FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Jan123

Nieprzeczytany post

kkkrzysiek pisze:

Keiw, żałuję, że nie kupisz 945 i nie będziesz robił porównań podobnych jak w przypadku Vantage-V.
Ten Vantage V ciekawy warty zachodu ? Ma płatności i mapy ?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Mnie interesuje, czy te nowe fiuczery zostaną zaimplementowane do F5tek.
z drugiej strony, jebał to pies, polityka teraz taka, że jak coś ma rok to już stare i do wyrzucenia a Ty frajerze kupuj nowe.
mam nadzieję, że garmin nie pójdzie tą drogą, ale wszytsko wskazuje na to, że jednak tak.
z trzeciej strony to tylko dodatkowe świecidełka co to się człowiek nimi dwa dni podnieca a potem i tak wuj z nimi.
Jan123

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Mnie interesuje, czy te nowe fiuczery zostaną zaimplementowane do F5tek.
z drugiej strony, jebał to pies, polityka teraz taka, że jak coś ma rok to już stare i do wyrzucenia a Ty frajerze kupuj nowe.
mam nadzieję, że garmin nie pójdzie tą drogą, ale wszytsko wskazuje na to, że jednak tak.
z trzeciej strony to tylko dodatkowe świecidełka co to się człowiek nimi dwa dni podnieca a potem i tak wuj z nimi.
Niestety masz racje, mogli by zamontować , choć jak obserwuje często się nie da , choc wielkim zaskoczeniem był gallileo, że się dało .
Mam tu namyśli , że wiele nowych rzeczy nie da się zamontować pamiętam f3 nie dało się pulsu zamontować bo nie mial HR wewnętrznego. W f3HR nie dało się zamontować map , bo mała pojemnosć i zamontowali w 5x. itp.

945 to mam wrazanie będzie kopia hardware i softowa 5x+ i MArq. Tylko problem może sie pojawić z aktualizacją f5x+ nie ma oxymetru nowej wersji to pewnie nowe fiuchery nie da się zaimplementować ,bo za stary inny oxymeter, mniej dokładny teoretycznie.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

@#$%^ z tym oxymometrem, marketingowy bełkot nic więcej. Natomiast wyliczanie Vomx z uwzględnieniem gorek to raczej nie jest jakieś dwumian Newtona. Teoretycznie f5Plus mógłby dostać nowe opragramowanie, praktycznie nie dostanie bo powiedzą że ograniczenia sprzętowe a tak naprawdę chodzi o to żeby golić klienta. Dla mnie F5 ma wszysko co potrzebuje niech tylko tarasowanie trochę polepszą bo za długo szuka.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
kkkrzysiek pisze:
Keiw, żałuję, że nie kupisz 945 i nie będziesz robił porównań podobnych jak w przypadku Vantage-V.
Ten Vantage V ciekawy warty zachodu ? Ma płatności i mapy ?
Jan123 - nie ma płatności i map. Uważam, że dla ciebie nie jest wart zachodu, bo lubisz różne "bajery" w zegarku ;-)
V-V jest dla prawdziwych biegaczy a nie gadżeciarzy :bum:

kkkrzysiek - 945 raczej nie kupię, ale kto wie co będzie jak wyjdzie nowy Fenix :oczko:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ty też jesteś gadżeciarzem, bo prawdziwy biegacz biega ze stoperem albo najlepiej bez zegarka, na czucie :spoczko:
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

To, że mam zegarki na ręce, nie oznacza, że tak nie biegam, czyli "na czucie" - i piszę zupełnie serio.
Nie mam problemów z trzymaniem tempa. Jak ustawię sobie trening interwałowy, to jedynie interesuje mnie czas trwania odcinka a tempo trzymam sam.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
dawka1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2019, 09:47
Życiówka na 10k: 46:31
Życiówka w maratonie: 4:04:21

Nieprzeczytany post

Jak uważacie czy wejście 945 spowoduje obniżenie ceny 935 ? Mnie nie stać na taki wydatek, aby zakupic nowy FR945, ale na FR935 może po obniżce już tak.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Obecnie producenci często podnoszą cenę nowych produktów, a ceny starszych nie za bardzo są obniżane.
Szczególnie tak jest w pierwszych miesiącach sprzedaży.
Przypuszczam, że może być jakaś niewielka obniżka ceny, która z czasem będzie się zmieniała.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dawka1987 pisze:Jak uważacie czy wejście 945 spowoduje obniżenie ceny 935 ? Mnie nie stać na taki wydatek, aby zakupic nowy FR945, ale na FR935 może po obniżce już tak.
FR 935 już jest w lekko obniżonej cenie, można w eAzymut z 3-letnią gwarancją i darmową dostawą dostać nówkę za 1780.
biegam ultra i w górach :)
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

keiw pisze:Obecnie producenci często podnoszą cenę nowych produktów, a ceny starszych nie za bardzo są obniżane.
Szczególnie tak jest w pierwszych miesiącach sprzedaży.
Przypuszczam, że może być jakaś niewielka obniżka ceny, która z czasem będzie się zmieniała.
No nie zgodze sie. Mam swiezy przyklad i to z Garmina.
Kilka tygodni temu zaczal wyprzedawac Edge 820 po 239 EUR (cena producenta 350, sklepowa pod 300), bo bylo czuc w powietrzu, ze pewnie zaraz wyjdzie nastepca.
Mi sie nawet udalo tuz przed urlopem za 199 EUR wyrwac! :spoczko:
Wracam w weekend z urlopu, i co? Jest nastepca, Edge 830 (cena producenta 400 EUR) :hej:
dawka1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2019, 09:47
Życiówka na 10k: 46:31
Życiówka w maratonie: 4:04:21

Nieprzeczytany post

marek84 pisze:
dawka1987 pisze:Jak uważacie czy wejście 945 spowoduje obniżenie ceny 935 ? Mnie nie stać na taki wydatek, aby zakupic nowy FR945, ale na FR935 może po obniżce już tak.
FR 935 już jest w lekko obniżonej cenie, można w eAzymut z 3-letnią gwarancją i darmową dostawą dostać nówkę za 1780.

Obserwuje na eAzymut juz około miesiąca ta kwota 1780 się ciagle trzyma. Liczę, że obniżą coś jeszcze.
titto
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 14 sie 2012, 13:08
Życiówka na 10k: 0:47min
Życiówka w maratonie: 4:20min
Lokalizacja: Żyrardów

Nieprzeczytany post

A jest już jakaś oficjalna data kiedy 945 będzie dostępny w PL?
Preoreder przez eAzymut/Trigar :sss: ?

titto
Jan123

Nieprzeczytany post

Zależy o jakiej obniżce mówimy gaminy cene tracą (sierpień, Luty)
Ceny garmin trzymają się ale napewno nie będą stare modele nowe w cenie uzywanych.
Moim zdaniem 935 jak kosztuje używany 1500, to chyba poniżej nie spadnie.

Napaliłem się na 945, fakt jestem gadgeciarzem, ale jakoś cena mi sie nie podoba 2649?
F5x+ za 3700 jak kosztował rok temu można była powiedzieć , że się dużo płaciło za oxygen.

Chyba poczekam aż zejdzie do 2300, bo nie ma nic super nowego lepszego niż f5x+.

JAk ktoś będzie widział cene poniże 2500 dajcie linka
mach82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 785
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Blog
Komentarze do bloga

10 km: 45:24 (2017) -> 42:04 (2018) -> 41:15 (2019)
HM: 1:42:54 (2017) -> 1:36:33 (2018) ->1:31:20 (2019)
ODPOWIEDZ