GRUDZIĄDZ BIEGA

Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja na szczęście w porównaniu do zeszłego roku potrafiłem się powstrzymać i dziś zjadłem tylko kawałek keksu i dwie kostki gorzkiej czekolady, jeżeli chodzi o słodycze :oczko:
Zazdroszcze Wam możliwości biegania, ja nadal walcze z chorobą i ze stanem podgorączkowym.. :wrr:
Mam też w miarę dobrą wiadomość dla maratończyków i niezbyt pomyślną dla pozostałych. Pierwsze prognozy na 14 kwietnia zakładają temperaturę rzędu 10 stopni, więc idealną do przebiegniecia maratonu :oczko: Z drugiej strony wszystko wskazuje na to, że ta zimowa aura będzie nam towarzyszyć jeszcze co najmniej 2 tygodnie :wrrwrr:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian, rozumiem co czujesz. Ja prawie popadłem w jakąś depresję jak nie mogłem biegać przez dwa tygodnie z powodu choroby. Zastosowałem się trochę do Twoich porad, zastosowałem także czosnek i rutinoskorbin i chyba wychodzę na prostą. Pamiętam jak rok temu na pierwszych spotkaniach AB Jarek,Dawid i Andrzej mówili o biegowym kieracie, że jak zaczniemy to trudno przestać biegać, chyba już wiem o czym mówili.
Chętnie dołączę do jutrzejszej grupy, dużo zależy od pogody no i trochę mam obawy bo silna grupa trochę.
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:Adrian, rozumiem co czujesz. Ja prawie popadłem w jakąś depresję jak nie mogłem biegać przez dwa tygodnie z powodu choroby. Zastosowałem się trochę do Twoich porad, zastosowałem także czosnek i rutinoskorbin i chyba wychodzę na prostą. Pamiętam jak rok temu na pierwszych spotkaniach AB Jarek,Dawid i Andrzej mówili o biegowym kieracie, że jak zaczniemy to trudno przestać biegać, chyba już wiem o czym mówili.
Chętnie dołączę do jutrzejszej grupy, dużo zależy od pogody no i trochę mam obawy bo silna grupa trochę.
Ja mogę się dostosować do tempa bo też wracam do biegania po chorobie.Więc przybywaj na miejską ;-)))
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Myślałem że te wszystkie żarty na lany poniedziałek ,które znalazłem na necie się nie sprawdzą jednak myliłem się.Śniegu po kolana ,zimno
Obrazek
I cały czas mówią w TV że zima tej wiosny potrzyma jeszcze z dwa tygodnie :wrrwrr: i że oczywiście to nie jest żadna anomalia. :niewiem:
Obrazek
Nie ma co narzekać i trzeba iść na świąteczny trening.Szykuje się niezła ekipa,super pogaduchy i zabawa śnieżkami :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Panowie i Panie nie patrzcie że śnieg za oknem.W końcu niejednokrotnie biegaliście już w takich warunkach,a po świętach szczególnie nam się to przyda.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Pierwsze prognozy na 14 kwietnia zakładają temperaturę rzędu 10 stopni, więc idealną do przebiegniecia maratonu
Ooo, to mnie pocieszyłeś, bo jak dzisiaj rano spojrzałem za okno, to znowu się załamałem.
maciek75 pisze:Chętnie dołączę do jutrzejszej grupy, dużo zależy od pogody no i trochę mam obawy bo silna grupa trochę.
Dawaj, dawaj Maciej tempo będzie spokojne, do pogadania hehe.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Sprawdziłem pogodę na 14 kwietnia jaka ma być w Łodzi w dniu maratonu w ,którym pobiegniemy.Pytanie do was jak się ubrać :niewiem:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Pytanie do was jak się ubrać :niewiem:
Ładnie :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiejsze długie wybieganie zaliczone. Ale co się naśmiałem to moje. Zacznę od początku. Przed plażą miejską o 09.00 Spora ekipa twardzieli się zgłosiła: Marcin, Maciek, Irek, Dawid, Zbyszek, Michał, Piotr i oczywiście Ja na świąteczne bieganko. Trasa kierunek średnicówka-szpital-Kobylanka. W tym momencie odłączyła się grupa planistów Zbyszek, Michał i Maciek robiąc nawrotkę i zaliczając około 18 km. Reszta twardzieli pobiegła dalej na Rudnik i czarny szlak. Jednak już na wysokości Rudnika pierwszy na twarz padł Dawid z efektownym padem, następni na wysokości Energetyka zaczęli padać Piotr i Irek również z efektownymi przewrotami. Marcin i Ja biegliśmy dalej do momentu jak Marcin wykonał efektowny pad na czarnym szlaku. Pomyślałem sobie i jak tu mam biec z miękkimi fajami dalej skoro na 25 km mi chłopaki padają. Ciężko się biegnie nawet mi, gdy muszę cały czas się śmiać i napinać mięśnie brzucha. Na całe szczęście dali radę i zaliczyli 32 km. Irek, Dawid i Ja troszeczkę więcej, bo 37 km.
Teraz na serio to warunki były naprawdę ciężkie. Śnieg za kostki, chlapa, wiatr i słuchanie moich głupot dało nieźle w kość. Nawet Ja odczułem to poprzez ból w krzyżu. Opłacało się jednak tak zmęczyć i śmiało mogę powiedzieć ze trening powinien liczyć się podwójnie. Dlatego też teraz po kąpieli i pierwszej dawce śniadania robię drugą herbatkę i nakładam kolejną porcję świątecznego jedzonka. Po tym wszystkim pilot w rękę i kanapa do końca dnia jest moja. Dobrze, że nie mam już zrzędzącej żony i małych dzieci, więc odpoczynek będzie na 100 %.
Dzięki chłopaki za fajny trening i dzięki że Irek pamiętał o zbiórce, jaką ogłosiliśmy na zakup urodzinowego tortu oraz banneru. Pamiętajcie, kto może się przyłączyć to zbieram na kolejnych treningach po 10 zł na imprezę i ewentualnie po 10 zł na baner, który będzie wykorzystywany również na innych biegach z udziałem naszej Akademii Biegania. Pozdrawiam wszystkich biegaczy i życzę miłego świątecznego popołudnia. Andrzej- twardziel a nie miękka faja.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Informacja dla Marcina.Przedstawiam propozycję stonogi którą możemy zrobić w kolejce do grawerki.On wie o co chodzi.Miedzy innymi takie rozmowy były poruszane na 30 km.Faktycznie i jak tu dobiec nie śmiejąc się.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:
maratończyk pisze:Pytanie do was jak się ubrać :niewiem:
Ładnie :hahaha:
Dowcipniś z ciebie :hahaha: żebym widział to wcześniej to puścił bym cię przodem na dzisiejszym treningu

