Komentarz do Felietonów Kuby Pawlaka

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Wiedziałem, że Cię to zaboli.
Nic nie muszę, pisać tutaj również.
Bywajcie.
Bardzo zabawną masz retorykę. Potrafisz w jednej wypowiedzi obrazić kogoś, drugą ręką obrazić siebie, wreszcie obrazić się na kogokolwiek, z kim w swojej głowie toczyłaś batalie. Umiesz odpowiedzieć sobie i zadać pytanie, zaangażować swój czas i uwagę, zabrać głos i go sobie odebrać, następnie ostentacyjnie wyjść i powrócić.
Trzymam kciuki i pozdrawiam, żałuję, że nie poznam już Twoich opinii.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Kuba wyglądasz mi na inteligentnego gościa (pisze bez cienia ironii) a wszystko Ci trzeba tłumaczyć? Ja rozumiem, że starasz się jak dobry tata trzymać akceptowalny poziom kultury, że tak to nazwę. Problem w cudzyslowie oczywiście, polega na tym, że różni ludzie mają rożny poziom ekspresji, że znów tak to nazwę na potrzeby tego wywodu. Mi przeważnie nie chce się długo pisać i wyrażam swoje zdanie krótko i dosadnie. Natomiast interpretacja tego, że moje zdanie o tym felietonie równa się moim zdaniu o autorze i nazwanie mnie chamem w nawet nie przesadnie zaowalowana sposób, plus próba pouczania mnie gdzie pomijam już fakt, że jestem te parę lat starszy od Ciebie, ale, że już Ci kiedyś tłumaczyłem, że słowo @#$%^ nie jest dla mnie słowem tabu, doprowadza do tego, że nie chce mi się tutaj pisać. Myślisz, że jak nie napisze, że jakieś felieton jest DLA MNIE chujowy to nie jest? Jest i już. Ja nigdy nie pozwoliłem sobie na jakąkolwiek wycieczkę w kierunku autora, nigdy. Również w stosunku do Ciebie czy innych uczestników forum. Bywam złośliwy, ale nigdy nie chamski. A Ty pouczasz mnie jak mam żyć.
Ze mną się tak nie da. Więc sam zdecyduj wte czy we wte. Autor jakby mi odpisał, że taki ma punkt widzenia i wuj mi do tego to bym mu chętnie piwo postawił, bo tak se pewnie pomyślał o ile przeczytał co napisałem. I ja to właśnie lubię w ludziach, niudawana szczerość. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków ale ta jebana klawiatura doprowadza mnie do szału.
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Ok, rozumiem
c.b.d.o.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Przepraszam, to jest c..b.d.o?
Nie łatwiej napisać Ty luju? :-)
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Przepraszam, to jest c..b.d.o?
Nie łatwiej napisać Ty luju? :-)
Właśnie w tym chyba tkwi problem - tak jest łatwiej :taktak:
Tym bardziej, gdy się tak myśli.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Kuba czasem trzeba.
mówię poważnie.
w naszych czasach niestety zanika sztuka mówienia ludziom prosto w oczy prawdy.
ja się na to nie zgadzam.
wyrażam swe opinie w sposób jasny, myślę.
nie wymagam żeby ktokolwiek się że mną zgadzał, co więcej jestem nawet zdziwiony, że ktoś to robi.
nie obrażam się na to.
ale wkurza strasznie, traktowanie mnie jak debila i tłumaczenie mi co i jak powinienem zrozumieć, z tego co poeta ma myśli.
i żeby nie daj panie słów użyć, bo jak to w dyskusji wygląda.
a w wuj normalnie wygląda.
pierwszy i ostatni raz się ocenzurowalem bo inną ciotkę chciałem napisać.

dalej nie wiem co to. jest c. b. d. o.
ale w sumie, co to za różnica.
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

