GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :uuusmiech: . Lekko nie było przynajmniej dla tych, co zaliczyli naprawdę porządny trening :bum: . Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna pobiegła sobie średnicówką na dłuższą trasę :szok: a druga grupa zaliczała dzisiaj podbiegi :szok: :szok: . Podbiegi nie byle, jakie bo 3 x pod Jackowskiego od samego dołu, czyli od Chełmińskiej przy Orlenie :szok: :szok: :szok: . To dzięki takim treningom rośnie nam siła biegowa, wzmacniają kolana, mięśnie grzbietu tak niezbędne przy naszym bieganiu. W pojedynkę ciężko jest o taką motywację, co innego w grupie :hej: . Do tego jeszcze doszła kilometrówka na dobiegnięcie i powrót. Myślę, że teraz każdy zasługuje na porządną kolację. Kolejny nasz wspólny trening już w sobotę.
Skoro już jestem przy sobocie to poruszę sprawy organizacyjne, które dzisiaj omawiałem i które będę jeszcze omawiał na kolejnych spotkaniach. Otóż po pierwsze zapisy na Korsarza u mnie ruszyły i mam już zapisane i opłacone pierwsze osoby. Dla przypomnienia opłata 5 zł. Po drugie ruszyłem z zapisami wstępnymi na Rajd Niepodległości gdzie liczba miejsc będzie ograniczona, więc będzie się liczyć kolejność zgłoszeń. Możecie to zrobić u mnie na treningu lub drogą mailową na nasz adres akademiabiegania@wp.pl podając podstawowe dane oraz rozmiar koszulki. Po trzecie mamy potwierdzenie zarezerwowanego Busa na Tucholę. Mamy 28 miejsc oraz dodatkowo kilka miejsc w aucie Jacka. Wstępnie na liście mam 32 osoby, więc jeszcze z dwie upchniemy. Koszt to 550 zł dzielona na wszystkich, więc wyjdzie po 20 zł za możliwość wspólnej jazdy w znakomitym gronie. Kto już miał taką okazje to wie, jaka to zabawa. Kolejna sprawa to po sobotnim treningu morsujemy a po tym dla chętnych mamy zamówioną saunę na Kalnikowej i tam dochodzimy do siebie po tygodniowym bieganiu. Koszt to w zależności ilu nas będzie chętnych 37 zł do podziału, czyli np.10 osób to po 4 zł za godzinę. Jeżeli wam się spodoba taka forma rekreacji na obolałe mięśnie to wejdzie to na stałe do naszego repertuaru. Skoro jestem już przy kąpielach zimowych to większość z biegaczy woli morsowanie zaliczać w soboty zaraz po treningu biegowym. Oczywiście, kto chętny to morsować będzie mógł również w niedzielę o 10.00 z tą różnicą, że miejsce zbiórki na plaży dzikiej. To tak pokrótce na dzisiaj. Kolacja w międzyczasie zjedzona, więc czas na szybką kąpiel, aby obmyć tą moją wielką armatę i witaj moje łóżeczko.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo mi się podobał dzisiejszy trening. Mam nadzieję, że po kilku takich pękną w przyszły roku moje cherlawe życiówki :taktak:

