GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Obiecałem dzisiaj na treningu dziewczynom że znajdę coś na temat piersi :hej: a właściwie w czym biegać aby było wygodnie.Ponizej kilka linków na ten temat.
Biustonosz do biegania: jak wybrać dobry?


http://www.pannaannabiega.pl/trening/bi ... rac-dobry/

Jak zadbać o biust w biegu?

http://repka.pl/zdrowie/cwiczenia/jak-z ... t-w-biegu/

Po co biustonosz sportowy?

http://ebras.pl/12/28,po+co+biustonosz+sportowy.html

Kobiece sprawy - stanik do biegania

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... 36403.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wraca "stary" Andrzej!! :hej:

Naprawdę znowu mnie pozytywnie zaskoczyłeś z tym "piersiowym" tematem... :hejhej:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

birdy pisze:Wraca "stary" Andrzej!! :hej:

Naprawdę znowu mnie pozytywnie zaskoczyłeś z tym "piersiowym" tematem... :hejhej:
Dobra Maciek robię to dla ciebie :hejhej: i tylko dla tego że Sebastian wyjechał na majówkę :bleble: i nie bedzie przeglądał forum

O czym musi pamiętać mężczyzna podczas seksu od tyłu?
- aby być z tyłu!

Spotyka się dwóch kumpli. Jeden ma limo pod okiem. Kolega więc pyta go:
-Co Ci się stało?
-No wiesz stary, żona nachyliła się do lodówki i wiesz, tak kusząco to wyglądało, te pośladki i w ogóle, że nie mogłem się opanować i wziąłem ją od tylca.
-To jak, nie lubi od tyłu, czy co?
-Lubi, ale nie w Tesco...

Siedzi dwóch facetów w knajpie, rozmawiają i piją piwo, w pewnej chwili jeden pyta:
- Powiedz mi Zygmunt, czy ty to robisz z żoną czasami w tą drugą dziurkę ?
- Coś ty, żeby w ciążę zaszła ?!
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tylko nie te sprośne żarty i zdjęcia... takie były uzgodnienia. Wątek jest o bieganiu, a nie seksie.
:nienie:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

damian_91 pisze:Tylko nie te sprośne żarty i zdjęcia... takie były uzgodnienia. Wątek jest o bieganiu, a nie seksie.
:nienie:
Wyluzuj chłopie :hahaha: jest majówka a sex nikomu jeszcze nie zaszkodził a wręcz przeciwnie w sporcie pomaga i jest nieodzowną rzeczą z sportem zwiazane.Lepsze to niż myślenie o jakis problemach...Pozdrawiam Super SEX TRENER ANDRZEJ. Grunt to się pośmiać nawet z samego siebie :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

A i jeszcze jedno :hahaha:

