GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Koledzy i Koleżanki z AB czas nam leci :taktak: na przygotowaniach do startu w Łódź Marton :bum: a to mała statystyka.Na starcie już teraz prawie 3 tys.biegaczy :orany: .Troszeczkę mnie to martwi bo jak wyczytałem oba biegi czyli na 10 km i 42..km startują razem o 09.00 więc będzie tłoczno i trzeba będzie myśleć :niewiem: aby dobrze rozpracować tempo biegu i nie pobiec za szybko tak jak biegacze na 10 km.Mam nadzieje iż znajdą się doswiadczeni pacmakerzy.Poczekam jeszcze i tak tydzień przed startem będę dowiadywał się jak tam zwieracze :hahaha: u naszych debiutantów :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W sobote prawdopodobnie mnie nie będzie na spotkaniu. W każdym razie deklaruje swoją pomoc przy przeliczaniu wyników i klasyfikacji zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych :usmiech: Lubie się bawić w statystyki i robić tego typu podsumowania, więc w razie czego chętnie pomogę :usmiech: Jedyną przeszkodą może być tylko obrona pracy licencjackiej, która przypadnie prawdopodobnie na przełom czerwca i lipca i w tej chwili nie jestem w stanie dokładnie określić terminu.
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:W sobote prawdopodobnie mnie nie będzie na spotkaniu. W każdym razie deklaruje swoją pomoc przy przeliczaniu wyników i klasyfikacji zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych :usmiech: Lubie się bawić w statystyki i robić tego typu podsumowania, więc w razie czego chętnie pomogę :usmiech: Jedyną przeszkodą może być tylko obrona pracy licencjackiej, która przypadnie prawdopodobnie na przełom czerwca i lipca i w tej chwili nie jestem w stanie dokładnie określić terminu.
Ale sobie wybrałeś deklarację :hahaha: Przeliczaniem zajmie się komputer bo prawdopodobnie będzie system czipowy.Ale nie martw się na pewno coś znajdziemy dla ciebie :taktak:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak byście nie zauważyli to zostaliśmy partnerami w organizacji I w Grudziądzu Półmaratonu.

http://polmaraton.e-grudziadz.pl/index. ... erzy-biegu

http://polmaraton.e-grudziadz.pl/

Sprinter elektryk górą :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Temat nowego logo Akademii Biegania można poruszyć po treningu w sobotę. Osobiście uważam, że obecne logo jest nieadekwatne do realiów tejże grupy biegowej. Biegamy długie dystanse od kilku do nawet ultramaratonu, w zależności od zaawansowania poziomu. Pozycja sprinterska może i była dobra, ale na początku działalności. Moim zdaniem w nowym logo, jeżeli powstanie, należy umieścić już biegnące postacie biegacza i biegaczki np. Jak dobiegają do mety. Kolory: niebieski, zielony. Żółty i biały, które nawiązywałyby do Grudziądza, plaży miejskiej i B3P. P.S pisze z tel. Niedawno ściągnęłem aplikację Opera Mini, więc mogę odp teraz na forum. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niskie tętno spoczynkowe nie zawsze świadczy o poziomie wytrenowania. Andrzej wspomniał, że u niego to 60bpm jesli dobrze pamiętam. U mnie najniższe jakie zanotowałem to 42bpm. Porównując poziom wytrenowania mojego i Andrzeja :echech: nie ma co porównywać :ojoj: . Półmaraton przybiega pół godziny wcześniej i plądruje namioty z jedzeniem na mecie, kiedy ja musze potem już stać w wielkich kolejkach.

Chyba już wspominałem, że w ubiegłym roku robiłem sobie badania u kardiologa w Grudziądzu, który jako młody lekarz miał okazję badać B. Malinowskiego. Wtedy to wchodziły dopiero holtery (pomiar EKG przez 24h). I kiedy nad ranem na obchodzie odczytali zapis okazało sie, że Malinowski miał nad ranem 28bpm. Lekarze w panice kontaktowali sie z kliniką kardiologiczną w Warszawie, żeby dowiedzieć się jak uratować pacjenta... :hahaha: Jak wszyscy wiedzą nie serce było powodem jego przedwczesnego odejścia.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: Ale sobie wybrałeś deklarację :hahaha: Przeliczaniem zajmie się komputer bo prawdopodobnie będzie system czipowy.Ale nie martw się na pewno coś znajdziemy dla ciebie :taktak:


Sądziłem, że będzie to wyglądać tak jak w poprzednim roku i nie będzie żadnych chipów :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim.Jeszcze parę godzin i ...

