GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening. Jestem naprawdę pod wrażeniem, że tak was wciągnęło nasze wspólne bieganie. Jak zawsze na treningu przed plażą miejską na godzinę 18.00 wstawiła się spora grupka, więc nawet nie starałem się liczyć. Po poprzedniej edycji szkółki kilka osób zrezygnowało z biegania a tutaj odwrotnie dochodzą nowe osoby a te, co zaczęły biegać miesiąc temu nie poddają się i nadal przychodzą i walczą ze swoimi słabościami, pomimo że jest im ciężko dotrzymać kroku lepszym od siebie. Tak trzymajcie i nie poddawajcie się a zapewniam was, że już niedługo będziecie odczuwali satysfakcje z tego, co robicie i poprawę swojej kondycji. Wiadomo, że nie zawsze wszystkim pasuje przyjście w środę czy sobotę na nasze wspólne spotkania, ale mimo to spróbujcie również zagospodarować sobie inne terminy dogodne dla was a do nas wpadajcie jak będzie taka możliwość. Dzisiejsza trasa to 7 km dookoła jeziora tylko w odwrotnym kierunku, czyli najpierw kierunek na dziką, Delfina i miejską plażę oczywiście z kilkoma przystankami, aby wszyscy dotarli nie pobłądziwszy na trasie. Padły propozycję, aby Bieg Trzech Plaż poprowadzić w tym roku właśnie w takim kierunku, bo jest łatwiej. Przemyślimy to na spotkaniach organizacyjnych B3P.
Teraz troszeczkę słodkości. Chciałbym serdecznie podziękować naszym biegaczom i biegaczkom za zaangażowanie w przygotowanie B3P. Dziewczyny związane z Larive przyniosły mi dzisiaj troszeczkę perfum, które przeznaczymy na nagrody. Magda nasza biegowa graficzka wniosła bardzo duży wkład w zaprojektowanie medalu, banneru, plakatu a dzisiaj przyniosła zaprojektowane i wydrukowane tablice informacyjne z kilometrem biegu i musze wam powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem, jakie one fajne. Też tak powiecie jak będziecie biegli nasz bieg i mijali te tablice, których na pewno nie przeoczycie jak rok wcześniej. Zostaną one jeszcze zalaminowane przez kolejną naszą biegaczkę Andżelikę, aby służyły nam na dłużej. Kolejne dziewczyny, z którymi dzisiaj rozmawiałem również zaoferowały swoją pomoc. Kamila będzie rozmawiała odnośnie słodkości do pakietów, Aśka załatwi coś do pisania tak, więc każdy ma na uwadze jak nam pomóc.
Podziękowania dla naszych kolegów Irka i Piotrka B, którzy przekazali mi troszeczkę grosza na B3P, dzięki czemu zrealizowałem pewien pomysł i zamówiłem dwa banery do wywieszenia przed plażą z informacją o spotkaniach w ramach AB oraz o B3P. Właśnie tak sobie wyobrażam działanie naszej akademii gdzie pomagamy sobie bezinteresownie, pomagamy innym w potrzebie, integrujemy się czy działamy dla dobra ogółu. Dziękuję Andrzej.

Kolejne ustalenie z dzisiejszego treningu. Ustaliliśmy, że robimy imprezę integracyjną w najbliższą środę to jest 29 maja o godzinie 18.00 Zamiast środowego treningu. Jest to pierwszy dzień długiego weekendu przed Bożym Ciałem, więc doszliśmy do wniosku, że przez ten czas do procesji dojdziemy do siebie. Oczywiście tak jak wcześniej bywało przynosimy, co kto może. Na całe szczęście mam w lodówce jeszcze parę smakołyków z poprzedniego ogniska. Powinno być fajnie i przyjemnie z zabawą na sto dwa. Jestem tylko ciekaw czy zona Sebastiana go puści, ( ale w razie, czego podpowiadam, że ma mówić, iż idzie na 18.00 Na środowy trening i że będzie on troszeczkę dłuższy ze względu na kilometraż).
W sobotę będziemy mieli jeszcze możliwość pogadania na ten temat. Spotykamy się na wspólnych zawodach w ramach akcji Polska Biega gdzie zapisy są od 10.00 A bieg o 11.00.Jednak dla twardzieli spotkanie już o godzinie 09.00 Aby nie marnować dnia i zrobić wcześniej naszą ósemkę. Później idziemy się wykapać jak to zrobiliśmy już dzisiaj z Irkiem i Piotrkiem a zapewniam was, że woda dla nas morsów to był wręcz wrzątek.

W razie jakichkolwiek pytań spokojnie możecie do mnie dzwonić. Kto jeszcze nie zapisał sobie numeru do prezesa to podaję 505 088 940. A teraz marsz do łózek, bo jutro musicie wstać do pracy abym ja mógł pierwszego odebrać moją emeryturkę no i oczywiście abym mógł za was poczytać książkę i kupić bułeczki w Tarpnie, po które pójdę oczywiście dla was pieszo ze Strzemska. Dobranoc Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A żeby jutro padał grad od rana... :hahaha: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: a szczególnie Marcinowi, bo uwielbiam jego małe zgryźliwości :hejhej: . Nie ma to jak z rana wejść na forum i przeczytać coś śmiesznego :hahaha: .