A tu link do planu o którym rozmawialiśmy: http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=13&id=256
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim . Jak zawsze z rana króciutki wpis z mojej strony przy herbatce :hej: . Do tego dzisiaj z dwie kostki gorzkiej czekolady i wymarsz na poranny trening :taktak: . Pogoda do tego wyśmienita, więc nie powinna mi zaszkodzić po ostatnim przeziębieniu :bleble: . Oczywiście trening bez forsowania i wielkich kilometrów tylko taki abym mógł poobcować z przyrodą i wyłapywać po drodze piękno jesiennego krajobrazu :usmiech: . Z moim kąpaniem poczekam do soboty, bo i cała torba z osprzętem przygotowana :szok: . Dołożyłem do niej jeszcze klapki na basen, na który pójdziemy po morsowaniu w celu zaliczenia sauny. Ale się nie mogę doczekać tej soboty w naszym biegowym gronie :hahaha: . Tak dla przypomnienia to zbieram zapisy na Korsarza i Rajd Niepodległości w Grudziądzu. To nic, że Magda B przed północą :szok: poinformowała mnie internetowo, że wraz z Ewą chcą zostać lokalnymi patriotkami i uczcić ten dzień wraz z nami. Wstałem z przymkniętymi oczami :trup: i wpisałem na listę :hejhej: po to właśnie jest Prezes –dla was :taktak: . Czekam na wasze decyzje w sobotę z listą. Jeszcze jedna prośba poszukajcie w swoich garażach jakieś stare opony a dlaczego to o tym w artykule poniżej. :sss: Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Fajny sposób na urozmaicenie naszych sobotnich treningów podsunięty mi wczoraj przez naszą biegową koleżankę Magdę J :hej: . Może macie jakieś stare opony do przytargania na plażę to była by niezła zabawa. :hahaha:

Boot Camp –trening ogólnorozwojowy dla biegacza


http://www.magazynbieganie.pl/boot-camp ... a-zdjecia/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie mamy zgody więc odwołujemy na razie pomysł z oponami i czekamy na piłki lekarskie. Nie możemy dopuścić, aby na miejskiej plaży ktoś zrobił składowisko odpadów. No chyba, że będziemy je wozić w swoim bagażniku tylko na trening.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Lista osób powiązanych i zaprzyjaźnionych z Akademią, którzy wybierają się do Gdyni 11.11.2013 na BIEG NIEPODLEGŁOŚCI (niektórzy jako kibice, inni startujący)
Joanna G.
Jacek G.
Daria B.
Wojciech M.
Armin I. z małżonką,
Marek B.
Jan M.
Dawid T.
Zbigniew O.
Tomasz O.
Proszę o informację, jeżeli ktoś jedzie i nie został uwzględniony na powyższej lisie a chciałby się na niej znaleźć.
http://gdyniasport.pl/pl/kalendarz-imprez/rok-2013/item/1535-bieg-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci
Obrazek
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jednym z celów tego forum jest możliwość umawiania się na treningi, jeżeli więc ktoś się chce przyłączyć to zapraszam dziś na delikatne rozbieganie. Nie będzie to długi odcinek do Ocetixu czy Urzędu Skarbowego ale spokojny krótki bieg w tempie umożliwiającym rozmowę. Planowana trasa to okolice Osiedla Strzemięcin czyli: Stokrotka - Lidl - Real - Straż Pożarna - Stokrotka, głównie ścieżkami rowerowymi by kolan nie nadwyrężać. Ewentualnie na końcu jeszcze bieg w koło Strzemięcina. W trakcie treningu chętnie udzielę rad związanych z bieganiem jak i poruszę inne tematy. Start o godzinie 18:00 spod Stokrotki na ul. Śniadeckich. Zapraszam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Osoby, które pozostaną w ten dzień w Grudziądzu zapraszam na Cytadelę 11 listopada na godzinę 13.00 skąd wyruszy Rajd Niepodległości na dystansie 7 km. Niedługo więcej szczegółów jak regulamin, trasa itp. Rajd zorganizowany przez Urząd Miasta bez żadnych opłat za to z wartościową techniczną koszulką zaprojektowaną przez naszą biegową plastyczkę Magdę oraz prawdziwa wojskową grochówką.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:Lista osób powiązanych i zaprzyjaźnionych z Akademią, którzy wybierają się do Gdyni 11.11.2013 na BIEG NIEPODLEGŁOŚCI (niektórzy jako kibice, inni startujący)
Joanna G.
Jacek G.
Daria B.
Wojciech M.
Armin I. z małżonką,
Marek B.
Jan M.
Dawid T.
Zbigniew O.
Tomasz O.
A do kiedy Dawid kompletujesz listę? Ja być może się wybiorę do Gdyni, ale ostateczną decyzję podejme po Maratonie Toruńskim :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Lista jest cały czas kompletowana. Chodziło o to by ustalić ile osób jedzie i ewentualnie czym się wybierzemy. Z ostatnich informacji wiem, że samochody są już zapełnione ale jeśli się znajdą jeszcze jakieś osoby chętne to może będzie wchodził w grę bus. Jeżeli więc się ostatecznie zdecydujesz to daj znać.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Weź udział w biciu rekordu Guinnesa! Miło nam poinformować Was, iż w tym roku planujemy bicie rekordu Guinnesa w czasie rozgrzewki przed startem półmaratonu św. Mikołajów.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 4&bieganie

