GRUDZIĄDZ BIEGA

Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Planuje ktoś trening w niedzielę wieczorem, koło godziny 19?
Ja chciałbym pobiec z 15-18 km, tempo do ustalenia :oczko: No chyba, że "kenijskie" :hej:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Planuje ktoś trening w niedzielę wieczorem, koło godziny 19?
Ja chciałbym pobiec z 15-18 km, tempo do ustalenia No chyba, że "kenijskie"
Ja będę biegł około 20 km, tempo 5:15-5:30.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To tak jak ostatnio - godzina 19:15 koło "Łukoila" :usmiech: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ok, dozo.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam jeszcze raz tych, których jeszcze nie przywitałem :taktak: . Poproszono nas, czyli Akademię Biegania o pomoc w oznakowaniu jutrzejszej trasy biegu w ramach akcji Polska Biega i oczywiście pomogliśmy :hej: . Dziękuję wszystkim w imieniu swoim i Rafała za poświęcony czas podczas dzisiejszego spotkania. Muszę przyznać, iż troszeczkę czasu nam zeszło :grr: , bo dobre 2,5 godziny. Jednak było fajnie i jak zawsze wesoło :hahaha: , więc nikt się nie nudził nawet dzieci naszych dziewczyn z AB, które zabrały z sobą na dotlenienie. Co do trasy to nie będę nic mówił, ale do łatwych nie należy :szok: , ale właśnie o to chodzi, aby było urozmaicenie od czarności asfaltu. Sami zresztą jutro ocenicie jak będziecie się zmagać na szlaku.
Z ciekawostek dzisiejszej eskapady to może wam się uda odgadnąć, co autor miał na myśli, bo ja nie wiem, co o tym myśleć :niewiem: . W środku lasu, gdy przyczepialiśmy strzałkę kierunkową na drzewie zauważyliśmy przybity krzyż na wysokości ponad 2 metrów ( i nie była to ta sławna brzoza z Smoleńska :hejhej: ).W innej części lasu na drzewie wisiało kilka glinianych dzbanków :szok: . Tak, więc las rudnicki ciągle mnie zadziwia i jestem ciekaw, co jeszcze przed nami odkryje, bo mieliśmy już stary posążek kobiety z piersiami prawdopodobnie z jakiegoś grobu.
No dobrze to jeszcze raz dzięki i widzimy się jutro przed plażą miejską.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę na temat żeń-szenia, który między innymi pomaga w regeneracji organizmu.
http://eathealthyworkhardstaystrong.blo ... asnej.html
http://portalaktywni.pl/aktualnosci/zen-szen/
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim. :uuusmiech:

Obrazek

Sami widzicie, co za oknem sprawił nam ten weekend :bleble: . Jednak nie ma się, co załamywać :nienie: . Każda pogoda jest dobra na bieganie :taktak: . Tak, więc nie ma żadnego sygnału, aby odwołać dzisiejszą akcję Polska Biega :niewiem: . Ja na pewno będę i potraktuję bieg, jako kolejne wyzwanie z siłami natury :sss: . Dam głowę ściąć, że ją wygram i żaden deszcz nie będzie mi mówił, że mam siedzieć w domu :hej: . Wy też bądźcie twardzi i powalczcie :taktak: . Mam pewien sposób żeby dzisiaj na biegu nie zmoknąć za bardzo zainspirowany pewnym gościem :szok: , którego spotykałem niejednokrotnie na różnych zawodach w kraju jednak nie zdradzę go w tej chwili. Jak chcecie poznać mój sekret to musicie się wstawić przed plaże miejską w Rudniku :bleble: . Zapisy od godzinie 10.00 a start 11.00. Na całe szczęście później ciepła zupka, więc damy radę.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trening tylko w weekend - czy ma to sens?

