GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

[quote="maratończyk"]Najlepsza motywacja dla sportowca

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MqTRYhGo#!

Dobre
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Najlepsza motywacja dla sportowca

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MqTRYhGo#!
Dobre
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Najlepsza motywacja dla sportowca

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MqTRYhGo#!
Naprawdę dobre.

"... prawa fizyki są dla ciebie zaledwie sugestią ..." :hejhej:

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Pewnie niektórzy z was leżą sobie wygodnie w wyrku :hej: i nie mają zamiaru wstać conajmniej przed 10.00 :szok: .Jednak z tego co wiem to są ostatnie dni z mrozem a później ma przyjść ocieplenie :echech: ale nie takie z słoneczkiem i plus 20 stopni ale plus jeden i deszcze :wrrwrr: Dlatego też wykorzystajcie te mroźne dni :taktak: na pobieganie w zimowej scenerii :uuusmiech: i hartujcie :bum: swoje organizmy co może przynieść korzyści gdy przyjdzie wiosna i sezon przeziębień :ojoj: .


Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, chcę mieć nowy otwór...
Na to lekarz puka się w czoło
- Nie tu bo by mi mąż jajami oczy powybijał.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Biegaczu, wylecz się sam!

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... _sam_.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening. Jak zawsze frekwencja dopisała i pomimo że to niedziela to było nas więcej niż w sobotę, w tym zjawiły się nowe osoby. Myślę, że jak już ruszymy na dobre z naszym stowarzyszeniem to będzie nas przybywać z treningu na trening tym bardziej, że bieganie staje się coraz bardziej modne i wciągające z przewaga na słowo „zdrowe”. Oczywiście pomysłów na różnego rodzaju inicjatywy związane z naszą grupą jest, co nie miara i ciągle dochodzą nowe, więc czas je realizować przy waszej pomocy. Dlatego też przypominam o przesyłaniu mi swoich danych osobowych do listy osób chcących z nami działać dla dobra krzewienia sportu na arenie grudziądzkiej oraz w większej skali chociażby nawet i międzynarodowej poprzez reprezentowanie nie tylko swojego nazwiska, ale również osób zrzeszonych w Akademii Biegania Grudziądz w różnego rodzaju zawodów itp..
Dzisiejszy trening standardowo 8 kilometrowy w tempie na pogaduchy. Później było morsowanie poprzedzone odpowiednią rozgrzewką. Taka kąpiel, gdy na dworze kilka stopni mrozu to coś naprawdę ekstra i pewnie nie przekonam w tej chwili sceptyków, ale uwierzcie mi i zapytajcie się tych nowych osób, które dzisiaj do nas dołączyły i ciągle dołączają, co o tym sądzą.
Po morsowaniu jak zawsze w niedzielę pojechaliśmy jeszcze na saunę, czyli kolejny etap regeneracji organizmu po trudach tygodniowego biegania i pracy.
Mam nadzieję, że moi koledzy nie obrażają się na mnie za te docinki związane z naszym imprezowaniem i również traktują to, jako niewinne żarty starego erotomana Andrzeja. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych treningach i trasach biegowych.
Dla przypomnienia adres e-mail, pod, który zbieram dane ( imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania jak w dowodzie, miasto, kod, numer dowodu osobistego, PESEL ) : akademiabiegania@wp.pl , lub osobiście na treningach.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, 13:27 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

