GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

20 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO BIEGAĆ POWOLI -DOBRE :hahaha:

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... code=35337

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dla wszyscy którzy będą biegać w niedzielę (w szczególności dla Irka i Andrzeja) mam małą podpowiedź.
Otóż w ramach 21 finału WOŚP na os. Lotnisko będzie funkcjonował:
Gabinet Masażu Klasycznego” dla wszystkich chętnych – Medyczna Szkoła Policealna nr 1 w Grudziądzu
http://sp21.zso5grudz.pl/pliki/w1.pdf
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czołem Wszyskim,

Zanim o napiszę o Bąkowie mam dwie sprawy:

1) Dzisiaj będę miał 10szt zielonych czapeczek zimowych do biegania (takich jak na mojej głowie na avatarze). Irek zamówił 5szt. a jedną zarezerwowałem dla Maćka. Zostają jeszcze cztery do wzięcia. Cena 12zł.

2) załączam filmik o owocach amaruli. Drzewo to rośnie w Afryce i cieszy się więlkim powodzeniem u wszystkich zwierząt.

http://www.youtube.com/watch?v=Axur5W83znw

Kiedy owoce amaruli dojrzeją i spadną szybko fermentują. Łatwo odgadnąć zawierają wówczas etanol czyli napój bogów. Wówczas wszelkie stworzenie pożera owąż pozwalając "minimalnym dozom ulubionej substancji spływać wolniutko w kierunku przełyku. Chłonne ścianki z rozkoszą wchłaniają każdą cząstkę mocy... MOC JEST Z NAMI" Pozwala to na zachowanie homeostazy. Popraw mnie Marcin jeśli się mylę. :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No Dobra do rzeczy:

Akademia otrzymała oficjalne zaproszenie do naszego zaprzyjaźnionego domu dziecka w Bąkowie 2 lutego. Zostaliśmy zaproszeni przez dyrekcję i oczywiście naszą koleżankę Alicję z Bąkowa.
Dzieci z domu dziecka przygotowały jasełka na święta i bardzo chciały nam je pokazać. Wiem, że już trochę późno i okres świąt minął, ale dzieciaki odwiedzają często swoje rodziny w tym czasie i stąd decyzja żeby spotkać się z nimi po powrocie wszyskich ze świąt i z ferii.

Chciałbym wszystkich prosić o pamięć i wsparcie Naszych Dzieci z Bąkowa. Mam nadzieję, że w euforii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdzie się drobny grosz, prezent i każdy inny dar serca, który będziemy mogli zawieźć do domu dziecka. Liczę na Was.

Wśród wszystkich darczyńców rozlosowana będzie butelka Amaruli, którą przywiozłem z jednego z moich wyjazdów do Afryki (szczegóły w moim wcześniejszym poście)

