FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Jan123

Nieprzeczytany post

elektrod pisze: Z tego co wyczytałem to obudowa jest identyczna jak w 935 i chyba tylko przyciski mają inny kolor
kolor na zdjęciu 945 mam wrażenie , że jest nieco ciemniejszy, myślałem może lepszej jakość plastik, bo szkło inne.
A co do przycisków to coś ludzie narzekają ..,

https://www.dcrainmaker.com/2019/04/gar ... eview.html
2019 at 12:57 pm #549
My buttons are a little soft. Doesn’t really have a good tactile feel to them. It seems to soft press halfway and have a false click until pressing harder to actually activate the button. Ordered from clever training and was wondering if anyone else is having this problem?

MARTIN
May 11, 2019 at 2:22 pm #550
yes, exactly the same issue. I am going to give it a little time to see if either I get used to it or it gets better. Others have reported exchanging and the replacement was OK, maybe they just had a bad batch
New Balance but biegowy
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W moim przyciski klikają, w 935 nie klikały. Wg mnie jest ok, wszystkie działają jak należy.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Powiedz czy interfejs muzyczny jest intuicyjny, szybki oraz czy połączenie ze słuchawkami trzyma cały czas.
myxomatosis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:36
Życiówka na 10k: 00:43:50
Życiówka w maratonie: 03:31:00

Nieprzeczytany post

Moja recenzja na szybko. Wczesniej ponad 2 lata mialem V800, z ktorego bylem bardzo zadowolony. Od roku mam Stratosa, ktorego kupilem na ali za 1/5 ceny 945:)

Ze stratosa, biorac pod uwage jego cene, tez bylem bardzo zadowolony. Slad wygladal niezle, HR z nadgarstka tez dobrze - ale pod warunkiem, ze nie bylo gwaltownych skokow (interwaly odpadaly) - wtedy przewaznie sie wykladal i zamiast wzrostu HR notował spadek - tak jak w przykladzie ponizej.

Wyglad : 945 wyglada mniej solidnie i "taniej" niz Stratos:) 945 jest super-lekki i pasuje na cienkie przedramiona:)

Ekran: 945 ma mniejszy ekran i rzucajaca sie w oczy niska rozdzielczosc... Nie przywyklem do widoku poszarpanych czcionek. W stratosie obraz jest zyleta, tu niestety cofam sie do poprzedniej epoki. Jesli chodzi o czytelnosc : ten sam typ ekranu - czyli na dworze super, w pomieszczeniach wiadomo jak. Natomiast 945 ma zastosowana jakas lepsza powloke antyrefleksyjna niz stratos i mniej odbija sie w nim caly otaczajacy swiat. Docenilem to wczoraj na rowerze zerkajac co chwile na oba zegarki. No i na ekranie 945 miesza sie 4 pola, na stratosie mialem 6 (z polem zegaru nawet 7).
Dotyku nie brakuje mi w ogole. Klawisze chodza dobrze, z klikiem.
W stratosie jest czujnik swiatla i mozliwosc dostosowania podswietlenia na podstawie jego pomiarow. Mozna tez bylo wracac do glownego ekranu przyslaniajac ekran cala dlonia na ulamek sekundy. Mily ficzer, ale nie brakuje mi tego.

dokladnosc HR : na pewno w 945 duzo lepiej niz chinczyku. Niestety nie mam paska, zeby porownac. Ale na krotkim i stromym podjezdzie, gdzie stratos kapitulowal prawie zawsze - garmin bez problemu ogarnal szybki skok do 179 uderzen. POmimo iz zacisniety byl na rede o wiele lzej niz stratos.
Stratos zamiast rzeczonych 179 uderzen pokazal spadek do 140...

GPS: Ten sam chipset w obu zegarkach. Na razie moge porownac tylko rower. JEdna przejazdzka 31km, czesciowo przez las. Oba bardzo dobrze. Roznica dystansu ok 90m (wg. mygpsfiles po zrzuceniu gpxow - zero roznicy). 40m powstalo na samym poczatku, bo stratos pozniej zalapal start. Kolejne kilkadziesiat m to efekt tego, ze stratos obcina nieco zakrety, a 945 prawie nie obcina (pomimo, ze byl ciut dalej od osi skretu- na lewej rece:).
Predkosc chwilowa o wiele bardziej responsywnie pokazywana na 945 - prawie tak dobrze, jak czynil to moj V800. W stratosie jest opoznienie duzo wieksze.

cala trasa (niebieski to 945):
Obrazek

Altitude: 945 zdecydowanie bardziej realny i powtarzalny i mniej poszarpany niz w stratos.
Obrazek

obcinanie zakretow:
Obrazek
Obrazek

Porównanie HR z zaznaczonym punktem, gdzie Stratos nie ogarnął hrmax.
Obrazek
Obrazek
photo upload

