ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

franklina pisze:ale mnie baby-jagi oswieciły :hej:
tez czasami cos kupie i sama zrobie i tez czasami nawet zwykły pasztet jem,no looz.Podałam taki przykład ze kot ,ze drogo,ze Młody smakosz a juz ze mnie zrobiły nieperfekcyjną panią domu co to dziecku tłuszczyku nie potrafi odkroić :bum: :bum: :bum: :bum:
Heh, to samo pomyślałam, ale dobrze, że Ty z tych wyloozowanych ;).

Podsumowując dyskusję nt tłuszczyku w szynce anegdota z cyklu "z życia wzięte". Jak byłam mała - kryzys, wiadomo, słone masło i ser żółty w kolorze pomarańczowym, "z darów". Ale, rodzina za granicą, czasem coś przysłali - jak nie okradziono paczki na poczcie to czymś tam można było przełamać kryzysowe smaki. Bywało np. salami. Więc kiedyś, ku przerażeniu mojej mamy, z plasterków salami wydłubałam wszystkie oczka tłuszczu :lalala: :hej: . Tak to jest dogadzać dziecku.
kojer pisze:U nas pogoda śliczna, niestety 3km potwoernego błota w lesie mnie zmasakrowało i w połowie 22km miałem dość i wróciłem ostatnie parę km marszem. :)
Kojer, dlatego teraz warto biegać do południa, zanim ziemia nie rozmarznie, bo później błoto do kolan :bum: .
U mnie 19km po zamrożonych koleinach :taktak:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

beata pisze:
kojer pisze:U nas pogoda śliczna, niestety 3km potwoernego błota w lesie mnie zmasakrowało i w połowie 22km miałem dość i wróciłem ostatnie parę km marszem. :)
Kojer, dlatego teraz warto biegać do południa, zanim ziemia nie rozmarznie, bo później błoto do kolan :bum: .
U mnie 19km po zamrożonych koleinach :taktak:
U nas od kilku dni jest ciepło (a pogoda na następnie dni równiez dobra :)), więc w nocy przymarza najwyżej zewnętrzna warstwa.
To była droga wzdłuż lasu i śladu po zmarznięciu nie było (około 13 tam biegłem) :).
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja biegałam z rana,było -6 jak wychodziłam o 8.15,tak więc jeszcze wszystko zmarznięte ale w niektórych miejscach bardzo ślisko :echech: ,musiałam uważać bo w tym roku jakoś wyjątkowo często przewracam się :wrr:
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
cava
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1701
Rejestracja: 10 gru 2012, 12:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

franklina pisze: cava jest moim guru juz od pierwszego spotkania takze nie zaskakuje mnie jej myslenie i podejscie do zycia :hej:
:niewiem: Guru podejście do życia?
A to niespodzianka :hahaha:

No czytam, że się do Gdańska wybierasz, na jakieś maratony czy coś.
To jakbyś jechała to wypatrzę. ;)


ASK- niestety we Wrocławiu to nie znam zupełnie nikogo. W ogóle.

Od tego "towarzystwa" oderwałam się dobre parę lat temu, co się miałam dowiedzieć od nich to już wiem.
W 3mieście jeszcze bym może znalazła kogoś, kto by polecił kogoś zaufanego, ale też tak od ręki to nie wiem niestety.

Pytaj ludzi, "ludzie wiedzą" ;)
PaulinaJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 21 paź 2013, 22:27
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 3:15:22

Nieprzeczytany post

hej Wam

u nas wiosna. piękne słońce, w górach mnóstwo Poznaniaków.
weekend na miejscu więc treningi były.
dziś odpoczywam i chałupę do porządku doprowadzam bo 10dniowa wizyta brata zrobiła z niej ruinę.
Awatar użytkownika
cava
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1701
Rejestracja: 10 gru 2012, 12:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

PaulinaJ pisze: dziś odpoczywam i chałupę do porządku doprowadzam bo 10dniowa wizyta brata zrobiła z niej ruinę.
Ja mam jakąś kontuzję, któryś z tylnych mięśni uda w stanie zapalnym i... mój dom błyszczy.
Okna poszorowane, firany poprane, książki posegregowane i odkurzone, lodówka z zamrażalnikiem na błysk, w garderobie poskładane, meble naolejowane.. za przeproszeniem już mi niedobrze jak na to patrzę a mąż i dzieci się mnie boją co znowu z nudów wymyslę sprzątać :trup:

Nie wiem kto bardziej nie lubi, jak niedomagam? Ja czy oni?