I jeszcze jedno jest nas jeszcze wiecej niż na tym zdjęciu w tym również dziewczyny więc serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania .Czekam rownież na relację chłopaków z dłuższego wybiegania oraz z wyjazdu na morsowanie do Gardeji.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W Gardei pojawiliśmy się przed czasem, dzięki czemu można było trochę pobiegać w ramach rozgrzewki. Przerębel był już wycięty przez tamtejszych strażaków. Ostatecznie pojawiło się sporo osób kąpiących się i jak zawsze liczniejsza grupa widzów. Po wyjściu z wody i przebraniu można było usmażyć sobie kiełbaskę na ognisku. Do picia było do wyboru do koloru, w zależności od tego co kto sobie przywiózł (od wina grzanego po herbatę). Szybko zleciał czas w dobrym towarzystwie i sprzyjającej pogodzie.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:W Gardei pojawiliśmy się trochę przed czasem, dzięki czemu można było trochę pobiegać w ramach rozgrzewki. Przerębel był już wycięty przez tamtejszych strażaków. Ostatecznie pojawiło się sporo osób kąpiących się i jak zawsze liczniejsza grupa widzów. Po wyjściu z wody i przebraniu można było usmażyć sobie kiełbaskę na ognisku. Do picia było do wyboru do koloru, w zależności od tego co kto sobie przywiózł (od wina grzanego po herbatę). Szybko zleciał czas w dobrym towarzystwie i sprzyjającej pogodzie.
Tak ,tak dobre towarzystwo ale nic nie napisałeś o twoich nowych miłościach :hejhej: tam zapoznanych :taktak:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niedzielne dłuższe wybieganie odbyło się oczywiście w pięknych okolicznościach przyrody. Po ósemce z morsami pognaliśmy na czarny szlak, a potem jeszcze ze Zbyszkiem i Sebą okrążyliśmy jezioro. Łącznie wyszło 2 godziny truchtania, niekiedy na trudnym zmielonym śniegu, więc trening można zaliczyć do udanych. Pogadaliśmy trochę o metodach treningu, planach itd. itp., ale generalnie było dość cicho, bo profesjonalizm rośnie :hejhej: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Niedzielne dłuższe wybieganie odbyło się oczywiście w pięknych okolicznościach przyrody. Po ósemce z morsami pognaliśmy na czarny szlak, a potem jeszcze ze Zbyszkiem i Sebą okrążyliśmy jezioro. Łącznie wyszło 2 godziny truchtania, niekiedy na trudnym zmielonym śniegu, więc trening można zaliczyć do udanych. Pogadaliśmy trochę o metodach treningu, planach itd. itp., ale generalnie było dość cicho, bo profesjonalizm rośnie :hejhej: .
Tyle fajnych tematów o ,których można pogadać :taktak: to wy nie! :ojnie: ,tylko o planach treningowych itp. :bleble: Profesjonaliści się znaleźli he,he :hejhej: A tak wogóle to musicie jeszcze pobiec co najmniej 3 godziny w ciągu :orany: to wtedy owszem nie będzie wam się chciało gadać :trup: .

A to propozycja na pogaduchy.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do Andrzeja, wiadome dokumenty zostawiłem w wiadomym miejscu. Można odebrać na hasło: Akademia Biegania-Pan Andrzej.
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

Witam
Bardzo chciałbym podziękować Sebastianowi, że pomógł mi dostać się do domu z dzisiejszego wybiegania. Miałem straszny kryzys. Widocznie jeszcze trochę muszę pobiegać, aby odnaleźć dawną dyspozycję. W każdym razie wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :hej: Niestety w najbliższym czasie pogoda nie będzie sprzymierzeńcem biegacza :wrrwrr: .Ma się ocieplić i padać deszcz z śniegiem :ojnie: .Mam nadzieję że bieganie w lesie będzie przyjemniejsze i możliwe :taktak: .Jak nie to trzeba będzie pomyśleć o jakiś ćwiczeniach na siłowni przez okres niepogody :bum:
Cieszy mnie :hej: fakt jak wyczytałem w postach Marka i Tomka że biegacz biegaczowi zawsze pomoże :uuusmiech: jak choćby podwózka z ciężkiego treningu,wydruk dokumentów ale przykładów można by jeszcze mnożyć i mnożyć.To właśnie między innymi dla tego moim zamiarem jest stworzyć Stowarzyszenie grudziądzkich biegaczy dla biegaczy i nie tylko.Pozdrawiam Andrzej.


Idzie babcia po trawniku, podchodzi do niej policjant i mówi:
- Proszę pani tu jest tabliczka "nie deptać trawników!!"
Babcia na to:
- Ja tam kur** w te wasze napisy nie wierzę, na tamtej ławce pisało "ch** ci w dupę" a siedziałam jakoś trzy godziny i nic.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Sznurówki Yankz - wyższy stopień wtajemniczenia

http://4run.pl/sznurowki-yankz-wyzszy-s ... mniczenia/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