GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

birdy pisze:
Adrian26 pisze:
maratończyk pisze: 4.Problemem jest według niektórych prowadzenie finansów stowarzyszenia i padły propozycje abyśmy mieli księgową. Wiadomo, że były by to koszty za jej usługi, więc ten temat trzeba jakoś obgadać. Z mojej wiedzy wiem, że przy małych stowarzyszeniach bez działalności gospodarczej mało, kto zatrudnia księgowe chociażby morsy, patyczaki. Ustaliliśmy, że każdy w swoim zakresie popyta czy ma jakąś znajoma w finansach i będziemy o tym myśleć dalej.
Na temat finansów rozmawiałem ostatnio z osobą, która jest członkiem jednej z organizacji, która działa w Grudziądzu i zrzesza około 40-50 osób. Osoba ta zbiera pieniądze, wydaje pokwitowania i generalnie zarządza funduszami. Fakt jest to trudna rola, bo z jednej strony wymaga dobrego zorganizowania, skrupulatności, odpowiedzialności, no i oczywiście zaufania ze strony innych osób :usmiech: Wiem, że jest to niewdzięczna funkcja, bo sam odpowiadam za środki finansowe dotyczące ksera na swoich studiach i chociaż nie są to jakieś ogromne sumy, powiedzmy kilkaset złotych, to i tak zebranie tych pieniędzy i dysponowanie nimi wymaga poświęcenia czasu i dokładności.
Mimo wszystko moim zdaniem zatrudnianie księgowej to nie jest dobry pomysł :usmiech:
Witam,

Ze swojej strony proponuję naprawdę dokładnie przeanalizować sprawę zatrudnienia osoby do prowadzenia księgowości. Sam jestem członkiem Uczniowskiego Klubu Sportowego "KOGA" w Grupie, a w zasadzie to zasiadam w zarządzie tego przedsięwzięcia sportowego, które także działa na prawach stowarzyszenia. W tym roku występowaliśmy o dotację celową (tzn. na realizację założeń statutowych) do Urzędu Gminy i jednym z wymogów jej otrzymania było przedstawienie umowy z księgową na prowadzenie rozliczeń finansowych. Bez tego "papierka" nie ma możliwości otrzymania dotacji...

pozdr.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie naszymi sprawami związanymi z powstaniem stowarzyszenia :taktak: i przekazywane przez was wszelkie uwagi pod tym kątem. Na pewno będziemy je analizować podczas naszych spotkań .Liczę że jeszcze takie będą wypływać na łamach forum.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

My tu gadu gadu, a konkurs kto otrzyma buteleczkę z Amarulą nie roztrzygnięty :hahaha:

Wczorajsze emocjonujące spotkanie przedzałożycielskie stowarzyszenia przysłoniło bardzo ważne losowanie. Ale do rzeczy:
Na adres maila Akademii wysłałem listę osób, które dołożyły się do naszej zbiórki dla Domu Dziecka w Bąkowie. Osoby zostały ponumerowane przypadkowo od 1 do 7.


Proszę o wskazanie jednej cyfry od 1 do 7 wszyskich czytających to forum. Pierwsza odpowiedź wyłoni zwycięzcę konkursu AMARULA
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy mogę się wypowiadać za "wszystkich czytających to forum" ale mogę zaryzykować i wskazać zwycięzcę. Ze świadomością, że "jak by co to będzie na mnie" oznajmiam, że wylosowana przez mnie cyfra to 5. Gratuluję zwycięscy.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Też moge się pobawić w typowanie - nr 7 :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niniejszym ogłaszam, że na podstawie wskazania Da_Vido wygrał: :orany:

Dawid
:uuusmiech:

Poniżej zamieszczam listę osób biorących udział w losowaniu nagrody.

> 1) Andrzej (z psem)

> 2) Alicja

> 3) Janusz
>
> 4) Irek

> 5) Dawid

> 6) Rafał (rower)

> 7) Marcin (podarunki od znajomych)

Chciałem tylko dodać, że już niedługo (wiosną) będziemy organizowali zajęcia sportowe dla dzieciaków z Bąkowa. Będzie to kolejna okazja do wzięcia udziału w naszej akcji. Forma będzie troszkę inna niż ostatnio, ale o szczegółach poinformuję w odpowiednim czasie.

