalu bieganie.pl nie utożsamia się z nim?
Komunikat z maratonu w Dębnie Każdy może wejść i przekonać się na własne oczy.

67 162 PAWLAK Jakub Air Zone Warszawa POL 1983 02:49:36 02:49:40

Wyobrażacie sobie szefa jakiejś firmy, zwłaszcza medialnej, żeby występował pod innym brendem niż ten za którym stoi? A jednak to się dzieje.

Przecież też kwestia loga nie jest wcale banalna. W świecie, w którym wizerunek otacza się religijnym namaszczeniem, nikt nie zmienia loga, które jest od wielu lat rozpoznawalne przez wszystkich w Polsce, ale też na świecie. Wielu Polaków z zagranicy korzysta z naszego portalu. Kto by pomyślał, żeby taki najk albo adidas zmienili choćby o stopień nachylenie łyżwy, czy paska? Pomijam już fakt, że ludzie robią sobie jaja z obecnego loga, które przypomina kalekę spadającego z wózka inwalidzkiego, bo to może być kwestia gustu, ale opatrzonego loga się po prostu nie zmienia. Dla zasady.
Ten skrót do Dębna nie działa. Tu już nic nie działa.
Redakcjo proszę oddać moje komentarze
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wow! 2:49 ?! To ja nie wiedziałem, że Naczelny tak biega. Wiem, że to nie na temat ale to naprawdę bardzo dobry poziom.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 23 paź 2021, 07:37 To jest jednak wszystko drobnica i jak widać łatwo i szybko można się tego pozbyć.
Ale tu chodzi o pryncypia.
Dlaczego ktoś kto stoi na czele portalu bieganie.pl nie utożsamia się z nim?
Komunikat z maratonu w Dębnie Każdy może wejść i przekonać się na własne oczy.

67 162 PAWLAK Jakub Air Zone Warszawa POL 1983 02:49:36 02:49:40

Wyobrażacie sobie szefa jakiejś firmy, zwłaszcza medialnej, żeby występował pod innym brendem niż ten za którym stoi? A jednak to się dzieje.

Przecież też kwestia loga nie jest wcale banalna. W świecie, w którym wizerunek otacza się religijnym namaszczeniem, nikt nie zmienia loga, które jest od wielu lat rozpoznawalne przez wszystkich w Polsce, ale też na świecie. Wielu Polaków z zagranicy korzysta z naszego portalu. Kto by pomyślał, żeby taki najk albo adidas zmienili choćby o stopień nachylenie łyżwy, czy paska? Pomijam już fakt, że ludzie robią sobie jaja z obecnego loga, które przypomina kalekę spadającego z wózka inwalidzkiego, bo to może być kwestia gustu, ale opatrzonego loga się po prostu nie zmienia. Dla zasady.
Pogodziłem się już z faktem, że nie darzysz mnie sympatią i muszę z tym żyć. Dopóki to nie wykracza poza granice kultury nie mam z tym problemu.
Trzeba jednak mieć w sobie dużo złej woli, aby wszystko komentować na jedną modłę.
Patrząc na powyższe, to aż zadziwiające jak można wyciągnąć takie wnioski, będąc inteligentną osobą, jaką niewątpliwie jesteś (nie ma w tym ironii z mojej strony). Ale prostując na szybko:
- maraton Dębno to MP. Startując w tych zawodach trzeba było zgłosić przynależność klubową do podmiotu będącego w strukturach Związku. Jest nim klub Air Zone, a Bieganie.pl nie. Każdy z odrobiną dobrej woli to zauważy patrząc na listę wyników, którą załączasz. Tak się składa, że większość zawodów biegam pod szyldem Bieganie.pl, ale jaki to ma związek z utożsamianiem się i zaangażowaniem w pracę dla portalu?
- nikt nie zmienia loga? To najbardziej niedorzeczna teza jaką słyszałem. Wśród globalnych marek z długa historią logo zmieniało większość (nawet kilkukrotnie). Nie kreuję się na znawcę marketingu, ale to również wiedzą nawet dzieci. Nie czas i miejsce na rozmowę o celach takiego działania, ale dobrą praktyką jest zorientować się choć pobieżnie w temacie zanim zabierze się głos w charakterze doradcy.

