GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich.

Pozwolę sobie na kilka słów komentarza w sprawie wczorajszej walki wieczoru, która odbyła sie na gali MMA Attack 3 pomiędzy panami -Dawidem Ozdobą (tancerz erotyczny) a Robertem Burneiką (kulturysta). W mediach starcie to było szumnie reklamowane jako "freak fight" wieczoru przyćmiewajacy podobne wydarzenia organizowane na galach innych federacji:

Słownik języka angielskiego podaje tłumaczenie słowa freak jako "pokraka", "dziwoląg" -co moim zdaniem przy okazji doskonale oddaje poziom starcia obu panów. Wczoraj na przeciwko siebie rzeczywiście stanęli pokraka i dziwoląg.
Kto oglądał, wie o co chodzi... :hahaha: :chlip: :chrap:
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biegnę dziś o 19.15 z przejazdu jakieś 15 km, może ktoś dołączy? 604 644 256
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Biegnę dziś o 19.15 z przejazdu jakieś 15 km, może ktoś dołączy? 604 644 256
Dziewczyny dzwońcie do Marcina bo druga taka okazja może się nie powtórzyć :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nasza koleżanka z szkółki biegania załączyła na facebooku przepis na smaczny chlebek :
Zainteresowanym wrzucam świetny przepis na chlebek, który dostałam od przyjaciółki- sprawdzony przeze mnie i wychodzi ZAWSZE. Smaczny i świetnie wpływa na prace jelit.Ziarna dobieram dowolnie w zależności od smaku, kolejny wypiek spróbuje z bazyliĄ i suszonymi pomidorkami. Oto on:

Składniki na 2 bochenki:

1 kg mąki krupczatki (nie próbowałam z inną mąką)
6 łyżek siemienia lnianego
6 łyżek łuskanego słonecznika
1 szklanka otrąb pszennych lub żytnich
3 łyżki sezamu
2 łyżki pestek dyni
1,5 łyżki soli
5 łyżek cukru
5 dag świeżych drożdży
1 litr wody
Mąkę, ziarna, sól, cukier i pokruszone drożdże wymieszać dokładnie. Zalać ciepłą wodą i wyrobić ciasto (ciasto będzie bardzo luźne, ale takie ma być). Odstawić do wyrośnięcia na 20 minut.

Wyrobić ponownie, ja po prostu mocno rozmieszałam (dalej ciasto będzie luźne) i przełożyć do natłuszczonych foremek keksowych (wymiary "dolne" mojej keksówki to 9 x 28 cm). Odstawić do wyrośnięcia (czas rośnięcia trzeba wyczuć, z pewnością nie musi podwoić objętości - rośnie bardzo krótko i wystarczy jak trochę podrośnie, inaczej może się nie udać; u mnie rósł około 20 minut).

Piec około 1 godziny (piekłam 50 minut) w temperaturze 230ºC.

Myślę że trzeba namówić naszą koleżankę aby upiekła ten sportowy -dietetyczny specjał na jedną z naszych imprez.Pewnie już nie długo będzie okazja aby go posmakować.Moja propozycja to ognisko na zakończenie szkółki ale z chęcią rozważę inne propozycje.Kto za to ręka do góry.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądz. Bieganie? Dla nas to przyjemność! [zdjęcia]

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130429280
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No i jak poszło w Toruniu :usmiech: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:No i jak poszło w Toruniu :usmiech: ?
Relacja się pisze bo czekam na jakieś fotki i wyniki
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Są już pierwsze fotki na maratonach.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:Są już pierwsze fotki na maratonach.
Ale nie mogę namierzyć ab tylko Piotrka z morsów namierzyłem więc czekamy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie myślałam, że przyjdzie mi kiedyś napisać relację z treningu... :) O 09:02 stawiłyśmy się tylko we dwie- Hania i moja skromna osoba (twardzielki :oczko: ). Nie pamiętam, żeby na treningu było tak mało osób- no chyba, że było więcej i wszyscy wybiegli punkt "dziewiąta" (ale to chyba niemożliwe- pociąg jeszcze nie jechał :oczko: - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi...). W każdym bądź razie zrobiłyśmy standardową ósemkę. Podoga super, tempo równe- czas minął nie wiadomo kiedy.
A co tam u naszych startujących? Mam info od Justyny- zmęczona, ale zadowolona. Biorąc pod uwagę wszystkie maratony w Krakowie- ten był najszybszy... Justyna- gratuluję!!!!!! Jesteś niesamowita, przebiegając już tyle maratonów :hahaha: PODZIWIAM !!!
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