Obrazek

Jutro widzimy się na wspólnym treningu o godzinie 09.00 a po bieganiu na spotkaniu organizacyjnym w sprawie B3P.Liczę na wspólną współpracę nad realizacją naszego projektu -dziecka.Przemyślcie co tam macie do przemyślenia i jutro przedstawicie swoje wizje.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kto wygrywa igrzyska olimpijskie i dlaczego mutanty

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... tanty.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:Niskie tętno spoczynkowe nie zawsze świadczy o poziomie wytrenowania. Andrzej wspomniał, że u niego to 60bpm jesli dobrze pamiętam. U mnie najniższe jakie zanotowałem to 42bpm. Porównując poziom wytrenowania mojego i Andrzeja :echech: nie ma co porównywać :ojoj: . Półmaraton przybiega pół godziny wcześniej i plądruje namioty z jedzeniem na mecie, kiedy ja musze potem już stać w wielkich kolejkach.
Dane literaturowe wskazują, że "niskości" tętna spoczynkowego nie można raczej porównywać między dwoma różnymi zawodnikami. Jeśli jedna osoba ma, dajmy na to 60 bpm a druga 42 bpm to obydwaj mogą być w wysokiej formie. Oznacza to jedynie, że ta pierwsza ma jeszcze spory zapas ukrytej w sobie "mocy" a ta druga już niestety znacznie mniej. Ale spokojnie -będziesz jeszcze Sebastian biegał maratony i ultra maratony tylko do tej kolejki trzeba się będzie najprawdopodobniej już przyzwyczaić... :oczko:
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
Trzeba będzie również pomyśleć czy jako Akademia Biegania nie zorganizowalibyśmy jakiegoś planu treningowego dla chcących wystartować właśnie w tej imprezie gdzie wspólnie z nami można by potrenować przez 8 tygodni będąc nawet nowicjuszem, aby 3 maja pobiec w pierwszym swoim półmaratonie.
Bardzo ciekawy pomysł, osobiście znam kilka osób, które chętnie wystartowałyby w półmaratonie ale nie są do końca pewne swoich możliwości. Fajnie byłoby "obudzić" w nich wiarę w siebie i pomóc w przygotowaniach do startu.

pozdr.
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie ma co wiosna idzie.... bo Andrzejowi coraz śmielsze fotki wpadają na forum :hahaha: .

Dobra rada: więcej biegaj!
Zdecydowanie za mało energii idzie na trening i zobaczysz, że Zbyszek Cię przegoni na najbliższych zawodach. :hej: I będzie problem kogo na Kapitana brać wtedy :orany:
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja zaprosiłem znajomych z Torunia :usmiech: Oby się organizacyjnie wszystko udało, no i żeby nie było gorąco, bo pamiętam, że kiedyś 1 maja termometry wskazywały 30 stopni w cieniu :szok:

Dziś za to miałem urozmaicony trening :hej: Zaliczyłem bieg po śniegu, lodzie, błocie, piachu, trawie, płycie chodnikowej i asfalcie :hahaha:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No, też się zapisałem na półmaraton grudziądzki.Z ciekawości zapytam skąd limit 300 startujących?
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:No, też się zapisałem na półmaraton grudziądzki.Z ciekawości zapytam skąd limit 300 startujących?
Limit 300 jest elastyczny i może być zwiększony.Bazowałem na innych pólmaratonach ,w mniejszych miejscowościach które startowały pierwszy raz.Bazowaliśmy równiez na budżecie.Lepiej dać pożądny pakiet i medal niż iść na masówkę.Koszulka ma być termoaktywna i jak dobrze pójdzie to jakiejś lepszej firmy a za wpisowe 30 zł myślę że się opłaca zapisać do nas.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