ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

cava, ja to jeszcze pikuś, ale moja siostra robiła sobie rezonans chyba na wszystko, co mozliwe :ojoj: taka hipochondryczka :orany:


franklino!!!!!!!!!!!!! chodź polecisz ze mną w Darłowie dyszkę 18 kwietnia :hej: bez opłaty startowej, no weeeeeź, fajnie będzie :D dzieci będą nam kibicować, co??? :hej:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
New Balance but biegowy
Maciejunio
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rezonans na wszystko? Moje marzenie. :hejhej:
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Beata, spóźnione ale szczere.... wszystkiego najlepszego... :)
Obrazek


powoli wracam do żywych.... nadal boli, ale teraz bardziej przeszkadza mi ogólnie określony ból brzucha i niemożność jedzenia niż ból szczęki, więc nie jest chyba źle.... a brzuch.... jakoś muszę przeżyć, jeszcze jutro antybiotyki, które zawsze kiepsko znosiłam, a potem starałam się nie brać, ostatni antybiotyk brałam w 2011, jakiejkolwiek przeciwbólowe na początku 2014, więc szok dla organizmu.... ale może w przyszłym tygodniu spróbuje w kooońcu pobiegać :)
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

cavusia Franklin z dzisiaj :hej:

katkuś ja z checia ale wszystkie soboty mam pracujące :ojoj: interesuja mnie jedynie starty niedzielne :bum: takze wiesz...
no i wtorkowe NR musza mi wystarczyc :oczko: wczoraj 9km ale zle sie czułam :ojoj: głowa mnie bolała (moze mam tetniaka? hehehhe) i @ i po wizycie u dentysty byłam wiec jeszcze nosa nie czułam po znieczuleniu :ojoj: i w ogole taka wypluta...
Obrazek
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

franklina pisze:cavusia Franklin z dzisiaj :hej:
Oj, to zdrowia, szczęścia, radości i 100 lat! :)

Ja z 14-go. Tak, jak A.Einstein ;)

Jutro wyjeżdżam na urlop. Nareszcie, bo mam już dosyć ...
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kojer pisze:
katekate pisze:kachita, jak poszło w Bochni???
Hanna ja latałam w pumach f500 ale jedynkach, czyli tym najstarszym modelu, zrobiłam w nich ponad 1600km, jak dla mnie bardzo fajne, super wytrzymałe, jednak mozna się przyczepic do wentylacji-ta jest tragiczna, ale jak się komuś nie poca nogi, jak mnie, to mozna przecierpiec te miesiące letnie, za to w zimę extra trzymają się podłoża, poza tym mają sporą amortyzacje, ja lubię taką słoninę, pewnie v2, albo v3 będą jeszcze fajniejsze
Faas 500v2 i v3 to zupełnie inne buty niż jedynki. Po pierwsze drop 4mm, po drugie bardzo przewiewne. Moje v2 już mają prawie 1700km i jedyne co im się dzieje to niestety przetarcia na zgięciu. No i standardowa wada tego modelu czyli przesuwający się język (w v3 jest podobno ciut lepiej).
Oszalałam i zamówiłam i faas300s i faas 500w. Zmieściłam sie w 400zł za dwie pary, ale śleczłam nocami w internecie by dopaść mój rozmiar po przecenie. W faasach 300 już biegłam. Kurcze, dziwnie trochę. Niedobrze się w nich biega z pięty, wymuszają wręcz bieg z sródstopia (hmmm ja chyba nie umiem z śródstopia). tzn. ja mam wrażenie, że dziwacznie ląduję na paluszkach jak baletnica.No ale tak jest szybciej. Po przebiegniętych tak 8 km (na zmianę z pięta) miałam potężne zakwasy w łydkach. dziś mają dotrzeć do mnie 500-tki. Pokładam w nich duże nadzieje :) marzę by osiągnąć w nich zawrotna prędkość, np. taką jak PaulinaJ na 10 km....:) super wynik, gratulacje.
Składam spóźnione życzenia urodzinowe Beacie. I najświeższe Franklinie. Ja się nie mogę doczekac 40-tki, jakoś tak lepiej niż te moje 38 lat. Ale i tak wszędzie gdzie jestem, czy to u znajomych, czy na treningach, czy w pracy, najczęściej jestem najstarsza :) ale, co tam...Zaczynam to lubić
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Hanna77 pisze: Oszalałam i zamówiłam i faas300s i faas 500w. Zmieściłam sie w 400zł za dwie pary, ale śleczłam nocami w internecie by dopaść mój rozmiar po przecenie. W faasach 300 już biegłam. Kurcze, dziwnie trochę. Niedobrze się w nich biega z pięty, wymuszają wręcz bieg z sródstopia (hmmm ja chyba nie umiem z śródstopia). tzn. ja mam wrażenie, że dziwacznie ląduję na paluszkach jak baletnica.No ale tak jest szybciej. Po przebiegniętych tak 8 km (na zmianę z pięta) miałam potężne zakwasy w łydkach. dziś mają dotrzeć do mnie 500-tki.
500w? :)

