GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Czas wziąć się do pracy nad sobą w nowym roku a najlepszą metodą by do czegoś dojść to wytrwałość :taktak: . Przytoczę mądre słowa dla większej motywacji abyście uwzględnili je w swoich planach treningowych: „Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz – nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie – świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne. " Tak, więc czas na moje poranne bieganie. Przede mną wyznaczenie trasy na bieg dla orkiestry. Wstępnie już wiem jak ja poprowadzić, ale jeszcze trzeba to zrobić dokładniej. W związku z tym mam również do biegaczy z AB i nie tylko prośbę. Potrzeba nam około 6 lub więcej wolontariuszy do obstawienia biegu. Osoby te stały by na newralgicznych skrzyżowaniach w lesie wskazując kierunek biegu. Myślę, że postałyby tam niecałą godzinkę. Po biegu dołączyłyby do wspólnej zabawy przy ognisku. Jeżeli ktoś zna takie osoby na przykład swoje pociechy i ich znajomi to dajcie mi znać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Noworoczne postanowienia? Dlaczego nie!

http://zdrowie.gazeta.pl/ Zdrowie/1,105 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z biegaczy ma ochotkę na grzaneczki z pomidorem i ziołami prowansalskimi :uuusmiech: . Zostały mi w piekarniku jeszcze dwie. Odpowiadam tylko na zaczepki-propozycje dziewczyn. :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Dzisiaj już piątek, więc za chwilę wolna sobota, niedziela i teraz sobie przypomniałem poniedziałek :hahaha: . No nie! pełna rozpusta dla zapracowanych :lalala: . Tak, więc jako że całe życie to jeden wielki eksperyment a im więcej będziemy eksperymentować, tym lepiej to zróbmy to. Zapraszam jeszcze niezdecydowanych, którzy obiecali sobie podczas składania noworocznych życzeń, że wezmą się za siebie na wspólny trening z Akademią Biegania :taktak: . Spotykamy się w sobotę o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Do wyboru będzie oczywiście bieganie na krótszym odcinku połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi jak również bieg dłuższy na osiem kilometrów. Skoro mówiłem o eksperymentowaniu to może namówię niezdecydowanych na wspólną kąpiel w jeziorku. Morsujemy zaraz po ćwiczeniach około godziny 10.00 ale najlepiej zaliczyć wcześniej z nami porządna rozgrzewkę, aby wchodzenie do wody było przyjemnością dla obolałych mięśni :taktak: . Mniej odważnych może skusi sauna, na którą jak zawsze w soboty wybieramy się wspólnie z biegaczami o godzinie 11.00 na ul.Kalinkowej. Sami widzicie, że z AB nie ma możliwości się nudzić :nienie: . Zabawy z nami trwają od zmierzchu do świtu i nie są to czcze sowa. Z spraw organizacyjnych to, kto się jeszcze nie zdecydował na charytatywny bieg dla orkiestry, z którego wpisowe zostanie w całości przekazane na pomoc dzieciom i starszym osobom ma na to ostatnia szansę. Miejsc zostało już tylko 28. Pamiętajcie, że może i 30 złotych to i drogo, ale pieniążki te nie pójdą na marne. Wam natomiast pozostanie na pamiątkę okolicznościowy medal i wspomnienia zabawy, jaka wasz czeka po biegu. O atrakcjach będę jeszcze pisał, więc warto się na plaży miejskiej i w restauracji Rudnicki Korsarz pojawić, bo będzie się działo, będzie zabawa. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Drętwienie rąk i nóg - jest się czego bać?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/ 1,130 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zapraszam do polubienia strony. Nasz Krzysiu metalowiec dzięki temu schudł ponad 40 kilogramów a teraz biega po lesie jak oszalały.

https://www.facebook.com/SchudnijZDiete ... adz?ref=hl

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Biegowy rozkład jazdy na I półrocze dla naszych biegaczy z AB

http://www.akademia-biegania.pl/index.p ... &Itemid=90

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Najlepszym sposobem przygotowania się do przedstawionego wyżej harmonogramu nadchodzących imprez jest przeanalizowanie zeszłorocznych startów i przebytych treningów. Trzeba w tym celu przysiąść do własnego dzienniczka treningowego i przeanalizować widniejące w nim informacje. Każdy z nas jest inny ale dzięki obserwacji własnych wyników możemy indywidualnie prześledzić jak nasz organizm się zachowuje i ile potrzebujemy czasu oraz przebytych kilometrów by osiągnąć wymarzony wynik w nadchodzących zawodach, kiedy zacząć się do niego odpowiednio przygotowywać oraz co zjeść przed trening jak i po nim. Jako, że w dzisiejszym świecie z każdej strony otacza nas elektronika, proponuję zapoznać się z poniższym linkiem opisującym komputerowe dzienniczki:
http://www.treningbiegacza.pl/dziennicz ... statystyki
Osobiście korzystam z endomondo, który wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji i można dzielić się przebytymi trasami oraz konkurować z innymi zalogowanymi osobami. Dodatkowo poza przebytym kilometrażem i czasem proponuję zapisywać jadłospis przed biegiem oraz po, jak i nastrój jaki nam towarzyszył oraz panujące warunki atmosferyczne. Dzięki takim dodatkowym opisom będziemy wiedzieli jak nasz organizm funkcjonuje po danym posiłku oraz ile i jakie płyny potrzebujemy uzupełniać na danym kilometrażu i przy danej pogodzie. Przy dłuższych biegach takie rzeczy się przydają, bo każdy kto wystartuje w półmaratonie na pewno chce go ukończyć na własnych nogach, a nie być przywiezionym przez karetkę z powodów spowodowanych zbyt małą ilością wchłoniętych napoi lub problemów żołądkowych. Pamiętajcie, że najważniejsze jest biegać z głową.
http://www.festiwalbiegowy.pl/trening/d ... saxAbQYvkQ
Jednym udaje się żyć bez głowy ale biegać osobiście nie radzę. :bum:
http://www.sfora.pl/Najslynniejszy-kurc ... owy-s59479
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Są jeszcze wolne miejsca na Pierwszy Charytatywny Bieg dla WOŚP w Grudziądzu

