GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę dla tych, których śnieg nie odstrasza i mimo jego obecności mają chęć pobiegać:
https://treningbiegacza.pl/trening/pora ... /949-snieg
Obrazek
New Balance but biegowy
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:NA NASZEJ FACBOOKOWEJ STRONIE ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO BIEGU ZROBIONE PRZEZ IRKA.
http://www.facebook.com/groups/372856979441553/
Witam,
Ktoś z grudziądzkich morsów (niestety nie pamiętam imienia) robił mi zdjęcie koło skrzyżowania na Rudnik. Chciałem wstawić na mój profil, ale nie widzę fotki ani tu, ani na Google+ Może tak źle wypadłem (ze zmęczenia)?
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

damian_91 pisze:
maratończyk pisze:NA NASZEJ FACBOOKOWEJ STRONIE ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO BIEGU ZROBIONE PRZEZ IRKA.
http://www.facebook.com/groups/372856979441553/
Witam,
Ktoś z grudziądzkich morsów (niestety nie pamiętam imienia) robił mi zdjęcie koło skrzyżowania na Rudnik. Chciałem wstawić na mój profil, ale nie widzę fotki ani tu, ani na Google+ Może tak źle wypadłem (ze zmęczenia)?
No jak to nie zrobili Ci zdjęcia :wrrwrr: Przecież tak ostro walczyłeś o tą trzecią pozycję :hejhej: trzeba było zwolnić to fotograf dał by radę a tak lipa.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Możemy wam już pokazać oficjalny projekt medalu I Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego. Został on zaprojektowany przez naszą biegającą koleżankę Magdę Jodko. Myślimy, że będzie to ładna pamiątka za wasz włożony trud i pot pozostawiony na trasie biegu. Awers medalu przedstawia oficjalne logo półmaratonu zaś rewers posiada najnowszy oficjalny herb miasta oraz logo organizatora biegu, jakim jest Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu, który w ostatnim czasie zrobił bardzo wiele, aby mieszkańcy naszego miasta mogli aktywnie spędzać czas poprzez różne formy rekreacji.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, 19:51 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ładny medal, brawo dla Magdy.

Bardzo chciałabym taki otrzymać :)
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

początkująca_pl pisze:ładny medal, brawo dla Magdy.

Bardzo chciałabym taki otrzymać :)
Nie widzę problemu i przeciwskazań :taktak: zapisy http://polmaraton.e-grudziadz.pl/ START 3 MAJ 2013 R GODZINA 11.00
Obrazek
MYŚLĘ ŻE NA BIEG TRZECH PLAŻ MAGDA ZAPROJEKTUJE JESZCZE ŁADNIEJSZY MEDAL I JAK SIĘ NIE ZDECYDYJESZ NA PÓŁMARATON TO 29 CZERWCA NASZA IMPREZA
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, 16:50 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
początkująca_pl pisze:ładny medal, brawo dla Magdy.