Dziękuję wszystkim za pomoc dzieciom i za wspólną zabawę.
[/size]
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ten konkurs z góry był chyba ustawiony :hahaha: skoro Dawid wskazał sam siebie. :wrrwrr: .Macie szczęście że nie wziąłem w nim udziału bo znałem wcześniej listę :hej: ,która przyszła do mnie mailem i już miałem zagłosować na mój numer :bleble: ale że jestem wporzo gość to dałem szanse innym.Brawa dla zwyciężcy i dobrze że to nie był Irek bo jemu już na ten rok wystarczy picia :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dawid to kiedy impreza. :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie.
Czytając post „początkującej” odnośnie biegów na krótszych dystansach spowodowało, że usiadłem przed komputerem i dokonałem zapisów i opłat na najbliższy czas w biegach, w których na pewno wystartuję, jako reprezentant Akademii Biegania.
Zaczynam od razu z grubej rury:

1. 14 kwietnia 2013 r. –Maraton Łódź
http://www.lodzmaraton.pl/regulamin-maraton
Obrazek

Opłata do 28 lutego 100 zł ,do 11 kwietnia 120 zł

W ramach maratonu jest tam również bieg na 10 km

Opłata do 28 lutego- 40 zł do 11 kwietnia 50 zł

2. 28 kwietnia 2013 r. - 10km Run Toruń

http://www.runtorun.pl/

Obrazek

Opłaty 40 zł do 28 lutego, 60 do 27 kwietnia.

3. 18 maja 2013 r. - IV Kwidzyński Bieg Papiernika – 10 km

http://www.biegpapiernika.pl/

Obrazek

Brak opłaty.

4. 1 czerwca 2013 r.- II Bieg pod Górę

http://www.formularz.ultimasport.pl/126/

Obrazek

Opłata 10 zł.


Mam nadzieję że niektórzy z was dołączą do mnie .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
RobertKwiatkowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziekuje za linki na rejestracje. Napewno w niektorych wystartuje. Oby wiecej takich biegow w naszej okolicy.

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Szukam chętnego do ultramaratonu na dystansie 147 km z Szczecina do Kołobrzegu 7-9 czerwca 2013 r. Nocleg i przejazd zapewniam

http://147ultra.pl/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dzięki za info o biegach.
-Łódź jednak za daleko
-Toruń bardzo kuszący, dużo miłych wspomnień z tym miastem mam, ale 1.05 komunia córki, co innego będzie na głowie, muszę ten bieg jednak odpuścić.
-wybiorę się najprawdopodobniej do Kwidzyna, nie znalazłam tam informacji o ograniczeniach w ilości osób startujących, mogę jeszcze trochę pobiegać i sprawdzić się czy dam radę ;)


Odwiedzam często Pasłęk. Namierzyłam tam bieg na 10 km - 8 czerwca 2013 - BIEG FILIPIDESA. Może i tam będę reprezentować nasze miasto :)
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Właśnie zapisałem się na ten bieg w Toruniu, takiego ładnego medalu nie przegapię. Z tego co widziałem na liście jest już Andrzej i Dawid, mam nadzieje, że będzie nas więcej. Koleżanko, przemyśl jeszcze raz sprawę, może jednak się zdecydujesz.

Wracając do naszego niedzielnego spotkania to rozmowy i komentarze zasiały we mnie ziarno niepewności i tak na prawdę nie jestem ani za, ani przeciw utworzenia stowarzyszenia. Często powtarzałem, że sformalizowanie naszej grupy może dużo zepsuć bo dlaczego płacić za bieganie w grupie jak można nie płacąc biegać samemu albo z inną grupą. Może warto by pomyśleć powiedzmy o czymś w rodzaju "pakietu startowego" dla członków stowarzyszenia, mam na myśli koszulki, spodenki, bidony itp. za pieniądze od sponsorów i z darowizn. Wiem, że to niezgodne ze statutem i trochę egoistyczne ale być może dało by to pewne poczucie prestiżu i wabiło kolejnych członków. To tylko takie moje przemyślenia w rozważaniach za i przeciw.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie wróciłem z spotkania od Jurka ,kóry jest administratorem,twórcą i fundatorem naszej strony internetowej http://www.akademia-biegania.pl/ .W spotkaniu wzieli udział również Marcin i Dawid.Omawialiśmy sprawy związane z udoskonaleniem,poprawą i funkcjonawaniem stronki i myslę że już niedługo nastąpią zmiany na lepsze tym bardziej że stajemy się coraz bardziej popularni w wyszukiwarkach i czas to jakoś ogarnąć.Będzie możliwość pisania przez was artykułów i dodawania ich aby większe grono biegaczy czerpała wiedzę z naszego portalu.Dajcie nam tylko czas i jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje zmian to piszcie na forum.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Osobiście polecam zarównio Run Toruń jak i Bieg Papiernika w Kwidzynie. Uczestniczyłem w zeszłym roku (toruń był moim debiutem w zawodach) i polecam wszystkim bo doping towarzyszył przez prawie całą trasę.
W tym rouku startuję również.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA - AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

Zgodnie z ustaleniami z niedzieli ogłaszam otwarty konkurs na logo Klubu Sportowego Akademia Biegania Grudziądz. W środę ustalimy (na wpólnym bieganiu), nagrodę i sposób oceniania projektów. Tymniemniej zachęcam wszystkich biegaczy w Grudziądzu do nadsyłania pomysłów.

Dalsze informacje nadejdą wkrótce.
Obrazek
ODPOWIEDZ