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... html#TRCuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lista sponsorów II Biegu Trzech Plaż nabiera rumieńców. Naszym głównym sponsorem została firma BROOKS , która ufunduje nagrody rzeczowe w postaci bonu dla wszystkich zwycięzców.
BROOKS to znana amerykańska firma produkująca specjalistyczne obuwie biegowe oraz odzież.W latach ’80 można było spotkać brooksy w Polsce. Wielu czołowych maratończyków biegało w Brooksach. Buty te potrafiły służyć nawet przez dwa sezony, czasami kilku maratończykom, co było bardzo ważne w latach ’80, kiedy praktycznie nie było sprzętu na rynku. Bardzo chwalili je sobie i wspominają z nostalgią czołowi polscy maratończycy jak Rafał Wójcik, Zbyszek Nadolski...
Filozofią firmy, od samego jej początku istnienia, tj. 1914 roku, jest specjalizacja – firma produkuje wyłącznie obuwie i odzież do biegania. Z sezonu na sezon Brooks nie robi face liftingu butów, Brooks je ulepsza. Każdy model jest lepszy od poprzedniego i każdy sezon to kontynuacja linii i jeszcze lepsze buty w danym modelu.
Flagowe modele to Trance, Adrenaline, Glycerine oraz Beast. Brooks wprowadził, jako pierwszy, jedyny wśród producentów obuwia biegowego i unikalny segment obuwia – kategorię Guidance, czyli but, który pomaga w prawidłowej kontroli ruchu stopy w trakcie biegu. Trzy modele zdobyły prestiżową nagrodę czytelników pisma Runners World (Trance, Cascadia, Defyance).
Firma Brooks oferuje obuwie zaspokajające potrzeby każdego biegacza – pronator, supinator, biegacz z płaskostopiem – każdy znajdzie model buta, w którym poczuje prawdziwą satysfakcję z biegania. Brooks oferuje buty w 5 kategoriach: obuwie neutralne, dla każdego biegacza; Guidance – wspomagające kontrolę naturalnej pronacji; Support – wsparcie dla osób pronujących lub z płaskostopiem, Control – dla zaawansowanych pronatorów; oraz Trail – buty do treningu w terenie.
Tym, co wyróżnia również firmę Brooks spośród innych, równie znakomitych marek butów biegowych, jest jej unikalne podejście do środowiska. Jako pierwsza wprowadziła na rynek technologię MoGo – flagowy znak – a następnie BioMoGo, – czyli składnik środkowej części podeszwy, który ulega biodegradacji do 50 razy szybciej niż zwykłe podeszwy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj po konsultacji z Irkiem stwierdzam że jestem mięka faja :hahaha: i odwołuje trening na który mieliśmy się wstawić o godzinie 09.00.Będziemy o 10.00 na Polska Biega.Jestem ciekaw czy znajdzie się jakiś twardziel i będzie o 09.00.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
RobertKwiatkowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam.
Ja ide na 9 biegac mam nadzieje ze ktos bedzie
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dziś koło godziny 19 planuje zrobić trening na stadionie. Będe jechał samochodem ze Strzemięcina, chciałby ktoś się podłączyć :usmiech: ?
Moge jechać szybciej, ale słyszałem, że o 17 ma być jakiś mecz między gwiazdami, a Grudziądzanami. Czy ktoś coś na temat ewentualnego odwołania imprezy?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy bieg w ramach akcji Polska Biega :uuusmiech: . Pomimo niesprzyjających warunków :bleble: Akademia Biegania nie zawiodła i wstawiła się na plażę miejską w licznym składzie :taktak: . Z imprezy na imprezę biegaczy jest coraz więcej niż nordikowców, co niezmiernie cieszy :hej: . Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku wariatów :bum: jak choćby mnie i Irka. Dla niezorientowanych w temacie, którzy opuścili dzisiejszy bieg informuje, że pobiegliśmy z kolegą w samych slipkach :szok: . W brew pozorom nie było nam zimno a jedynie, co nam zmokło to nasze majtasy a reszcie pewnie wszystko :hahaha: . Po powrocie do domu moja mama myślała, że bieg się nie odbył, bo ja cały suchy przyszedłem. Po biegu kąpiel w jeziorku i zupka pomidorowa w korsarzu. Duże podziękowania dla Jarka i Dawida :taktak: za zaangażowanie swoich podopiecznych z gimnazjum sportowego, dzięki czemu było bezpiecznie i biegacze wiedzieli gdzie biec oraz ratowników. Również duże brawa dla wszystkich uczestników dzisiejszej imprezy-prawdziwi z was biegacze twardziele :bum: . Fajnie było a co się naśmiałem na początku biegu to moje :hahaha: . Jeżeli komuś udało zrobić się fotkę golasom i pozostałym zawodnikom to prześlijcie na akademiabiegania@wp.pl . Pozdrawiam Andrzej.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2013, 14:35 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trasa,warunki hardkorowe ale od czego są butki z goretexem :hej: Cały bieg zrobiony suchą stopą.
Może troszkę zabraklo wioślarzy ale wcześniej przemokliśmy na treningu na wodzie i pobiegli tylko ci, którzy mieli 2 komplety ciuchów.Nie wpadliśmy na to aby biegać na golasa :hej:
Heh w końcu dziś poznałem prezesa Andrzeja.
Obrazek
ODPOWIEDZ