I tym razem nie mogło zabraknąć biegaczy z Akademii Biegania na mecie startu 10km Run Toruń :taktak: . Wśród ponad 850 biegaczy naszą akademię reprezentowali Andrzej, Irek, Dawid, Sebastian, Maciej, Zbyszek :hej: . Byli również inni biegacze z naszego miasta. Na duże wyróżnienie zasługuje nasza biegowa koleżanka z rudnickich ścieżek Mirela Jaskulska, która osiągnęła bardzo dobry wynik zajmując II miejsce w kategorii wiekowej kobiet K 40 ( 40-49 lat) :uuusmiech: .Wszystkim biegaczom gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych zawodach :uuusmiech: .
Jeżeli chodzi o bardziej szczegółową relację to jak zawsze wyjazd pełen śmiechu :hahaha: , opowieści :oczko: i stresu dla niektórych :szok: . Pojechaliśmy na dwa auta i były jeszcze wolne miejsca. Z Irkiem pojechałem Ja, Dawid i Zbyszek a z Sebastianem jechał Maciek. Więc spokojnie mogło z nami zabrać się jeszcze 4 osoby. Jako że pusto na drodze to w Toruniu byliśmy szybko, ale poszliśmy na sposób i jedno auto pozostawiliśmy koło mety a drugim pojechaliśmy na start wiec nie musieliśmy czekać ponad godziny na podstawione autobusy. Biuro zawodów w galerii Plaza obsługiwane przez dziewczyny :hej: i szło bardzo sprawnie. Pakiet startowy jak na 10 km bogaty :taktak: . Koszulka, izotonik Oshe, batonik, glukozamina duża paczka od głównego sponsora, książeczka z najnowsza kolekcja NB, worek na ciuchy. Jako że było do startu jeszcze sporo czasu, więc zrobiliśmy sobie rajd po sklepach sportowych a później najciekawsze dla mnie to postój na piętrze galerii przy barierce i obserwacja pięknych młodych ciał zgrabnych biegaczek :hejhej: . Kilku żonkosiów wymiękło :bleble: i poszło się rozgrzewać. Ja pełen spokój i lekkie rozciąganie. Te zawody potraktowałem jako wycieczkę krajoznawczą :spoczko: i załączyłem muzyczkę przez duże słuchawki biegnąc przez cały czas z Sebastianem gdyż młodzież nie wytrzymała nerwowo i wyrwała do przodu :hahaha: . Irek również nie wytrzymał psychicznie i wyrwał goniąc Dawida. Po drodze piękne widoki :orany: że aż język do pasa miałem :ble: . Na 5 km wkurzyłem się :wrrwrr: , bo to już prawie koniec biegu a ja zero potu i zmęczenia a chciałoby się pobiec jeszcze z 40 w takim lajtowym tempie. Od bulwarów filadelfijskich pełno kibiców wiec ciekawie i przyjemnie :usmiech: . Sebastian przez cały czas się mnie trzymał, więc ok. Na mecie szybki sprint , aby łyknąć kilku gości :sss: i kurde już koniec biegu. Medal na szyję jeden z ładniejszych :taktak: , jakie otrzymałem, woda w garść jakiś batonik, red bul, później grochóweczka, piwko, ciasto normalnie ful wypas tak jak powinno być na zawodach większej rangi. Po kolei wszyscy się zebrali. Spotkaliśmy pozostałych biegaczy z Grudziądza w tym ekipę morsów oraz kolegę Jana, któremu przekazaliśmy nasze numery startowe w razie, czego jak trafiłoby na nasz numer w losowaniu nagród ( kolega miał zostać na mecie dłużej).My w tył zwrot i samochodem Seby s powrotem na linie startu. Tam się rozdzieliliśmy i ekipa Irka poszliśmy na kebab i chińszczyznę pełnym brzuchem powrót do domku. No i to koniec naszej przygody z Toruniem. Jak zawsze dziękuję wszystkim za wspólny wyjazd i gratulacje za dobre czasy. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pytanie - czy ktoś się orientuje, czy na Olimpii jest możliwość pobiegania po bieżni, ewentualnie może ktoś zna jakąś ogólnie dostępną płaską pętle o długości 300 - 400 m.
Mały Rudnik - nie problemów z bieganiem, jest problem z długością bieżni jakieś 325 m, ale z tym można sobie poradzić.
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

alutek pisze:Nie myślałam, że przyjdzie mi kiedyś napisać relację z treningu... :) O 09:02 stawiłyśmy się tylko we dwie- Hania i moja skromna osoba (twardzielki :oczko: ). Nie pamiętam, żeby na treningu było tak mało osób- no chyba, że było więcej i wszyscy wybiegli punkt "dziewiąta" (ale to chyba niemożliwe- pociąg jeszcze nie jechał :oczko: - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi...). W każdym bądź razie zrobiłyśmy standardową ósemkę. Podoga super, tempo równe- czas minął nie wiadomo kiedy.
A co tam u naszych startujących? Mam info od Justyny- zmęczona, ale zadowolona. Biorąc pod uwagę wszystkie maratony w Krakowie- ten był najszybszy... Justyna- gratuluję!!!!!! Jesteś niesamowita, przebiegając już tyle maratonów :hahaha: PODZIWIAM !!!
No to się minęliśmy. Wybiegliśmy(ja,Michał i kolega Robert) punktualnie o 9.00 na czarny szlak :-)
Jareckicz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 17 wrz 2012, 18:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Właściwie bieżnia stadionu nie jest ogólnodostępna, ale dla biegaczy Akademii Biegania Grudziądz jest otwarta :ble: W razie problemów proszę powołać się na mnie :bum: (należy też zwrócić uwagę by nie korzystać z murawy oraz trening zaplanować z wyłączeniem godzin od 15 do18 ponieważ w tych godzinach jest największe nasilenie osób trenujących z klubu).
ODPOWIEDZ