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140109900

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Troszeczkę was podpuszczę moją dzisiejszą zdrową pyszną kolacją, czyli ryż i rybka w postaci sushi. Również i wy będziecie mieli możliwość zaliczenia kolacji we dwoje pod postacią japońskiego jedzenia. O ile dopisze wam szczęście podczas loterii dla wośp, która będzie jedną z atrakcji naszego biegu charytatywnego już 12 stycznia. Fundatorem jest Sayuri Sushi

https://www.facebook.com/SajuriSushi?fref=ts

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

"Uwierz, że potrafisz, a będziesz w połowie drogi do celu" :taktak: . Rozpocząłem tak motywująco, bo dzisiaj sobota, więc czas na nasz wspólny poranny trening :uuusmiech: . Widzimy się o 09.00 przed plażą miejską i damy z siebie wszystko :bum: . Mam nadzieję, że nie zawiodę się na was i wstawicie się w sporej ekipie. Jak to w soboty biegamy, ćwiczymy powtarzam ćwiczymy a nie markujemy jak było ostatnio oraz morsujemy i saunujemy :szok: . Kto się nie może doczekać ręka do góry. Moja już jest podniesiona a wasze zapewne właśnie się unoszą :hej: . Do zobaczenia za chwilę a pozostałym, z którymi niedane będzie mi się spotkać życzę udanego dnia. Wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Gdy puchną kostki u nóg - czy to problem z nerkami?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1015 ... l#TRrelSST

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
biegam bo lubię
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2013, 07:39
Życiówka na 10k: 0:56:49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, kilka zdjęć z dzisiejszego morsowania.Debiut mojej siostry - jesteś wielka, gratuluję odwagi!!!

https://plus.google.com/photos/10507995 ... 7517744625
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Chcieć coś zrobić, ale bać się spróbować... To tak jakby zostać w domu, bo za oknem jest piękna pogoda. My biegacze nie baliśmy się i w tą piękną zimową pogodę wstawiliśmy się licznie z samego rana przy plaży miejskiej w Rudniku :uuusmiech: . Było nas ponad 40 osób, więc naprawdę liczna ekipa się zebrała :taktak: . Wyjątkowo zrezygnowaliśmy z ćwiczeń na rzecz zapoznania z trasą niedzielnego Biegu dla WOŚP. Myślę, że się wam spodoba, bo nie jest monotonna i posiada wiele góreczek. W końcu nie będziemy się ścigać tylko pobiegniemy dla szczytnej idei :hej: . Po biegu porządna rozgrzewka i siup do wody. Duże brawa dla nowego morsa Darii, która zaliczyła swoją pierwszą zimową kąpiel :uuusmiech: . NASTĘPNA BĘDZIE ASIA, KTÓRA OFICJALNIE OŚWIADCZYŁA SWUJ ZAMIAR KAPIELI JUŻ W SOBOTĘ. Dlatego napisałem drukowaną czcionką, aby się nie wyparła i każdy to zobaczył. Zwolnić ją z tego obowiązku może tylko choroba :hejhej: . Po morsowaniu udaliśmy się na saunę. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zamawiać dwie, bo w jednej dla 15 osób było ciasno, ale za to wesoło :hahaha: . Uwielbiam te nasze soboty. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Sprawy organizacyjne :lalala: . Jutro niedziela, więc chętnych zapraszamy na poranne bieganie . Godzina 09.00 Plaża miejska i do zaliczenia czarny szlak, czyli 12 km. O 10.00 morsowanie z naszym zaprzyjaźnionym Klubem Morsa :uuusmiech: . W poniedziałek, jako ze to wolny dzień od pracy również zapraszamy na trening. Spotykamy się o godzinie 10.00 przed plażą. Wiem, że na trzech króli już się umówił Wojtek z dziewczynami, więc powinno być wesoło, bo to i wesoły chłopak nie mówiąc już o towarzystwie dziewczyn :hahaha: . Prezes jak to Prezes poniedziałki ma wolne, co nie znaczy, że nie przyjdzie was sprawdzić :hejhej: . Dlaczego tylko Wojtas ma mieć dobrze :wrrwrr: .
Jeżeli chodzi o 12 stycznia i bieg dla orkiestry to lista jest już automatycznie zamknięta. Na liście ponad 300 osób :szok: . Teraz czekam na resztę wpłat. Jeżeli ktoś chciałby się dopisać to tylko w dniu biegu po zakończeniu weryfikacji listy opłaconych. Zawsze się zdarza ze ktoś się zapisał, ale nie przyjedzie lub nie opłaci. Wtedy zwolnią się miejsca i dopiszemy.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