GRUDZIĄDZ BIEGA

birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A nasi grudziądzcy młodzi judocy z Olimpii "pobili" w sobotę pół Polski :bum: :

W dniu 16.03.2013r. odbyły się w naszym klubie XIV Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o "Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza". W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 26 klubów.

Obrazek

- klasyfikacja drużynowa

I miejsce - Olimpia Grudziądz
II miejsce - Gwardia Bydgoszcz
III miejsce - Gwardia Koszalin
IV miejsce - Gwardia Olsztyn
V miejsce - Conrad Gdańsk


Obrazek

pozdr.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

birdy pisze: A nasi grudziądzcy młodzi judocy z Olimpii "pobili" w sobotę pół Polski :bum: :

W dniu 16.03.2013r. odbyły się w naszym klubie XIV Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o "Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza". W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 26 klubów.
Gratulacje ze względu na ilość startujących oraz dla Olimpii Grudziądz za zajęcie pierwszego miejsca drużynowo.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Brawo Olimpia.Nawet nie wiedziałem że tyle młodzieży trenuje judo.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ojoj już 24go półmaraton w stolicy.A tu zima w pełni.Będzie tam ktoś z AB?
Zastanawiam sie w jaki sposób zareklamować tam grudziądzką połówkę,jakieś pomysły?
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:Ojoj już 24go półmaraton w stolicy.A tu zima w pełni.Będzie tam ktoś z AB?
Zastanawiam sie w jaki sposób zareklamować tam grudziądzką połówkę,jakieś pomysły?
O kurczę wyleciała mi z głowy Warszawa. Z tego co pamietam jedzie z AB Alicja i Wojtek.Zielicho jak byś znalazł chwilkę czasu aby podjechać do Izy Piwowarskiej na Baseny Moriwu to ona ma wydrukowane ulotki na półmaraton Bronka i można by je tam podrzucić.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 07:25 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Raczej nie bedę komentował tego co za oknem tylko dam demota
Obrazek
A niby za dwa dni ma przyjść wiosna kalendarzowa.Faktycznie ci co jadą do Warszawy na połówkę mogą nie co zmarznąć.Pamietam jak kiedyś tam biegłem też w marcu to na mecie dawali folie ochronne do przykrycia.Jednak śniegu wtedy nie było.Ale atmosferę tam panującą pamiętam do teraz bo było fajnie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza - Eliksyr Życia.

Tak bywa nazywana woda, która znajduje się w kokosie. Niektórzy twierdzą, że jest to najzdrowszy napój na świecie. Wystarczy spojrzeć na jego skład. Przyjrzymy się nieco bliżej wodzie z kokosa – owocu, którego za ojczyznę uznaje się Malezję.
Nie ma teraz problemu z zakupem kokosa, ale jeszcze kilkanaście lat temu w naszym kraju nie było to takie proste. Sam w sobie jest niezmiernie zdrowy. Kokos dostarcza niezbędnych do normalnego funkcjonowania składników odżywczych. I to co ciekawe, prawie każda część tego owocu może nam się przydać. Miąższ, mleko, olej, a także woda. Ta ostatnia ma postać bezbarwnego płynu, który nie wygląda specjalnego obiecująco, ale za to zawiera naprawdę wiele cennych składników.

W wodzie z kokosa znajdziemy przede wszystkim duże ilości magnezu, potasu, wapnia oraz kwasów tłuszczowych. Ma ona także cały zestaw witamin: C, B1, B2, B5 i B6. W jaki sposób te wszystkie składniki mają nam pomóc? Woda z kokosa – jak twierdzą niektórzy – jest w stanie wypłukiwać toksyny z organizmu. Co ciekawe ten bezbarwny płyn pozwala obniżać poziom glukozy w organizmie. Jeśli chodzi o poszczególne składniki, to na przykład potas odpowiada za naszą sprawność ruchową. Wzmacnia również mięśnie. Magnez rozluźnia mięśnie, a przy okazji jet w stanie rozgrzać (poprzez poprawienie krążenia krwi).