Bardzo chciałabym taki otrzymać :)
Nie widzę problemu i przeciwskazań :taktak: zapisy http://polmaraton.e-grudziadz.pl/index. ... 5-14-25-06 START 3 MAJ 2013 R GODZINA 11.00
Obrazek
MYŚLĘ ŻE NA BIEG TRZECH PLAŻ MAGDA ZAPROJEKTUJE JESZCZE ŁADNIEJSZY MEDAL I JAK SIĘ NIE ZDECYDYJESZ NA PÓŁMARATON TO 29 CZERWCA NASZA IMPREZA
Link coś nie działa: http://www.polmaraton.e-grudziadz.pl/in ... 5-14-25-06
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
damian_91 pisze:
maratończyk pisze:NA NASZEJ FACBOOKOWEJ STRONIE ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO BIEGU ZROBIONE PRZEZ IRKA.
http://www.facebook.com/groups/372856979441553/
Witam,
Ktoś z grudziądzkich morsów (niestety nie pamiętam imienia) robił mi zdjęcie koło skrzyżowania na Rudnik. Chciałem wstawić na mój profil, ale nie widzę fotki ani tu, ani na Google+ Może tak źle wypadłem (ze zmęczenia)?
No jak to nie zrobili Ci zdjęcia :wrrwrr: Przecież tak ostro walczyłeś o tą trzecią pozycję :hejhej: trzeba było zwolnić to fotograf dał by radę a tak lipa.
Obrazek
Zrobił fotkę, bo pamiętam. Cały czas miałem świadomość podczas biegu, nawet na końcowych metrach :hahaha: I tak trzecia lokata była nie zagrożona. Za mną był biegacz z Bąkowo Team (gratulacje)
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Damian zrobiliśmy analizę biegu i fotokomórka stwierdziła ze byłeś 4.Mamy zeznania fotografa i chłopaka z Bąkowa,kóry powiedział że skracałes trasę więc na 3 edycji będziesz musiał udowodnić ze jesteś najlepszy. :hejhej:
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :taktak: . Paru osób mi dzisiaj zabrakło :niewiem: i oni wiedzą, że to właśnie ich mam na myśli. Za to była Alicja i Ewa oraz Rafał, Dawid, Wojtek, Arek, Adrian :uuusmiech: . Po drodze też sporo biegaczy, co mnie zawsze niezmiernie cieszy jak biegnąc mogę podnieść rękę w formie pozdrowienia :taktak: . Trasa standard do Mechanika średnicówką i powrót. Już teraz widzę, że nasza Ewa robi postępy. Przypuszczam że każdy, kto regularnie biega ma szansę z czasem zaliczyć jakiś półmaraton czy maraton. Nie wspomnę o Alicji, która dzisiaj tak gnała z Adrianem a ma już w niedzielę wyjazd do Warszawy na połówkę :orany: . Po drodze Rafał zameldował mi :hej: , że spotkał Zbyszka prowadzącego jakąś grupę biegaczy i że to jakiś odłam Akademii Biegania chyba :niewiem: . Brawo Rafał za czujność :taktak: . Nie może być przecież dwóch prezesów :bleble: . Masz za to ode mnie stołek wice, na co najmniej 2 dni :hahaha: , jako ze Marcina nie było dzisiaj, więc za karę degraduje go ten okres. A tak na serio to fajnie ze tylu nas w Grudziądzu biega. Tak trzymać.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak dla dobrego snu :hahaha:

Trzy pary chciały zapisać się do nowego Kościoła. Kiedy zapytały, jak stać się członkami tegoż, kapłan odrzekł, iż będą musieli obejść się bez seksu przez dwa tygodnie, a potem wrócić i powiedzieć mu, jak poszło.

Pierwsza para była na emeryturze, druga w średnim wieku, a trzecia to świeżo upieczone małżeństwo.

Dwa tygodnie minęły, i pary wróciły do kapłana. Emeryci powiedzieli, że to dla nic nie był żaden problem. Para w średnim wieku powiedziała, że w pierwszym tygodniu było ciężko, ale potem dali radę. Nowożeńcy powiedzieli, że było w porządku, dopóki żona nie upuściła puszki farby.

"Puszki farby!" zawołał kapłan.

"Tak," powiedział nieśmiało małżonek. "Upuściła i kiedy pochyliła się, by go podnieść, pożądanie zwyciężyło!

Kapłan tylko pokręcił głową i powiedział, że oni nie będą mile widziani w Kościele.

W porządku, rozumiemy" powiedział mężczyzna. "Do IKEI też nas już nie wpuszczą".
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: A tak na serio to fajnie ze tylu nas w Grudziądzu biega. Tak trzymać.[/size]
No, dzisiaj na trasie od ronda do świateł przy Hallera mijaliśmy w jedną stronę pewnie z 10 biegaczy :oczko: Warunki średnio sprzyjające, ale cieszy fakt, że Grudziądzan biega coraz więcej :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim.No i mamy pierwszy dzień wiosny. :hahaha:
Obrazek
Dobrze że ten tydzień jest dla mnie luźny jeżeli chodzi o bieganie.Dzisiaj wolne i może jutro ruszę.Każdy z was powinien mieć w swoim cyklu treningowym tydzień wolnego na pełną regenerację. :taktak:
Obrazek
Na rozpoczęcie dzisiejszego dnia taki o to widok
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza - Naturalne dopalacze
Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie, często nie tylko te fizyczne, ale również psychiczne. Aby postawić się na nogi, wcale nie musisz wspomagać się nafaszerowanymi chemią napojami energetycznymi i sztucznymi specyfikami. Wszystko, co potrzebne, znajdziesz w pożywieniu. Gdzie konkretnie?
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Fajnie napisany blog z nawiązaniem do I Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego zamieszczony przez jednego z biegaczy ,kóry wystartuje w naszej imprezie.http://rolewicz.pl/grudziadz-zyje-mamy-polmaraton/
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