A uważasz tak serio, że uprawiasz sztukę mówienia ludziom prawdy prosto w oczy? Sztuką nazywasz sam akt zabrania głosu, czy podanie Twoich argumentów? Ja cenię, gdy jakoś wyraża się zdanie i je uzasadnia (również to potrafisz) , a nie gdy używa się jak małpa brzytwy przekleństw lub zabija własną pięścią.
Argument co do ekspresji do mnie przemawia - taki jesteś, ale proszę, byś na tym forum po prostu nie przeklinał, to wszystko. Argument wcześniejszy o wieku uznaję za bardzo zabawny, ale i pouczający (nie myślałem, że się go nadal używa). Nie dodaję uśmieszków - serio serio
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Kuba wykasuj moje konto.
Już nie będziesz musiał mnie o nic prosić.
Serio serio.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 dzięki za Twój komentarz. Jasne, że to moje zdanie i fajnie, że możemy się różnić. Te różnice prowadzą do pewnych uproszczeń, do których należy się uciekać pisząc tekst o takiej objętości. Prawdopodobnie stąd mylny odbiór moich intencji, bo jestem bardzo daleki od dzielenia i kategoryzowania ludzi. W tekście nie konfrontuję, nie oceniam, ani nie przeciwstawiam sobie żadnych "grup". Twojego odczucia nie umiem skomentować i nie mam po co, bo jest Twoje i się nie zmieni. Mam nadzieję, że niewiele osób podziela tę opinię, bo staram się nikomu nie narzucać toku myślenia i liczę, że jest sporo miejsca do interpretacji. Pozdrowienia i dzięki za opinię
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Kuba wykasuj moje konto.
Już nie będziesz musiał mnie o nic prosić.
Serio serio.
Nie potrafię na razie i nie sądzę, by była potrzeba, żebym się uczył. Liczę, że jak się odbrazisz lub przyjmiesz, że nikt Cię nie prześladuje oraz że można dyskutować sobie na temat poglądów - to wrócisz. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Kubo Felietonisto, ja napisałem że Twój felieton nawet mi się podoba o dziwo :-) i nie pisałem za bardzo o nim, tylko o tej wykładni jak krowie na rowie. !@#$% mnie po prostu że każdy felietonista zaczyna z wysokiego C i nic z tego nie wychodzi generalnie. Jakby felietony o bieganiu musiały być o bieganiu.Nie muszą. Nie miałem zamiaru obrazić żadnego autora kompletnie oddzielam osobę od felietonu, nie wkurza mnie też, żeś " podzielił" ludzi na tych czy innych, ok ja rozumiem takie podziały, tylko dlaczego o tym pisać po raz tysiąc pięćsetny. Masz dość lekką, inteligentna klawiaturę i tego się trzymajmy. Tylko może dla odmiany o czym innym. Jeżeli uraziłem Cię jako osobę przepraszam. Zdecydowanie nie to miałem na myśli, ale też wydaje i się , że nie trzeba Ci tego tłumaczyć.
Pewnie będę czytał ale już nie odpisywał.
Nie chcę się udzielać w takim tworze, gdzie mnie się strofuje jak dziecko, bo se @#$%^ napiszę. To że poniżej mojej godności i mizernej inteligencji jest tłumaczenie się z tego po raz enty, że nie jest to przecinek ,mnie po prostu obraza, ale co tam. Naczelny pod pozorem inteligentnych słów ma to w dupie i tak musi wyjść na jego. KubieW się wydaje, że nie widać z jego słów tej pogardy dla interlokutora. Czy też może wyższości ? Te wszystkie figury retoryczne nie mają za zadanie przekonać mnie do czegoś, mają za zadanie pokazać wszystkim, że ja się mylę a KW ma racje. Co najbardziej dla mnie smieszne, wali mnie kto ma racje, bo tu nie może być mowy o żadnej.
Każdy ma inny sposób widzenia na świat.
KW niestety próbuje mnie zmusić do stosowania się do jego oglądu a mi nie koniecznie jest z takimi ludźmi po drodze.
Ps
Edycja
Do KW
Prześladuje ??
idź wypij piwo, nawet dwa potem pomyśl co piszesz.
naprawdę myślisz, że jestem aż tak tępy i myślę o tym w ten sposób ???
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Cichy, nie wiem, skąd przekonanie, że ktoś każe Ci zmieniać swój światopogląd. Jeśli wyrażasz go przekleństwami albo rozbieraniem szat i obrażeniami się na siebie i innych - to utrudnisz po prostu komunikację.
Cieszę się, że zmieniłeś zdanie i wróciłeś!
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Ja nie wiem, może masz te dziesiątki maili i PW o tym, żebym nie przekilnal tu na forum, ale jakoś nie widziałem za bardzo, żeby ktoś protestowal. Nie zachowuj się jak Ojciec Mateusz, OK ?
dopuść do siebie myśl, że nie zawsze masz rację.
ja staram się to robić calyczas, wiem jak to boli, wiem... ale się staram.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 nie poczułem się urażony. Wyraziłeś swoją opinię i ja to szanuję. Mój następny wpis jest trochę dalej od biegania więc może bardziej przypadnie Ci do gustu jeśli przeczytasz. Bedzie mi miło. Z drugiej strony portal bieganie.pl trochę popycha do biegowej tematyki i trudno od tego uciec. Prawdopodobnie tego oczekuje większość gości portalu więc za daleko nie odpłynę.
Do usłyszenia!
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Wiesz jedni pływają na kajaku inni na waterrowerze. Niby to samo ale dwa inne światy.
ps a skąd wiesz że ludzie chcą czytać o bieganiu ? myślisz że na forum o wędce siedzą tylko sami złodzieje ?
Cholerny tablet Skończył edycję.
Szacun za odezwanie się, chyba jesteś pierwszym autorem, który to zrobił.
A wiem, że naprawdę ciężko gada się. "krytykami" :-)
ODPOWIEDZ