Nie mam na celu prześciganie się na złośliwości, bo tu muszę uznać Twoją wyższość. Zdrowiej będzie jeśli Twoje wpisy nie będą kręciły się nieustannie wokół mnie i Ciebie, bo żaden z nas nie jest pępkiem świata, ani tego forum, jak można by wnioskować z Twoich wypowiedzi. Trochę dystansu przyda się nam, a myślę że również postronni czytający to docenią.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 23 paź 2021, 11:32 Wow! 2:49 ?! To ja nie wiedziałem, że Naczelny tak biega. Wiem, że to nie na temat ale to naprawdę bardzo dobry poziom.
Dzięki za miłe słowo, choć jak wiadomo, na takim poziomie raczej wyznacznikiem zadowolenia jest progres, a nie sam wynik, bo tym świata już nie zmienię. A już z pewnością nie ma się czym chwalić w takim gronie. Liczę, że jeszcze coś się urwie i staram się mieć frajdę z procesu.
bielasinio
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2013, 09:39
Życiówka na 10k: 38:43
Życiówka w maratonie: 3:12:32

Nieprzeczytany post

Witam. Może trochę nie w temacie, ale chciałbym poruszyć kwestię nie tyle podcastów, co działania całego portalu.Śledzę bieganie.pl od 2011 roku i patrząc przez pryzmat tych wszystkich lat pan Kuba Pawlak to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nie umniejszając wkładu pracy poprzednich naczelnych, Kuba P podniósł prestiż i wartość marki bieganie.pl. Sam sposób prowadzenia podcastow sprawia, ze ma sie wrazenie, ze to nasz czlowiek ktory Nas reprezentuje (humor, trafność pytań, wartość merytoryczna). Coraz chętniej tu zaglądam 🙂. Powodzenia w dalszej pracy i oby tak dalej 👏
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

bielasinio pisze: 23 paź 2021, 12:47 Witam. Może trochę nie w temacie, ale chciałbym poruszyć kwestię nie tyle podcastów, co działania całego portalu.Śledzę bieganie.pl od 2011 roku i patrząc przez pryzmat tych wszystkich lat pan Kuba Pawlak to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nie umniejszając wkładu pracy poprzednich naczelnych, Kuba P podniósł prestiż i wartość marki bieganie.pl. Sam sposób prowadzenia podcastow sprawia, ze ma sie wrazenie, ze to nasz czlowiek ktory Nas reprezentuje (humor, trafność pytań, wartość merytoryczna). Coraz chętniej tu zaglądam 🙂. Powodzenia w dalszej pracy i oby tak dalej 👏
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3296
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

50latek - już też nie przesadzajcie w drugą stronę. Bo jak ostatnio nadrabiam forum to widzę tylko - redkacja ZŁO i wszystko co związane z nią musi być na minus. To już nawet ktoś nie może uczciwie czegoś od redakcji pochwalić jak mu się podoba, by nie być "zjebanym" w taki czy owaki sposób? To już jest czyste popadanie w skrajność.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Logadin pisze: 23 paź 2021, 13:06 50latek - już też nie przesadzajcie w drugą stronę. Bo jak ostatnio nadrabiam forum to widzę tylko - redkacja ZŁO i wszystko co związane z nią musi być na minus. To już nawet ktoś nie może uczciwie czegoś od redakcji pochwalić jak mu się podoba, by nie być "zjebanym" w taki czy owaki sposób? To już jest czyste popadanie w skrajność.
Ta forma zwracania per towarzyszu... cóż pominę,, ale ja nikogo nie "zjebałem".
Po prostu jego komentarz był humorystyczny. Zastanawiam się nawet czy to nie była ukryta ironia. Ale może jednak nie.
bielasinio
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2013, 09:39
Życiówka na 10k: 38:43
Życiówka w maratonie: 3:12:32

