ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

ania102
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 730
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hanna77 u mnie też był to konkretny ból - bardzo doskwierał przy schodzeniu ze schodów i wciskaniu pedału gazu w aucie. Bałam się, że to coś poważnego. Na szczęście samo przeszło po kilku dniach i oczywiście po schowaniu inkryminowanych butów.

beata jako osoba, która długo opierała się wymianie telefonu na nowoczesny, powiem Ci, że było warto. Nie spinam się zupełnie, jeżeli chodzi o bieg. Cel, który sobie wyznaczyłam jest realny. Bieg z pacemakerem uwolni mnie od myślenia w stylu - czy biegnę za szybko, czy za wolno. Bardzo jestem ciekawa nowej trasy. Gdzie zrobiłaś swoją wspinaczkową życiówkę? Koniecznie się pochwal.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

ania102 pisze:beata jako osoba, która długo opierała się wymianie telefonu na nowoczesny, powiem Ci, że było warto. Nie spinam się zupełnie, jeżeli chodzi o bieg. Cel, który sobie wyznaczyłam jest realny. Bieg z pacemakerem uwolni mnie od myślenia w stylu - czy biegnę za szybko, czy za wolno.


Nie no, jasne :)
Nie mam nic przeciwko różnym nowinkom - czy to smartfonom, czy innym - jeśli tylko komuś pomagają/ułatwiają, to czemu nie?
Ja po prostu nie potrzebuję, ani do biegu, ani do innych celów, dla mnie priorytetem jest żywotność baterii, bo czasem jak wyjeżdżam góry, to nie mam gdzie naładować przez tydzień.
Bardzo jestem ciekawa nowej trasy
Kurcze, totalnie się oderwałam. Dziś w pracy przypomniałam sobie, że nawet nie wiem, gdzie teraz jest start. Nie mówiąc o znajomości trasy, kartach startowych itp. Więc wszystko było w pośpiechu.
Gdzie zrobiłaś swoją wspinaczkową życiówkę? Koniecznie się pochwal.
Ano, poleciałam tam, gdzie wspinacze uciekają od polskiego, zimnego przedwiośnia, a tymczasem było zimniej, niż w tym samym czasie w Polsce. Taki przewrotny mamy rok. A więc lało, wiało, a ręce grabiały. Dopiero we środę zrobiła się "lampa", ale za to nad ranem było poniżej 5 stopni a powietrze ostre jak w zimie. Ale cóż: trzeba walczyć ;).
No, ale do Polski właśnie wraca ponownie zimne przedwiośnie, więc wszystko wraca jakby do normy ;).
Ma_tika
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1427
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

beata pisze:Ano, poleciałam tam, gdzie wspinacze uciekają od polskiego, zimnego przedwiośnia, a tymczasem było zimniej, niż w tym samym czasie w Polsce. Taki przewrotny mamy rok. A więc lało, wiało, a ręce grabiały. Dopiero we środę zrobiła się "lampa", ale za to nad ranem było poniżej 5 stopni a powietrze ostre jak w zimie. Ale cóż: trzeba walczyć ;).
El Chorro? ee, tam chyba nie mogło być tak zimno. no pochwal się gdzie byłaś i co to za życiówka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

El Chorro nie, 1000km bliżej - Siurana, Margalef i okolice :).
Serio, zimno było przeraźliwie a nad górami wisiał "zakis" - czyli coś takiego, co nad Tatrami jest przez cały lipiec: szara, zimna mgła :). Ale i tak fajnie było :).
Jak ogarnę zdjęcia, to coś wrzucę.

Życiówka to 6a+, a wyceny tam podobno srogie. Wprawdzie nie OS, ale ciągu i bez paniki, jaka mojemu wspinaniu zazwyczaj towarzyszy, więc jakiś tam postęp jest ;).
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Beata, piekne miejsca!