Obrazek
Obrazek

Wczoraj mieliśmy fart na pogodę :uuusmiech: a kolejnego powinniśmy mieć już w sobotę. Mimo to i tak trzeba dzisiaj swoje wybiegać :taktak: . Tak, więc pomimo pochmurnego dnia życzę wszystkim ciekawych wrażeń i zazdroszczę wam troszeczkę, bo a nuż cos ciekawego się u was w pracy może wydarzyć tak jak ja miałem zawsze ciekawe wydarzenia podczas moich służb :hejhej: . Przypomniała mi się taka przygoda związana z pogodą. Przemytnicy często wykorzystywali opady deszczu, bo myśleli, że nie będziemy moknąć i otwierać bagażników ich aut a tu pech trafili na super funkcjonariusza Andrzeja :hej: , któremu deszcz nie przeszkadzał i kazałem otworzyć bagażnik o ile pamiętam starego mercedesa. Moje zdziwienie było ogromne :szok: nie dla tego ze siedział tam ukryty Azjata, ale dlatego że było ich tam 5. Wiecie, co zrobiłem. Zamknąłem bagażnik gościa kierowcę skułem wziąłem kluczyki i przejechałem się z Azjatami po parkingu i dopiero wtedy jak miałem wsparcie wyciągnęliśmy ich na zewnątrz. Dobra teraz czekam na wasze opowieści a nuż ktoś za biurka na przykład przyszył sobie zszywaczem jajka :hahaha: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza -Jak zmotywować się do ćwiczeń latem?

LINK

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trzydziesto minutowa relacja z biegu papiernika.Teraz proponowałbym podnieść poprzeczkę naszemu reporterowi Marcinowi :hejhej: i relację z B3P zrobić 45 minutową.

http://www.tv-kwidzyn.pl/32,278-odrobin ... nika..html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Artykuł opisujący czemu biegamy i jak bardo jest to zakorzenione w naszej naturze.
http://www.runners-world.pl/trening/Uro ... gac,4871,1
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie. Trening poranny zaliczony, na którym co chwilę wpadają mi nowe pomysły, które przelewam na żółte karteczki na pulpicie do realizacji. Zauważyłem właśnie jedną z takich karteczek. Jest to prośba do naszych biegaczy. Jeżeli ma ktoś możliwość wydrukowania ulotek reklamujących nasz bieg to dajcie mi znać albo wydrukujcie. Plik do pobrania tutaj.

https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#my-drive

Myślałem, że wydrukuję ich więcej, ale się nie opłaca ( cena jest tylko przystępna przy 1 tys. szt. a nam wystarczy połowa tego), bo i tak nie mamy gdzie ich rozdać za bardzo. Jedyne zawody w okolicy, na które jedziemy to Dąbrówka Królewska no i przydałoby się na sobotę troszeczkę rozdać. Dlatego jeżeli ktoś ma jakąś możliwość to prosiłbym o pomoc w zlikwidowaniu żółtej karteczki z mojego pulpitu. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ok. Mogę dalej zbierać zamówienia na koszulki z logo AB, więc kto się jeszcze do mnie nie zgłosił albo, kogo jeszcze nie zapisałem to jestem uchwytny na naszych treningach. Będę zbierał również pieniążki na nie po 25 zł, więc czym szybciej zbiorę tym szybciej zamówię. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cze, biega ktoś dzisiaj wieczorem, bo samemu mi się nie chce?
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja jutro z samego rana :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Cze, biega ktoś dzisiaj wieczorem, bo samemu mi się nie chce?
Dlatego dla takich osób mamy akademię aby nie biegali sami :hahaha: Pewnie w sobotę też nie dasz rady być bo Beata mówiła mi że podrzuca ci dzieci :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jednak biegacze to porządni ludzie :uuusmiech: .Wystarczyła godzinka a już mam odebrane 200 ulotek w kolorze ( Podziękowania dla Magdy B z AB ) a drugie tyle czeka na odbiór jutro .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Skoro chodzę już tak po prośbie :hejhej: to jeszcze jedna.Jutro trzeba pomóc :taktak: Rafałowi w oznakowaniu trasy na Polska Biega. Teoretycznie ekipe juz zebrałem bo jestem Ja :hej: ,Irek ,Dawid no i bęa równiez biegać Żaneta,Aśka,Iwona. Startujemy o godzinie 17.00 jak zawsze z plaży miejskiej.Jeżeli ktoś ma wolne i chęć pospacerować sobie lub pobiegać z dziewczynami po lesie to zapraszam.Andrzej

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Cze, biega ktoś dzisiaj wieczorem, bo samemu mi się nie chce?
o której? Ja dziś truchtam tak około godz 17 - 18
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:o której? Ja dziś truchtam tak około godz 17 - 18
To dla mnie za wcześnie, ja mogę dopiero po 19, ale dzięki za sygnał...
Obrazek
ODPOWIEDZ