GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z życia biegacza :hahaha:
Obrazek
Wrzuciłem kawał o pedale nie bez powodu. Czytając dzisiaj książkę i popijając mrożoną kawkę na Górze Zamkowej podszedł do mnie gościu, który mnie oblukał od stóp do głowy do tego powiedział smacznego a na koniec pytał czy ciekawa książka :szok: . Normalnie prawie zwaliło mnie z nóg. Na szczęście mój wzrok odstraszył małolata skutecznie :grr: . Zastanawiam się teraz czy ja taki ładny :spoko: i łatwy czy coś ze mną nie tak. A tak na serio to gdzie ja mam teraz spokojnie czytać książkę :hejhej: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

dejw pisze:Przyznać się kto drzemie po treningu? :oczko:

http://www.magazynbieganie.pl/dlaczego- ... -wysypiac/
Drzemka fajna sprawa.Jeszcze jak ciężko pracowałem to ją robiłem po południu.Teraz na szczęście organizm nie jest tak przeciążony więc nie ma takiej potrzeby acz kolwiek zdaża mi się że oko poleci. :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Tak się zastanawiam czy nie zmienić powitania na Dzień dobry drodzy biegacze :uuusmiech: , ale to chyba wydłuży długość postu a i tak wielu ma problemy z dotarciem do końca moich wypracowań :hahaha: . Dzisiaj dla mnie dzień wolny od bieganka i dobrze, bo troszeczkę czułem w nogach kilometraż :trup: . Mam nadzieję, że te moje bieganie przyniesie kolejne życiówki na kolejnych zawodach :taktak: . Oczywiście to, iż ja mam dzisiaj wolne nie zwalnia was od waszego planowego biegania, które oczywiście powinno być dla was przyjemnością :uuusmiech: . Skoro dzisiaj jest wtorek to jutro środa i nasz wspólny trening o godzinie 18.00.Spotkanie jak zawsze przed plażą miejską :usmiech: . Jak już wspominałem robimy interwały. Tym razem krótsze, bo 200 metrowe :hej: . Oczywiście przed tym rozgrzewka i kilka spraw organizacyjnych do omówienia. Jedna z takich spraw to oczywiście zbieram wpisowe na spływ kajakowy. Sporo osób już tego dokonała, (bo 42) ale jeszcze nie wszyscy ( z 12 do opłaty a dopisują się jeszcze kolejne osoby) a musimy domknąć ten temat, aby organizatorowi dać czas na skompletowanie wyposażenia itp., Jeżeli już jestem przy spływie to fajnie by było abyśmy zabrali swoje koszulki z logo AB, aby było widać, kto Czarną Rzeką spływa i kto się tak dobrze bawi w gronie przyjaciół, znajomych. Dobrze jak określilibyśmy, kto zostaje pod namiot u Irka, aby ten wiedział ile wody nastawić na herbatę :hejhej: .
Kolejna sprawa informacyjna to jak wiecie mamy w planach start w półmaratonie w Iławie, który odbędzie się 8 września. Obniżona opłata w kwocie 30 zł do 1 sierpnia a po tym terminie 40 zł. Ten bieg idealnie wkomponowuje się w plan przed startem w maratonie warszawskim. Możemy się wybrać większa ekipą a nawet z rodzinami, bo dodatkowo jest tam Nordic Walking na 5 km oraz bieg dla dzieciaków na dystansie 2,5 km oraz jak kto woli to rolki na 5km.Do koloru do wyboru nic tylko zapisać się i jechać.


http://www.maraton-ilawa.pl/

To tak pokrótce, co mam do przekazania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Troszeczke z innej beczki ale artykuł ciekawy i może nam sie przydać w życiu.
"Tonący krzyczy, wzywa pomocy, chlapie i macha rękami" [A JAK JEST NAPRAWDĘ?]


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... _.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No i dopełniłem formalności :taktak: . Zapisałem się i opłaciłem zawody na 10 km w Ciechocinku i półmaraton w Iławie. Wplata to się idealnie w przygotowania do maratonu w Warszawie. Czyli najpierw krótsze zawody a później dłuższe aż do maratonu włącznie. Sporo osób już zapisanych w tym z naszej Akademii Biegania jak i Grudziądza , więc i wy się dopiszcie bo zapowiada się że będzie fajna zabawa :hejhej: i pot :trup: .