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: Informacja dla Marcina.Przedstawiam propozycję stonogi którą możemy zrobić w kolejce do grawerki.On wie o co chodzi.
Ciekawe kto dołączy do tej stonogi i na jakiej pozycji :hej: ?
Ja też już zabieram się za drugą turę późnego śniadania, po takim biegu świąteczne dania smakują podwójnie. Udanej reszty świętowania dla wszystkich.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Całkiem bym zapomniał powiedzieć że International Association of Athletics Federations, IAAF (pol. Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych) – międzynarodowa organizacja zrzeszająca narodowe związki lekkoatletyczne założona w 1912 roku w Sztokholmie,ogłosiła że od dzisiaj oficjalny dystans maratonu wynosi 44 km dla łatwiejszego liczenia.
Ekipa szykujaca się do maratonu w Łodzi oraz Zbyszek niech zweryfikuje swoje założenia
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Całkiem bym zapomniał powiedzieć że International Association of Athletics Federations, IAAF (pol. Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych) – międzynarodowa organizacja zrzeszająca narodowe związki lekkoatletyczne założona w 1912 roku w Sztokholmie,ogłosiła że od dzisiaj oficjalny dystans maratonu wynosi 44 km dla łatwiejszego liczenia.
Ekipa szykujaca się do maratonu w Łodzi oraz Zbyszek niech zweryfikuje swoje założenia
Ja za to słyszałem, że w tym roku meta maratonu łódzkiego planowana jest w Krakowie - dzięki temu można byłoby połączyć dwa maratony i zaoszczędzić trochę pieniędzy :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Całkiem bym zapomniał powiedzieć że International Association of Athletics Federations, IAAF (pol. Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych) – międzynarodowa organizacja zrzeszająca narodowe związki lekkoatletyczne założona w 1912 roku w Sztokholmie,ogłosiła że od dzisiaj oficjalny dystans maratonu wynosi 44 km dla łatwiejszego liczenia.
Ekipa szykujaca się do maratonu w Łodzi oraz Zbyszek niech zweryfikuje swoje założenia

Andrzej -potwierdzam. Jest informacja na oficjalnej stronie IAAF-u. Od dzisiaj :

1) Maraton -44 km
2) "Połówka" -22 km
3) "Dziesiątka" - 11 km

Świat stanął na głowie... heh, heh :oczko:
ODPOWIEDZ