Spalacze tłuszczu.

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
plastyczny
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: 06 gru 2013, 13:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Master2D pisze:plastyczny - Ja nikogo do niczego nie namawiam. Wiem, że mi to pomogło. Tobie ani innym nie musi. Natomiast kwestia działania owych specyfików nie jest taka prosta jak by sie wydawało.
A co do czasu - W tym roku i pod koniec ubiegłego.
Co do działania wymienionych przez kolegę środków zawsze dobrze powęszyć na Google - nazwa środka + clinical studies/trials i wszystko wiadomo. :)

kowalus pisze:Maniacy spalania tłuszczu ogarnijcie się...
"Spalacz" może być stosowany nie tylko do walki z tłuszczem, czasami to się kończy w ten sposób - http://www.nutraingredients.com/Regulat ... thon-death
Wszystko zależy od tego ile dana osoba jest w stanie poświęcić dla osiągnięcia celu.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
apaczo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1565
Rejestracja: 09 lut 2012, 12:07
Życiówka na 10k: 34:54
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kowalus pisze:Maniacy spalania tłuszczu ogarnijcie się. W tym jest tyle chemii, że gdy skończycie 40 lat to osierocicie własne dzieci z przyczyn onkologicznych!!!
Proponuję kubełek zimnej wody na głowę lub lekturę jakieś książki o zdrowiu i biochemii żywności nim weźmie się coś takiego do ust.

Podkręcajcie metabolizm tylko i wyłącznie naturalnie (np przyprawy korzenne, rozgrzewające).

Ale kluczem jest Żywność + Aktywność fizyczna.
Polecam np akademiawitalnosci.pl
Prorocze słowa! Ludzie nawet sobie nie zdają sprawy co siedzi w tych wszystkich spalaczach. Jest mnóstwo doniesień z całego świata o poważnych toksycznych zatruciach takimi środkami. Nieświadome i zdesperowane dziewczyny łykają tą chemię i uszkadzają sobie wątrobę , nerki i trzustkę , często też doprowadza to do bezpłodności. Ludzie opamiętajcie się! Ale co się dziwić, przecież jak już wszystkim wiadomo dziewczyny połkną tasiemca tylko po to , by stracić zbyteczną fałdę tłuszczu.
W tym szaleństwie zapominają o najważniejszym tj. ograniczeniu spożycia cukrów prostych i aktywności fizycznej. Jeżeli chcecie wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej to korzystajcie z dobrodziejstw natury, będzie tanio , bezpiecznie oraz skutecznie.
Alternatywą dla chemii są różnego rodzaju naturalne przyprawy które podnoszą naturalny metabolizm i termogenezę.
Znakomicie sprawdza się Coleus Forskholi. Z powodzeniem stosują go fitnesski. Tanie to jak barszcz (kupiłem tego 0,5kg w cenie 80gr/kg i wystarczy mi na kilka lat).
Dokładny opis i dawkowanie jest opisane w moim temacie o ziółkach.
Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.
Awatar użytkownika
kfadam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1270
Rejestracja: 20 mar 2013, 15:32
Życiówka na 10k: 1.05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

apaczo a jak się do tego ma nasza pokrzywa???
Awatar użytkownika
apaczo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1565
Rejestracja: 09 lut 2012, 12:07
Życiówka na 10k: 34:54
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kfadam pisze:apaczo a jak się do tego ma nasza pokrzywa???
Dwie zupełnie inne sprawy, inne działanie , jedynie nazewnictwo potoczne jest podobne . Indyjska wytapia tłuszcz i utrzymuje stałą ciepłotę ciała. Jest zaliczana do grupy lekkich stymulantów, bez ubocznych skutków chemicznych zamienników. Fajne efekty daje w okresie zimowym, gdyz przez podniesienie termogenezy, nie doskwierają nam zimowe temperatury. Latem lepiej nie brać, bo cieknie z nas z z dziurawego bukłaka.
Coleus biorę zazwyczaj w kilku dzielonych cyklach od połowy stycznia do kwietnia w celu pozbycia się nadmiernego balastu (tłuszczu) Po zimie mam go około 16% a dzięki Coleus dochodzę do 11-12% bo tyle u faceta jest optymalnie. Oczywiście ważne żeby w tym okresie przyciąć lekko kalorie.
Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.
Awatar użytkownika
kfadam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1270
Rejestracja: 20 mar 2013, 15:32
Życiówka na 10k: 1.05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