Obrazek

A w razie czego to

Obrazek

Mam nadzieję że się nie obrazicie na mnie a teraz pakuje mój tyłek i jade z Irkiem do Radodzieży na działeczkę zobaczyć gdzie wkrótce będziemy imprezować z Akademią Biegania
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Mam nadzieję że się nie obrazicie na mnie a teraz pakuje mój tyłek i jade z Irkiem do Radodzieży na działeczkę zobaczyć gdzie wkrótce będziemy imprezować z Akademią Biegania
No wreszcie napisałeś coś mądrego :hej: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Widzę że niektórym z was nie spodobały się dzisiejsze żarty bo otrzymałem na private słowa krytyki :bleble: .Tak szczerze mówiąc mam to w d...pie co kto o mnie myśli i mówi :taktak: . Przecież nie musicie zaglądać tutaj a wręcz nikt was do tego nie zmusza :ojnie: .Możecie sobie również założyć inny wątek i tam sobie pisać co wam się podoba.Ja dla nikoko nie będę się zmieniał.Pozdrawiam Andrzej. :hej:
PS. Przejechałem z Irkiem trasę naszej połówki bo chciałem sprawdzić czy prezydentowi udało się załatwić wyrównanie drogi do Buśni.Potwierdzam jest wyrównana :taktak: .Działka Irka też na 5 :hej: więc impreza bedzie tam na 6 :hahaha: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A może warto jednak spojrzeć na ten temat nie przez pryzmat siebie, ale Akademii :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Forum jest od tego aby pisać o wszystkich pierdołach :taktak: .Nawet o tym ile dzisiaj bąków puściłem :hahaha: .Do poważnych rzeczy służy nasza strona internetowa i tam napewno nie znajdzie się nic zdrożnego.Myślę że dość dużo robię dla naszej Akademii i patrzę nie przez swój pryzmat nie dla swojej korzyści a właśnie staram się robić to dla wszystkich biegaczy aby integrować nasze środowisko. Jeżeli komuś nie podobają się moje działania to spokojnie oddam pałeczkę w inne ręce i wtedy też będę zrzędził że to i to nie zrobione a tamto mi się nie podoba itp.Ale spokojnie możecie z Damianem na mnie najeżdżać.Pamiętajcie tylko że to po mnie spływa i nie za bardzo sie tym przejmuję co kto o mnie myśli więc nie napinajcie się za bardzo bo szkoda nerwów. Mam nadzieję że nie należycie do obrażalskich bo nic do was nie mam i was lubię.Każdy może mówić i myśleć co im się podoba i nic mi do tego.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
rogosline
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2012, 18:51
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
rogosline pisze:Pierwszy spacer po trasie naszego półmaratonu ;) wrażenia wspaniałe
W którym to miejscu bo pomimo że tyle razy mierzyłem tą trasę to nie kojarzę jeziorka :niewiem: .No chyba że tak wisła wylała :hahaha:
To jest bagienko w Piła młyn ;)
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Andrzej, nie o to chodzi :oczko: Na forum powinno być wszystko: nie tylko istotne informacje i porady, ale także luźne swobodne rozmowy i inne pierdoły :usmiech: Kawały to jak najbardziej fajny pomysł, ale niektóre z nich przekraczają, przynajmniej moim zdaniem, granice dobrego smaku i dla wielu pewnie mogą się wydać nawet obrzydliwe. Pisze to jako redaktor i moderator jednego z portali sportowych, może dlatego jestem na tego typu rzeczy wyczulony. Wcale nie dlatego, że mnie to jakoś specjalnie rusza, bo ja się tym nie przejmuje/nie denerwuje i jak dobrze stwierdziłeś nie muszę tego przecież czytać, ale jest to jednak miejsce publiczne i nie tylko Damianowi, czy mnie to może "przeszkadzać" :usmiech: Chodzi głównie o to, jak Akademia jest później postrzegana przez osoby postronne. Część ludzi może się poczuć zniesmaczona i skojarzyć AB jako zgraję napalonych zboczeńców i przez to się nieco zniechęcić :oczko: Nie chce Ci też niczego narzucać, ba - nie mam do tego nawet prawa! To jest tylko mała sugestia, żeby może kawały były mniej kontrowersyjne :usmiech: Nie traktuj prosze tego jako osobisty przytyk, nie chce na nikogo najeżdżać, bo to nie jest w moim stylu. Ja po prostu staram się być zawsze szczery, a jeżeli "coś mnie boli", to o tym mówie/piszę i nie boję się swojego zdania wyrazić. Wolałem załatwić to między nami, ale niejako zostałem wywołany do tablicy.W każdym razie dzięki Tobie Akademia się bardzo rozwinęła. Zrobiłeś generalnie bardzo dużo dla rozwoju i promowania biegania w Grudziądzu, ale nie traktuj wszystkich sugestii w kategorii przytyków, bo czasami spostrzeżenia innych osób też mogą okazać się warte przemyślenia :usmiech: To co zrobisz albo nie zrobisz w kwestii kawałów, to jest Twoja sprawa, ale inaczej odbiera się je np w grupce znajomych na treningu, a inaczej mogą byc one odebrane na publicznym forum :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A mojej żonie podobają się kawały pisane przez Andrzeja. Mi zresztą też. ! Jeśli ktoś nie chce to niech ich nie czyta.
Andrzej -bądź sobą i się nie zmieniaj -jest dobrze tak, jak jest teraz! :hejhej:

pozdr.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Oglądam telewizję i cały czas mnie straszą :wrrwrr: , że jutro ma padać i to ostro :echech: . Mam nadzieję, że się mylą :niewiem: i większość biegaczy jutrzejszego półmaratonu wystartuje w przyzwoitej pogodzie :taktak: . Jak nie to Ja :hej: takie biegi traktuję, jako dodatkowe wyzwanie :bum: i walkę na trasie z wszystkimi przeciwnościami losu :sss: . Wychodzę z założenia, co nas nie zabije to nas wzmocni :taktak: . Wy też przyjmijcie jakąś zasadę na ten bieg, jakieś założenie i tego się trzymajcie. Grunt to dobra pogoda ducha :hej: . Tak dla przypomnienia, kto może z startujących odebrać pakiet startowy dzisiaj to zapraszamy do biura zawodów na halę Olimpii w godzinach 16.00-20.00 obsługiwane przez wolontariuszy z Akademii Biegania. Wolontariuszy zapraszam również w godzinach 15.30 -20.00 do podejścia do nas i pomocy w organizacji biegu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Co zrobić, gdy złapiemy kontuzję?

http://jak-biegac.pl/co-zrobic-gdy-zlapiemy-kontuzje

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