Ale tak czuję ze chyba jeszcze z dzień , dwa chłodzenia i traumonu i wrócę do siebie.
ania102
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 730
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cava jak Ci mało sprzątania, zapraszam do mnie:-) okazało się, że mój syn ma alergię na kurz; staram się zmodyfikować jego otoczenie i oczywiście nieustannie sprzątam (to znaczy głównie planuję wielkie sprzątanie;-)

Musicie wiedzieć , że Ma_tika startowała wczoraj w połówce w Barcelonie i była najszybszą Polką:-) Czas 1:43:46. Gratulacje!

Od kiedy zrezygnowałam ze startu w OWM biega mi się dużo lżej. Szykuję się na warszawską połówkę:-D
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla Ma_tki!
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

cava pisze:Okna poszorowane, firany poprane, książki posegregowane i odkurzone, lodówka z zamrażalnikiem na błysk, w garderobie poskładane, meble naolejowane.. .
O, Cava, gratuluję :hejhej: ;).
Ja raptem umyłam balkonowo-salonowe okna -bo jak zaświeciło słonce, to jakoś dziwnie się na nich rozpraszało :hahaha: , inne porządki - niezbyt pilne ...

Cava, a czym olejowałaś meble? Ja mam olejowaną podłogę, muszę czymś ją już zakonserować, bo porobiły się plamy. Ale ten olej, którym była olejowana jest zbyt toksyczny, musiałabym wyprowadzić się razem z kotami na dobę ... ja to nawet mogę - i tak planuję wyjechać w góry, ale koty :niewiem: ...
Awatar użytkownika
krzysztof.karczewski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 259
Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: pod latarnią.

Nieprzeczytany post

Techniczna dyszka, na rozruszanie racic po sobocie.
Wieje tak, że z powrotem wpycha gile do nosa....Obrazek
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Beata ale są oleje naturalne przecież :lalala:
Krzysztof mówisz, że tak u nas wieje? że gile? :tonieja:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

katekate pisze:Beata ale są oleje naturalne przecież :lalala:
Wiesz, Kate, olej kreozotowy też jest pochodzenia naturalnego, a toksyczny tak, że stosowanie go jest już zabronione nawet w podkładach kolejowych :hejhej: .
Awatar użytkownika
cava
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1701
Rejestracja: 10 gru 2012, 12:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Beatka, sprawdzę w domu, ale to próbka, którą dostałam w komplecie z meblami- na podłogi pewnie by wyszło w zakupie kosmicznie drogo, bo to ma pojemność z 50 ml.

A, meble kuchenne , też drewniane, nie wiem czy lakierowane ale starawe i potrzebują tłuszczu, jadę ... olejem Kujawskim, choć raz miały święto lasu i natłuściłam olejem z pestek winogron.. :bum:
Żadna ze mnie Perfekcyjna Pani domu.

Na co dzień bliżej mi do tej pani w tych kwestiach: https://pl-pl.facebook.com/ChujowaPaniDomu
tyle ze ja jednak dość skutecznie gotuję.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Oj, Panią Domu to ja zdecydowanie też nie jestem :hahaha: ... prędzej, z pewnym zdziwieniem stwierdzę w jakimś wcale nie tak ukrytym zakątku jawną pajęczynę, co się zdarza :lalala: ;).
A olejem kujawskim zdarza mi się zacierać jakieś plamy na drewnie, owszem, nawet - na podłodze :hahaha: .
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

:lalala: dziś mam własnie taki dzień, w którym moja pasja biegania mnie wkurza
wszędzie bajzel, ale trening ważniejszy :ojoj: :niewiem:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
ODPOWIEDZ