Medal rewelacja.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Za chwilę weekend czas rozpocząć :uuusmiech: :uuusmiech: :uuusmiech: . Jeszcze tylko kilka godzin w pracy :bleble: kilka uwag ze strony przełożonego no chyba :trup: , że sam jesteś dla siebie panem i można się zbierać do domku :taktak: . Zapowiada się, że będzie i ciepło i słonecznie a więc złota polska jesień w natarciu :uuusmiech: . Taką pogodę lubię i na taką oczekuję jutro na sobotnim naszym wspólnym treningu. Jak ktoś zapomniał lub jak ktoś chciałby do nas dołączyć to przypominam. Spotykamy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską, oczywiście wcześniej omówimy kilka spraw organizacyjnych ( nie zapomnijcie zabrać po 5 zł na Korsarza –dzieci zwolnione z opłaty). Sobota to czas na ćwiczenia wzmacniające w stylu CroosFit :bum: lub do wyboru bieg po lesie wśród opadających kolorowych liści wspólnie z tymi, którzy nie maja siły na ciężką pracę nad sobą :hahaha: . Wstępny zestawik już przygotowany :sss: w sam raz, aby nas odpowiednio rozgrzać przed kąpielą :szok: . Oczywiście kąpiel a właściwie już wczesne morsowanie dla osób chętnych wrażeń. Doznania, jakich dostarczy wam kąpiel w zimnej wodzie po wcześniejszym rozgrzaniu mięśni niesamowite :taktak: . Już nie będę się rozpisywał o zaletach leczenia zimną wodą, bo jest ich tyle, że czasu by zabrakło. Po wszystkim jedziemy na saunę ponownie zaczerpnąć regeneracji. Mamy ja zamówioną na godzinę 11.00 przy ul.Kalinkowej. Całość zakończymy o 12.00 odprężeni do maximum tak jakbyśmy byli przez tydzień w sanatorium :hej: . Będziemy już tylko pragnąć kolejnej soboty :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Skuteczna dieta na przyrost mięśni

LINK

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam. Znalazłem ciekawy artykuł -"Od biegacza do CrossFitiera" n.t. zalet treningu crossfitowego jako uzupełnienie treningu podstawowego w innych dyscyplinach. Poniżej link. Polecam.

http://nolimit.waw.pl/od-biegacza-do-crossfitera/

pozdr.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

birdy pisze:Witam. Znalazłem ciekawy artykuł -"Od biegacza do CrossFitiera" n.t. zalet treningu crossfitowego jako uzupełnienie treningu podstawowego w innych dyscyplinach. Poniżej link. Polecam.

http://nolimit.waw.pl/od-biegacza-do-crossfitera/

pozdr.
No popatrz a miałem ten artykuł przygotowany na żłótej karteczce do realizacji za dwa dni :taktak: a tutaj Maciek mnie wyprzedził :wrrwrr: .Widać że dobry zawodnik z niego :hahaha: i w tej dyscyplinie był lepszy. Pewnie jeszcze przy podduszanku by mnie załatwił :hejhej: za to na bieżni już Ja :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