Nieprzeczytany post

50latek pisze: 23 paź 2021, 13:15
Logadin pisze: 23 paź 2021, 13:06 50latek - już też nie przesadzajcie w drugą stronę. Bo jak ostatnio nadrabiam forum to widzę tylko - redkacja ZŁO i wszystko co związane z nią musi być na minus. To już nawet ktoś nie może uczciwie czegoś od redakcji pochwalić jak mu się podoba, by nie być "zjebanym" w taki czy owaki sposób? To już jest czyste popadanie w skrajność.
Ta forma zwracania per towarzyszu... cóż pominę,, ale ja nikogo nie "zjebałem".
Po prostu jego komentarz był humorystyczny. Zastanawiam się nawet czy to nie była ukryta ironia. Ale może jednak nie.
O ile działania redakcji powodują, że na portal warto częściej zaglądać, o tyle takie komentarze przypominają, że na forum już raczej nie bardzo...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12670
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie chodzi o sympatie ani o złośliwości, tylko o podejście do portalu, z którego robisz prywatny folwark. Co chcesz po sobie zostawić za 10 lat? Fotki?
Klein rozwijał portal, integrował ludzi, był inicjatorem dyskusji. Stworzył ogólnokrajową akcję BBL, organizował obozy w Kenii. Miał pomysł na bieganie tv, ruszył kalendarz biegów, laboratorium butów biegowych. Przede wszystkim jednak miał umiejętność angażowania ludzi. Do dyskusji, do współpracy. Wątki pod jego tekstami aż kipiały od komentarzy. Potrafił wkurwiać, ale nigdy nie zniechęcać. Pod twoją twórczością jest cisza.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 23 paź 2021, 14:19 Nie chodzi o sympatie ani o złośliwości, tylko o podejście do portalu, z którego robisz prywatny folwark. Co chcesz po sobie zostawić za 10 lat? Fotki?
Klein rozwijał portal, integrował ludzi, był inicjatorem dyskusji. Stworzył ogólnokrajową akcję BBL, organizował obozy w Kenii. Miał pomysł na bieganie tv, ruszył kalendarz biegów, laboratorium butów biegowych. Przede wszystkim jednak miał umiejętność angażowania ludzi. Do dyskusji, do współpracy. Wątki pod jego tekstami aż kipiały od komentarzy. Potrafił wkurwiać, ale nigdy nie zniechęcać. Pod twoją twórczością jest cisza.
Pod dobrymi słowami na temat Adama podpisuję się obiema rękami.
O tym co zostanie po mnie na portalu pokaże ja i czas. Co do Twojej opinii - masz do niej prawo. Ja mam prawo się nią nie przejmować. Przyzwyczaiłem się, że są stronnicze i na jedną modłę, co pokazałem jak na dłoni w poprzednim poście. Na plus, że kulturalne. Doceniam.
Luzuję już z tą rozmową, bo to nudne i zmierza donikąd. Dobre artykuły czekają na publikację i na tym warto się skupić w przeciwieństwie do tej rozmowy.
yaaceek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 508
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 19 paź 2021, 15:32 Powoli zaczynam się czuć się niekomfortowo z tym, że ktoś może pomyśleć że mnie coś z wami łączy.
No nie wiem Adam...
prosimy kierować na adres: Bieganie.pl Sp Jawna zarejestrowana w Warszawie, ul. Zabłocińska 4/58, 01-697 Warszawa lub email – redakcja@bieganie.pl
https://bieganie.pl/polityka-prywatnosci/

A w KRS pisze, co pisze.

P.S. Nudzi mi się na roztrenowaniu :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12670
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Klein nigdy nie dawał odczuć nikomu, że patrzy na rozmówcę z poczuciem wyższości. Być może taki masz styl, albo po prostu jesteś pozerem.
dziki_rysio_997
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 715
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Nieprzeczytany post

Zgadzam się z Logadinem. Myślę, że warto spróbować zostawić emocje i uprzedzenia na boku i obiektywnie popatrzeć na zmiany. Jeśli ktoś podchodzi do tematu na zasadzie "wszystko, co zrobiła nowa ekipa jest złe", to chyba nie tędy droga...

Osobiście uważam, że w ostatnim czasie na bieganie.pl były zarówno udane zmiany jak i takie, których zupełnie nie rozumiem.
Do tych pierwszych na pewno zaliczam regularne publikowanie podcastów i przynajmniej kilka z nich słuchało się świetnie (trudno mi mówić o wszystkich, bo zwyczajnie nie mam czasu na słuchanie każdego).
10k: 35:42
bielasinio
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2013, 09:39
Życiówka na 10k: 38:43
Życiówka w maratonie: 3:12:32

Nieprzeczytany post

dziki_rysio_997 pisze: 23 paź 2021, 15:16 Zgadzam się z Logadinem. Myślę, że warto spróbować zostawić emocje i uprzedzenia na boku i obiektywnie popatrzeć na zmiany. Jeśli ktoś podchodzi do tematu na zasadzie "wszystko, co zrobiła nowa ekipa jest złe", to chyba nie tędy droga...

Osobiście uważam, że w ostatnim czasie na bieganie.pl były zarówno udane zmiany jak i takie, których zupełnie nie rozumiem.
Do tych pierwszych na pewno zaliczam regularne publikowanie podcastów i przynajmniej kilka z nich słuchało się świetnie (trudno mi mówić o wszystkich, bo zwyczajnie nie mam czasu na słuchanie każdego).
Zgadzam się z Tobą. Właśnie podcasty sprawiły, że chętnie tutaj wracam. Obecny naczelny ma wg mnie talent do prowadzenia takich rozmów, zaprasza ciekawe osoby z samego Top'u. Ich jakość wyróżnia się na tle innych (jeszcze raz napiszę, że jest to moje subiektywne zdanie, niechcę żeby ktoś ze starszyzny zrozumiał to jako żart :oczko: ) . Wychodzę z założenia, że jeżli ktoś robi coś dobrze to warto za to pochwalić i pokazać, że jest pozytywny odbiór. Jeżeli mi się coś nie podoba to merytorycznie staram się nakreślić, co można zmienić lub się po prostu nie wypowiadam. A wracając do podcastów to bardzo chętnie wysłuchałbym taką rozmowę z Tomaszem Lewandowskim ... facet ma niesamowitą wiedzę i napewno ma dużo ciekawego do powiedzenia.
ODPOWIEDZ