Zycze jutro powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Ania102, trzymaj się, odwagi i powodzenia!
Masz moc! :)

Właściwie, mogłybyśmy pobiec razem. Jeśli w tym tłumie gdzieś się znajdziemy, to pobiegnę z Tobą, chociaż kawałek :)
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aniu trzymam kciuki!!!!!
Beata za Ciebie też ale Ty to jesteś stara wyga to wiadomo że nabiegasz super czas :)
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ania102 Gratuluje świetnego wyniku!!!!!
Beata jesteś Wielka,prawie bez biegania ostatnio i tak pobiec.Chyle czoła :)
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Beata ładny czas, gratulacje.
Ania102 - jaki czas? :)

Klasyfikacja jest po czasie brutto? Bez sensu.
Awatar użytkownika
krzysztof.karczewski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 259
Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: pod latarnią.

Nieprzeczytany post

Hanna77 pisze:(...) :) ja nie lubię bólu. ale te moje łydy to nawet nie tyle pospinane, ja miałam wrażenie, ze mięśnie się rozrywają.
jak mawiają na siłowni: jak boli to rośnie ;)
ania102
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 730
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

U mnie: 1:43:42:-DDDDDD

beata gratulacje - świetny wynik! Trzeba było biec z Tobą;-) Podziwiam Twój wspinaczkowy wyczyn na 6+. Jesteś twardzielką.

Jestem bardzo zadowolona z biegu, chociaż mam wrażenie, że jeszcze bym mogła przycisnąć. Biegłam z pacemakerem przez pierwszą dychę i strasznie się męczyłam, bo było okropnie tłoczno i za wolno. W końcu pobiegłam swoim tempem, z narastającą prędkością bez żadnego bólu czy kryzysu. Kilometry bardzo szybko mijały. Aż byłam zaskoczona. Odczuwałam samą radość z biegu:-D Czas z zeszłego roku poprawiłam o 6 minut.
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aniu to teraz czas na łamanie 1.40 :)
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Ania102, gratulacje, świetny wynik i świetny prognostyk na dalszą część sezonu :)

Ja dziękuję wszystkim za gratulacje. Cóż, z jednej strony mój najgorszy wynik ever, z drugiej - na nic się nie nastawiałam - aby dobiec, niekoniecznie kompletnym truchtem ;). Ostatni raz w jakichkolwiek zawodach startowałam ... rok temu w 9 PW, wówczas było 1.36.50, ale okupione straszną męką. A dziś biegłam równo, średnia z 10k to 4.42 i całej trasy też, więc jest ok - tym bardziej, że po tygodniu prawie niebiegania, choć nie mogę powiedzieć, że nie byłam zmęczona, końcówkę cisnęłam ledwo ledwo ;).
Po moich skalnych wyczynach mam różne zakwasy i naciągnięcia tu i tam, więc i tak jest ok.

Fajna impreza, uważam, że wszystko było ok i nawet zmiana miejsca startu/mety całkiem na korzyść, mogłoby tak już zostać ...

Dziś biegnąc miałam różne refleksje, rzeczywiście, przez te 10lat bieganie w Polsce zmieniło się diametralnie, startuje 10x więcej ludzi a impreza naprawdę nabrała charakteru światowego, jako ciekawostka - tu galeria z I PW ... Śmiesznie popatrzeć, jak przez dekadę nawet ubrania stały się bardziej kolorowe a ludzie, nawet nie biegnący - jakby bardziej radośni ...

http://team.entre.pl/galeria/2006/P%C3% ... ndex.html#
PaulinaJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 21 paź 2013, 22:27
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 3:15:22

Nieprzeczytany post

Moooooje gratulacje !!
Ależ nam się sezon zapowiada :)
Bedzie moc!!!

Ja dziś po 6 treningu w tygodniu. Łącznie wyszło ponad 90km !!
Jutro odpoczywam

Środa jak pogoda dopisze to bedzie 30tka na zakręcie śmierci a pózniej chyba juz tylko łapanie świeżości!
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

dziewczyny gratuluję wyników!!
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
ODPOWIEDZ