Jeżeli biegałaś w zwykłych 300 (bez S) to będzie jeszcze ciężej, 300S (dla pronatorów) i 500-tki mają drop (czyli spadek między piętą a palcami) 4mm a zwykła 300 8mm :).

PS. I jak najbardziej da się biegać z pięty :)
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

2 lata biegałam tylko w asicsach gel-cumulusach 13 a tam drop to chyba z 10mm jest. Raz tylko przebiegłam się w faasach 300 s a na 500-tki czekam teraz. pumy kupowałam w sklepie internetowym i była informacje ze dla neutrali. coż..zobaczymy. ej, no chyba nie będzie tak źle?
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Nie powinno, mi się na początku też dziwnie biegało :). A 500 to które masz, bo wersji W nie znam (chyba, że to pierwsza wersja Women :)).
Tu jest opis Fassów http://www.pawelbiega.pl/puma-faas-przeglad-butow/ z tym, że nie do końca prawdziwy. Bo pierwsze 500 miały drop 8mm (hmm jk teraz googlam to nie znajduje potwierdzenia, to w sumie nie wiem jaki drop ma pierwsza wersja), dopiero od v2 zmniejszyli na 4, aktualnie pojawiły się 500v4 ale cena nieakceptowalna :).
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pewnie woman bo nic innego nie pasuje ;) w kazdym razie na pewno nie jest to TR a ja tak bardzo chciałam mieć pumy faasy 500 i tak bardzo chciałam pozbyc się jak najszybciej brzydkich cumulusów, ze bylo to dla mnie niewazne czy to bedzie s czy n. A cena jest taka, ze na pewno mam 1 wersję, najstarszą.
nic tylko wzuc je na nogi i jak to sie mówi...alleluja i do przodu
Awatar użytkownika
Mama Kin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1178
Rejestracja: 05 cze 2014, 23:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: somewhere else

Nieprzeczytany post

zniknęły mi uśmieszki, pokazują się tylko w formie tekstowej. ktoś wie jak to naprawić?
go get 'em tiger
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

Mama Kin pisze:zniknęły mi uśmieszki, pokazują się tylko w formie tekstowej. ktoś wie jak to naprawić?
mam tak samo, więc to może byc problem "systemowy". :) ;) :)
Krzysiek
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Beata, ode mnie też spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe! :)

Kupiłam ten stanik w końcu dopiero w środę, bo miałam trochę urwanie głowy z podpisywaniem umowy - ale to już oficjalne, od kwietnia będę słoikię! Mieszkać będę na Pradze, zaraz obok Skaryszaka, może kiedyś wstanę na ParkRuna ;)
Stanik jest wściekle różowy, ale nie było innego w moim rozmiarze (70H), no to wzięłam - mam obecnie chyba z 5 różnych, ale nie zmarnują się... I w końcu wczoraj pobiegałam, po ponad półtora tygodnia przerwy - na szczęście zatoki już spoko, kaszel niby jeszcze jest, ale płuc udało się nie wypluć. I dość żwawo to weszło, mimo wrażenia, że wlokę się jak furmanka. Muszę jeszcze wyjść parę razy i to zweryfikować, ale mam tezę, że podobnie jak w zeszłym roku dzięki Bochni moja forma się skokowo poprawiła. Zobaczymy.

I widziałyście zaćmienie słońca? I kto w końcu biegnie tę Sobótkę jutro, oprócz Kojera?
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Beata też spóźnione ale szczere!!!Wszystkiego naj!

Jeszcze PailinaJ biegnie Sobótkę!Oczywiście trzymam kciuki!
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Faktycznie, Paulina :) Kciuki będą, naturalnie!
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
ODPOWIEDZ