Kończąc niejako tę litanię wspomnieć trzeba o tym, że woda kokosowa ma właściwości izotoniczne. Oznacza to mniej więcej tyle, że może być przez nas stosowana jako napój, który pozwala uzupełnić pewne składniki odżywcze utracone poprzez wysiłek fizyczny. I bardzo często woda kokosowa jest reklamowana jako doskonały napój dla osób aktywnych.

Woda z kokosa ma też wpływ na przemianę materii. Ponieważ zawiera kwasy tłuszczowe, które to ten proces przyśpieszają. Na koniec nieco "technicznych" informacji. Woda z kokosa ma dość specyficzny smak, który nie wszystkim może się dobrze kojarzyć. Nie musimy jej kupować w sklepach, chociaż jest ona dostępna w butelkach, a zdarza się, że i w puszkach, bo tak naprawdę wystarczy kupić kokos. Zrobić kilka dziurek w skorupie i pić bezpośrednio z orzecha.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pamiętajcie jutro środa wiec wspólny trening.Godzina 18.00 widzimy się przed przejazdem kolejowym i średnicówka nasza

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ok. Postaram się zajrzeć na basen.
Obrazek
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zdjęcia z drugiej edycji rudnickiego korsarza do oglądnięcia dla tych, którzy nie mają konta na facebook'u
https://plus.google.com/photos/10891187 ... 4036745665
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Zobacz jak biegają najlepsi.
Haile Gebreselassie Video Analysis
http://www.youtube.com/watch?v=PUJhnEmx8Do


Od kiedy wstawiłeś ten filmik, teraz po kilka razy dziennie oglądam biegnącego Haile :hahaha: Fakt, że jego technika biegu jest rewelacyjna - podobnie jak Ole Einara Bjoerndalena na nartach :usmiech: Może jak tak będę się przyglądał tej technice, to i moja się poprawi :hej:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:
maratończyk pisze:Zobacz jak biegają najlepsi.
Haile Gebreselassie Video Analysis
http://www.youtube.com/watch?v=PUJhnEmx8Do


Od kiedy wstawiłeś ten filmik, teraz po kilka razy dziennie oglądam biegnącego Haile :hahaha: Fakt, że jego technika biegu jest rewelacyjna - podobnie jak Ole Einara Bjoerndalena na nartach :usmiech: Może jak tak będę się przyglądał tej technice, to i moja się poprawi :hej:


No Ja :hej: też kilka razy oglądałem i nie mogę się nadziwić jak można tak szybko i ładnie biec przez 42 km. :szok:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Spojrzałem za okno a tam pada i pada więc usiadłem sobie do kompa a tam niezły kawał no i nie mogłem sie powstrzymać aby podzielić się z wami :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim.Środa więc widzimy się dzisiaj na wspólnym treningu.Dzisiaj pierwszy dzień wiosny astronomicznej a jutro kalendarzowej.Wiem ,wiem nie widać tego.
Obrazek
Ale gdy przyjdzie to...
Obrazek
A najbardziej z tego lubie to...
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zacznij biegać na wiosnę!
21 marca zbliża się wielkimi krokami, na dworze robi się naprawdę przyjemnie, ciepło. Nadchodzi wiosna, a z nią wracają chęci do spędzania czasu na dworze. Dłuższe i cieplejsze dni, pojawiające się na drzewach pączki, a i my bardziej entuzjastycznie patrzymy na ten budzący się świat. Warto ten entuzjazm i pobudkę po zimie wykorzystać. Może warto zrobić sobie kilka postanowień? Odkurzyć rower, który przezimował w garażu albo piwnicy, i zacząć jeździć nim do pracy? Kończy się również czas wymówek dla tych, którzy zasłaniali się brzydką pogodą. Do biegania aura robi się doskonała! Ale na cóż to biegać - zapytacie? Damy Wam kilka powodów!
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