Teksty przechodniów podczas biegu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Sigur
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2014, 11:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hmm, mojego biegania nikt nie komentuje. Jeden, jedyny raz z przejeżdżającego auta, przez uchyloną szybę, budowlaniec krzyknął, że jestem chu..em :) Widocznie w ich mniemaniu jestem. Czasem jakaś dziewczyna się uśmiechnie, ktoś się wystraszy, dziecko zapyta mamy co ja robię, czyli standardy. Jestem bardzo dużym, hipstersko brodatym gościem i chcę wierzyć, że się mnie boją.
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie przechodzień, lecz starsza pani uprzątająca swoje obejście gdy przebiegałem w jaskrawożółtej kurtce za jej płotem: "Nie będzie dzisiaj wody"?
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Runner11
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 928
Rejestracja: 08 sie 2011, 17:25
Życiówka na 10k: 34:29
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mnie ludzie często pytają gdzie biegnę, z dumą odpowiadam:
- po zwycięstwo :D
Awatar użytkownika
embe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2015, 23:18
Życiówka na 10k: 42:52
Życiówka w maratonie: 3:23:30
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

1. Sezon zbierania jabłek w rejonie wybitnie sadowniczym, wieczór. Z samochodu wysiada facet, czeka (dość długo), aż dobiegnę i wtedy pyta: A jakbyś się tak k...wa do jabłek najął to nie byłoby lepiej? (przy czym lepiej zabrzmiało jak lepiii)

2. Wiosenna niedziela, godzina tak gdzieś między kościołem a rosołem, temperatura około 10-12 st C. Z kościoła wychodzą dwie "Genowefy Pigwy" w zapaskach i jedna do drugiej mówi: Widziała pani jakie mu gorąco? Wariat jakiś (biegłem ubrany "na krótko"). Na to druga: Noooo... Albo się spił!
Obrazek
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

Biegam setki, 7-ma już za mną, przerwa w marszu, to idę. Nagle mija mnie pani na rowerze: - Dalij, ścigamy się? - Dobra! - No to dalij! Odczekałam do końca przerwy, biegnę, mijam panią i słyszę: - Ooo, ooooh...kurczę...tego nie przewidziałam....
:)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

:)
Awatar użytkownika
YorickG
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 15 kwie 2015, 10:12
Życiówka na 10k: 0:49:54
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Grudzień 2014:
21 pogoda ciężka deszcz ze śniegiem, mocny wiatr, zimno, pusto na drodze. Dwie pary wychodzą z restauracji. Dobiegając słyszę:
O ja ***** ale masakra Jezu jak zimno Przebiegam obok cisza koło 10 sekund. I ogromna salwa śmiechu P***** go :) Miałem dziką satysfakcję. Ogólnie lubię się przebiec wieczorem obok przeszklonych mocno restauracji jak wszyscy w środku się obżerają.

Ostatnio w Lesie Kabackim syn z ojcem na rowerze.. Brawo, dajesz. Miłe zaskoczenie.

Pierwszy dzień świąt Wielkanocnych.. zrobiłem sobie półmaraton koło 11 do parku w miejscowości obok. Generalnie spojrzenia szczególnie obok mijanych kościołów bezcenne. Nawet nie trzeba było słyszeć komentarza :)
5k: 0:23:07 - Warsaw Track Cup
10k: 0:46:34 - VII Bieg GPW - Mokotów
HM: 1:48:11 - II BMW Półmaraton Praski 2015
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

Hm, nie od przechodnia usłyszane, ale od biegacza, to chyba się nadaje do wątku? ;)

Przed zawodami, grupa biegaczy gawędzi beztrosko.
Jeden z nich na koniec stwierdza: "Panowie, powiem wam jedno. Odkąd moja żona zaczęła biegać, skończyły się wymówki".

;)
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeden z moich pierwszych biegów. jakaś wioseczka, gorąc. biegnę cieżko dysząc. nigdzie punktu z wodą nie widać. musiałam sobie splunąć porządnie. nie było to pewnie eleganckie no ale nie myślałam o tym bo paliło mnie w ustach. zobaczyła to pewna starsza pani na balkonie (pewnie kibicka) -"ja ci tu zaraz popluje , patrzcie ją, a to się znalazła jedna. ja ci tu zaraz popluje". od tamtej pory już nie pluję :)
łowca
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 05 maja 2015, 10:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie biegowe, ale ...

Wczesna wiosna, początek marca, pierwszy ciepły dzień (+10C), rodzinnie jedziemy na rowerach przez małą wioskę w okolicach Warszawy, idzie lokalna babcia z wnuczką i nagle rzuca zniechęconym głosem
- znowu te rowerzysty wyjechały, spokoju nie będzie całe lato ...
na co my
- zboże nie wyrośnie a krowy mleka nie dadzą ...
... bo ja muszę być w ruchu, słyszeć wiatru świst w uchu ...

Obrazek
Wiesiu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2011, 01:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Dziś jak biegłem to szło 3 półdresików i jeden do mnie "Piątka, dobrze ci idzie!" :D

Innego razu stało czterech jakichś młodych łebków i sądząc po szemraniach spod ich nosów ewidentnie nie podobało im się jak ich mijam...
Awatar użytkownika
embe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2015, 23:18
Życiówka na 10k: 42:52
Życiówka w maratonie: 3:23:30
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

Zostałem dziś grzecznie zaproszony do zbierania truskawek: "Jak se pan tak cały dzień pokucasz, to będzie lepszy trening niż bieganie"
Obrazek
Rosenblaetter
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2015, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wąska ścieżka w lasku przy jeziorze, przede mną chłopak z dziewczyną.
On: przesuń się, niech sobie pani przebiegnie
Ona: nie będę się cisnąć, bo ktoś tu co chwilę ***jestem wulgarny*** - to jest ścieżka do spacerów
On: stratują cię... nie oglądałaś Króla Lwa?

:hej:
Awatar użytkownika
eleazar
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 47
Rejestracja: 12 lis 2013, 14:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrzeciono

Nieprzeczytany post

Środek lasu, piaszczysta droga, mija mnie powoli grubawy gość na rowerze. Zasapany i spocony dopinguje mnie:
- Brawo, tak trzymać!
- Dzięki!
- Ale parę to masz, gonię cię i gonię i dogonić nie mogę.
- Staram się.
- Ostro zasuwasz, szacunek!
- Eee tam, robię zwykłe wybieganie.
- A maratony biegasz?
- Zdarzyło się.
- Od razu widać że zawodowiec!

:taktak: :taktak: :taktak:
upoconejajka
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:40
Życiówka na 10k: 41:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z wczoraj jakiś przechodzień zaczął do mnie podczas biegu:
- Daaaajesz, pompuj tempo!
ODPOWIEDZ