http://www.maraton-ilawa.pl/

http://www.maratonciechocinek.pl/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę motywacji na najbliższe dni. :bum: Kobiety czas wziąć się poważnie za siebie, a faceci nie zostawajcie z tyłu i nie pozwólcie by były od nas lepsze w ćwiczeniach. :spoczko:
http://www.smog.pl/wideo/60440/dziewczy ... o_trenuja/
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Uwielbiam kobiety uprawiające sport. :uuusmiech:
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wiem, że lato, wakacje, grill, …ale o linie trzeba dbać :taktak: . Organizm po 40 i lekko przed nie jest tak łatwo utrzymać w idealnej równowadze, więc dzisiaj na kolację sałatka z roszpunką, pomidorkami schery, ogórkiem i serem pleśniowym a wszystko polane sosem francuskim podane z grzankami. Polecam wasz Prezes Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Jak ten czas leci :echech: . To już środa i do tego końcówka miesiąca. Dzisiaj jak zawsze widzimy się o 18.00 na wspólnym treningu przed plażą miejską :taktak: . Pewnie, co niektórzy z was wypoczywają na wakacjach w różnych regionach naszego kraju i globu, ale ci, co dzisiaj zaliczą trening z AB nie będą zawiedzeni :hej: . Zapewniamy dobrą pogodę, miłą wesołą atmosferę :hahaha: jak i dawkę wysiłku :bum: . Tak, więc frekwencja też pewnie wysoka. No to do popołudnia - Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak przygotować się do maratonu?

http://facetpo40.pl/sylwetka/jak-przygo ... -maratonu/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jest regulamin i są zapisy do biegu Malinowskiego:

http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_m ... LP_impr=41

http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_m ... iny/41.pdf
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Jest regulamin i są zapisy do biegu Malinowskiego:

http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_m ... LP_impr=41

http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_m ... iny/41.pdf
Nie chcę za bardzo jechać po tym biegu aby nie obrażać organizatorów :nienie: ale jeżeli chodzi o wpisowe a szczególnie o cenę i termin to już lekka przeginka :grr: .Niecały miesiąc na obniżoną opłatę a później bulimy jak za maraton :echech: to coś nie tak.Pomijam że dopiero dzisiaj to wszystko ruszyło.Uwag znalazło by się więcej.Mam nadzieje że chociaż ładne medale będą i dobra koszulka za tą cenę.
Drodzy biegacze z Akademii Biegania nie przeoczcie obnizonej opłaty.Ja właśnie dokonuję przelewu aby zaoszczędzić 15 zł które mogę przeznaczyć na 3B3P i jeszcze zostanie. :hahaha:
Wpisowe do biegu na 10 km (tzw. pakiet startowy :m.innymi koszulka do
biegania z logiem imprezy, okolicznościowy medal oraz inne niespodzianki).
Termin opłat: I termin do 20 sierpnia 2013 r. - 30 zł
II termin do 13 września 2013 r. - 45 zł


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

...to ja chyba wolę wydać tę kasę na półmaraton w Iławie :szok:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:...to ja chyba wolę wydać tę kasę na półmaraton w Iławie :szok:
Teoretycznie masz rację :taktak: .Jednak tutaj blisko na własnych śmieciach więc koszty dojazdu odpadają. No i trzeba pokazać kto w mieście rządzi :bum: .Myslę że AB nikt nie podskoczy w ilości biegaczy drużynowych.Dawaj Maciek i tutaj i do Iławy no i do Ciechocinka i Warszawy i Torunia o k..wa :szok: aż tyle tego że głowa mała :nienie: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :taktak: . Jak zawsze spora grupka zebrała się przed plażą miejską w tym nowe osoby, które informację o nas zaczerpnęli z banneru zawieszonego przed miejską :hej: . Po kilku minutowej przemowie odnośnie spraw organizacyjnych podzieliliśmy się na dwie grupki. Jedna standardowo ósemeczkę :bleble: a druga pod moim przywództwem na interwały :hejhej: . Dzisiaj robiliśmy 5 serii po 200 m. na srednicówce.Do tego dobieg i powrót. Myślę, że nie było tak źle i troszeczkę potu na asfalcie zostawiliśmy :bum: . Właśnie o to chodzi w krótkich, ale intensywnych treningach. Mam zamiar kontynuować taki rodzaj treningów w środy. Oczywiście jak będą chętni na ten rodzaj wysiłku :taktak: . Po powrocie na plażę czekała już na nas woda z cytrynką ufundowana przez „Korsarza” :hej: . Dla przypomnienia odnośnie spływu kajakowego. Ruszamy o godzinie 08.00 w sobotę z parkingu Mac Donalda, więc nie spóźniajcie się za bardzo :lalala: . Dla spóźnialskich info niech kierują się na miejscowość Stara Rzeka 10.Czyli Warlubie-Osie. Wstępnie będzie nas 55 osób to i niezła kawalkada aut na drodze :szok: , którą trudno będzie nie zauważyć i ominąć. Już się nie mogę doczekać a wy?.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