Biegania po lasach dzisiaj nie zrobie z powodu aury... W tygodniu porownam ze stratosem i zaprezentuje, porownam tez z historycznymi biegami v800. Wiem, ze tak sie nie powinno porownywac, ale V800 zawsze byl zyleta, jak od linijki, bez obcinania zakretow, bez wzgledu na pogode.

trening w gc:
https://connect.garmin.com/modern/activity/3639268412
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Jan123 - widzę, że masz straszne ciśnienie na tego 945 i zadajesz nawet dziwne pytania, doszukując się materiałów premium w nowym Garminie :bum:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Jan123

Nieprzeczytany post

keiw pisze:Jan123 - widzę, że masz straszne ciśnienie na tego 945 i zadajesz nawet dziwne pytania, doszukując się materiałów premium w nowym Garminie :bum:
Trochę ciśnienie mam bo już pół roku bez zegarka.
Szukam gdzie kupić w PL ale nigdzie nie ma :_(
elektrod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 483
Rejestracja: 14 kwie 2009, 11:47
Życiówka na 10k: 45:46
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
keiw pisze:Jan123 - widzę, że masz straszne ciśnienie na tego 945 i zadajesz nawet dziwne pytania, doszukując się materiałów premium w nowym Garminie :bum:
Trochę ciśnienie mam bo już pół roku bez zegarka.
Szukam gdzie kupić w PL ale nigdzie nie ma :_(
w eAzymut widzę, że od dziś 'dostępny w ciągu 2 dni'. Także czekam za 3 dni na recenzję :hejhej:
mój blog - viewtopic.php?f=27&t=57879
komentarze - viewtopic.php?f=28&t=57878

PB
5k - 21:11 - 28.10.2023
10k - 43:42 - 11.11.2023
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

W eAzymucie to każdy potrafi kupić, a Jan nie bierze zakładników i wyrywa najlepsze ceny ;)
Lexios
Wyga
Wyga
Posty: 75
Rejestracja: 28 sty 2016, 20:34
Życiówka na 10k: 36:58
Życiówka w maratonie: 2:50:25

Nieprzeczytany post

Dzwoniłem do nich rano to mówili ze nie wiadomo kiedy bedzie dostawa wiec kupilem tu:https://gps-y.pl/Forerunner-945
Jan123

Nieprzeczytany post

Lexios pisze:Dzwoniłem do nich rano to mówili ze nie wiadomo kiedy bedzie dostawa wiec kupilem tu:https://gps-y.pl/Forerunner-945

Mam dylemat
W eazymucie 2dni i gwarancja 3lata i tam kupiłem 3garminy już w przeszłości super sklep
W trigar do środy i osobisty odbiór ale już mnie zawodzą od tygodnia. I ostatnio jak kupiłem to mi gwizdneli na poczcie (to nie trigar wina)
A na gpsy jest od ręki tylko nie znam sklepu
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

thomekh pisze:Powiedz czy interfejs muzyczny jest intuicyjny, szybki oraz czy połączenie ze słuchawkami trzyma cały czas.
Ja biegam bez muzyki, takze niestety Ci nie pomoge. Z tego co czytalem recenzje w internecie, to BT ze sluchawkami dziala bardzo dobrze ale sam nie sprawdzalem.
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze: W eazymucie 2dni i gwarancja 3lata i tam kupiłem 3garminy już w przeszłości super sklep
Zmienili dostępność dziś rano. Wczoraj wciąż było "przedsprzedaż".
Z tym "super sklep" to bym polemizował. Wydałem u nich już prawie 10tyś zł, a przy ostatnim zakupie potraktowali mnie delikatnie mówiąc nie fair - przysłali mi zegarek w rozerwanym pudełku i nieb yło to uszkodzenie w transporcie. Drobiazg, ale niesmak pozostał. To nie były skarpetki za dychę tylko zegarek za ponad 2 tyś (Garmin 935). Gdyby nie te 3 lata gwarancji to bym olał sklep który tak traktuje stałego klienta.
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Jan123

Nieprzeczytany post

Lexios pisze:Dzwoniłem do nich rano to mówili ze nie wiadomo kiedy bedzie dostawa wiec kupilem tu:https://gps-y.pl/Forerunner-945
Posluchalem Ciebie majaa na stanie to zamówiłem u nich.
Dziękuję za cynk kto ma na stanie.

To 3sklep co garmina sprzedaje szybko 945.
Sadzilem, że trigar będzie miał szybko ale zong
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Jan123 - też będziesz testować z dwoma zegarkami na raz? :)
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Chyba szału nie ma skoro pojawiają się takie wpisy:
https://www.facebook.com/groups/3570193 ... 492527922/

:ojoj:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
ODPOWIEDZ