apaczo a jak i w jakiej postaci to dawkować?? W październiku pisałeś że przećwiczysz ziółko ale o dawkowaniu i efektach nie pisałeś (chyba że mi coś umkneło)
Awatar użytkownika
apaczo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1565
Rejestracja: 09 lut 2012, 12:07
Życiówka na 10k: 34:54
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kfadam pisze:apaczo a jak i w jakiej postaci to dawkować?? W październiku pisałeś że przećwiczysz ziółko ale o dawkowaniu i efektach nie pisałeś (chyba że mi coś umkneło)
W postaci ekstraktu. Testowałem i jak będzie chwila czasu to opisze to wszystko w moim temacie o ziołach tu na forum.
Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.
Krzychu M
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5220
Rejestracja: 15 mar 2012, 11:32
Lokalizacja: okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Dlaczego pytacie co wziąć,ile i kiedy?
Nie lepiej zdrowo się odżywiać na lekkim ujemnym bilansie,do tego dużo ruchu a waga sama leci.
Przez 2 lata schudłem 30kg,nawet przez półtora,bo od kwienia mam tą samą wagę,spada %tłuszczu na rzecz
mięśni.
Oczywiście sporo się ruszam.Właśnie wczoraj przekroczyłem 4000km w tym roku i żaden spalacz
nie spaliłby choćby połowy kalorii tych co wybiegałem. :usmiech:
Jojo_1
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 23 gru 2013, 19:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na spalanie tłuszczu najlepiej akarboza.


Dostaniecie takiej biegunki, że na długo wybijecie sobie z głowy głupoty w postaci cudownych tabletek na chudnięcie.

Jedyna metoda:
Jeść mniej, więcej się ruszać.
---------------------------------------
www.fun2run.pl
Obrazek
plastyczny
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: 06 gru 2013, 13:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Koledzy chyba pomylili tematy...
Przydałby się nowy wątek z korespondującym tytułem do zawartości, bo pojechaliście po bandzie. :bum:
Azazello
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2013, 14:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kawa ma podobno właściwości przyspieszające spalanie tłuszczu, ale nie można jej łączyć z cukrem i mlekiem, a z innymi składnikami poprawiającymi spalanie jak odrobina chili, imbiru lub cynamonu.

Warto też dodać, że nie ma uniwersalnego składnika dla wszystkich dla jednych może to być kawa, dla innych czerwona herbata a dla innych jeszcze coś innego - dieta to coś bardzo indywidualnego i dopasowanego do danego organizmu.

(Tylko taką kawę to najlepiej po porannym bieganiu lub odpowiednio wcześniej przed (1-1,5h).)

Przy okazji witam wszystkich forumowiczów, dziś dołączyłem do waszej społeczności.
Jojo_1
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 23 gru 2013, 19:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kawa niestety ma to do siebie, że odwadnia.
---------------------------------------
www.fun2run.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
apaczo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1565
Rejestracja: 09 lut 2012, 12:07
Życiówka na 10k: 34:54
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kfadam pisze:apaczo a jak i w jakiej postaci to dawkować?? W październiku pisałeś że przećwiczysz ziółko ale o dawkowaniu i efektach nie pisałeś (chyba że mi coś umkneło)
Obiecałem, to opisałem
viewtopic.php?f=20&t=29468&p=642405#p642405

Teraz na ruszt wrzuciłem Dendrobium 20:1, co teoretycznie też ładnie pali tłuszcz i dodatkowo daje kopa energetycznego. Sprawdzę to powiem jak jest.
Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.
maciacho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2014, 15:13
Życiówka na 10k: 56min.
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Ludzie dajcie spokój ze spalaczami tłuszczy bo to fikcja no może jeszcze ECA działa lecz nie polecam bo można zejść. Kilka lat temu na siłowni używałem i 5kg tłuszczu zeszło w 5 dni treningowe ale serducho chce wyskoczyć. Produkty te są słabo dostępne ale domowym sposobem to to samo co napój energetyczny z efedryną i dużą porcją coffeiny i oczywiście aspirynka no chyba że ktoś pamięta taki syropek dla dzieci na kaszel Tusipect hihihi pół butelki i Efekt murowany ale jak się zaczęło dbać o serce to lepiej nie brać bo może być zgon. Reszta spalaczy tłuszczu można wyrzucić do śmieci bo jakby działały to by tego nie reklamowali bo by nie mieli dla kogo HEHEHEHE.
Nie jedz węglowodanów przez kilka dni a białko i tłuszcze a efekt będzie lepszy!!!
karolBold
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć i czołem! Może ktoś korzystał z Modify Reduktor? bo jestem żywo zainteresowany tym produktem ;D Podoba mi się jego naturalny skład, chciałbym go kupić, ale wole zapytać się was co o nim sądziecie?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

karolBold pisze:Cześć i czołem! Może ktoś korzystał z Modify Reduktor? ... co o nim sądziecie?
moim zdaniem:
Modify Reduktor to straszne świństwo
Modify Reduktor ma nienaturalny skład
Modify Reduktor jest niebezpieczny dla zdrowia
Modify Reduktor jego działanie to ściema
Modify Reduktor źle działa
Modify Reduktor nigdy bym nie kupił
Modify Reduktor odradzam
Modify Reduktor nie bierz go
ODPOWIEDZ