Porozmawiamy o szczegółach w na sobotnim treningu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: A co powiesz na nasze długie wybieganie w niedzielę :szok: .100 km to jest przesada a nie tam jakieś 40 :bleble: [/size]
Powiem, że to już nawet nie przesada, ale szaleństwo :oczko: Nawet pomijając samo przygotowanie, bo nie wiem na ile Wasze organizmy są na taki wysiłek gotowe, zostaje jeszcze inny ważny czynnik - pogoda :oczko: W styczniu może być równie dobrze +5 stopni, jak i -20. Biegać w tym drugim przypadku przez cały dzień to już prawdziwy hardcore. Mogłoby to być bardzo niebezpieczne ze względu na wyziębienie, ewentualne odmrożenia itp. Szczerze mówiąc sam pomysł średnio mi się podoba, bo uważam, że w tym dniu powinniśmy jako AB skupić się wyłącznie na zbiórce i pomocy dzieciom, a nie przeliczaniu kilometrów :oczko: Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby, tak jak wcześniej proponowałem, utworzenie "sztafety", podzielenie chętnych do wzięcia udziału w tej akcji na dwu-trzyosobowe drużyny, zrobienie powiedzmy 2 godzinnych odcinków, bez napinania się: "damy radę, czy też nie", bo biegowe wyczyny nie powinny przyćmiewać samej akcji :oczko:
A te 100 km można byłoby zrobić np w czasie akcji "Polska biega" :usmiech: Byłby to idealny moment, żeby pokazać ludziom, że warto uprawiać sport, że warto biegać, choćby po to, żeby spełniać swoje cele i marzenia :oczko: Mam nadzieję, że się chłopaki nie obrazicie za moją szczerość, w każdym razie trzymam kciuki, żeby się Wam nic nie stało w niedzielę, bo AB potrzebuje Cie Andrzej do dalszego rozwoju :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian nie martw się, reszta będzie robiła mniejsze odcinki i zbierała pieniądze. Andrzej i Irek po prostu robią tą setkę "przy okazji". :bum:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Oczywiście że tą setkę :orany: robimy tak przy okazji.Dlatego większość zrobimy od 24 do 08.00 .Zawsze lubiłem wyzwania :hej: a to jedno z nich bo jeszcze w zanadrzu chcę skoczyć na bangi :szok: lub umówić się jednocześnie z kilkoma dziewczynami na raz :hejhej:
A propo dziewczyn to tak aby Marcinowi dołożyć małą szpilę :hahaha: to dzisiaj mój znajomy z kórym znam się od nie całego roku powiedział że myślał iż mam 27lat a maksymalnie 30.Dlatego trzeba bedzie zmienić mój profil randkowy.
No to jeszcze jedna szpilka.Zapomnij o szansach na prezesa :hahaha: Właśnie ukazały sie 2 artykuły w gazetach o mojej zajebistej osobie :hejhej:
Zachęcam do ich zakupu tym bardziej że jest ciekawy artykuł o mozliwości likwidacji maratonu toruńskiego i półmaratonu św Mikołajów w zwiazku z przekrętami.Wydanie papierowe piątkowe Nowości
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejna sprawa.Właśnie wróciłem z spotkania w Urzędzie Miasta gdzie byłem wraz z Izą Panią Dyrektor MORiW u Pani Naczelnik od Sportu i Turystyki.Spotkanie dotyczyło zorganizowania I półmaratonu w Grudziądzu.Ma to być półmaraton związany z Bronisławem Malinowskim czyli mieszkańcem Grudziądza,mostem gdzie zginął,Rulewem gdzie się urodził i mieszkał czyli I Półmaraton im.B.Malinowskiego. Na całą imprezę jest kasa z miasta i sponsora tylko trzeba to wszystko jakoś poskładać w całość.Głównym problemem jest załatwienie zgody na przecięcie drogi krajowej i jak to da się załatwić to reszta będzie z górki.Wstępnie bieg ma się odbyć 3 maja 2013 r .Start z cytadeli ,koło jednostki wojskowej ( z widokiem na Wisłę) ,góra zamkowa,,spichrzowa,brama wodna w kierunku alfy,most i tam skręcamy na drogę przy wale aż do Lubienia,Fletnowo,Bzowo (tutaj niestety czeka nas niezły podbieg) na krzyżówce w Bzowie przecinamy krajówkę i stąd do Rulewa .Meta w Hanza Park.Powrót po pikniku w parku podstawionymi autobusami zarówno dla biegaczy jak i ich rodzin.W pakiecie mogą się znaleźć koszulki termoaktywne,odlewany medal....Na razie to wszystko jest w powijakach i będziemy to jeszcze dopracowywać na kolejnych spotkaniach,kierując się miedzy innymi moimi wskazówkami.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 15:42 przez maratończyk, łącznie zmieniany 2 razy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:Adrian nie martw się, reszta będzie robiła mniejsze odcinki i zbierała pieniądze. Andrzej i Irek po prostu robią tą setkę "przy okazji". :bum:
Spoko, mam nadzieje, że wszystko wypali :usmiech: Od poprzedniego roku bardzo ostrożnie podchodzę do pewnych kwestii, po prostu na własnej skórze przekonałem się jak to jest wycieńczyć swój organizm praktycznie do granic możliwości, dlatego teraz wolę dmuchać na zimne :usmiech:

maratończyk pisze:Zachęcam do ich zakupu tym bardziej że jest ciekawy artykuł o mozliwości likwidacji maratonu toruńskiego i półmaratonu św Mikołajów w zwiazku z przekrętami.
A mógłbyś zamieścić skan tutaj :oczko: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wpadło mi przypadkowo podczas przeglądania netu-Jak wyglądałby trailer "Czterech pancernych", gdyby nakręcili go Amerykanie?
Jak dla mnie bomba i na pewno by mnie to zachęciło do obejrzenia serialu.


http://www.youtube.com/watch?v=wiYWYawi ... _embedded#!

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Fajny,a "Krzyżaków" widzieliście? Mi się najbardziej podoba :-)

http://www.youtube.com/watch?v=MgktFbRcSm0

Adrian poprawki jak najbardziej możemy zrobić.Na pewno zgodzę się z biegiem spokojnym i interwałami bo faktycznie można biegać dłuższe.Resztę jeszcze posprawdzam ;-)

Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

[quote="maratończyk"]Kolejna sprawa.Właśnie wróciłem z spotkania w Urzędzie Miasta gdzie byłem wraz z Izą Panią Dyrektor MORiW u Pani Naczelnik od Sportu i Turystyki.Spotkanie dotyczyło zorganizowania I półmaratonu w Grudziądzu....

Super wiadomość Andrzej. Wielka szansa dla miasta i świetny pomysł.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Półmaraton to świetny pomysł, do zrealizowania. Od dziś wspieram.
A co do prezesury to oczywiście wiesz, że ja to wszystko ustawiam :hej: .
No i najważniejsze, udanej niedzieli... dla wszystkich biegaczy, orkiestrowiczów...
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:A propo dziewczyn to tak aby Marcinowi dołożyć małą szpilę to dzisiaj mój znajomy z kórym znam się od nie całego roku powiedział że myślał iż mam 27lat a maksymalnie 30.Dlatego trzeba bedzie zmienić mój profil randkowy.
Znajomy??? O rany, już zmieniamy tegoroczne priorytety :hejhej: ?
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :taktak: .Dzisiaj sobota więc widzimy się na wspólnym treningu o godzinie 09.00 przed plażą miejską :taktak: .Nie będzie łatwo sami widzicie ile śniegu spadło :szok: ,ale to fajnie bo nie ma to jak dostać w kość i wrócić z treningu wypompowanym.Pamiętajcie jednak że to jest dobre dla waszego zdrowia.Szybka kąpiel po bieganiu,śniadanko,chwila odpoczynku i reszta dnia to już pełnia życia,któremu inni będą wam zazdrościć.A teraz czas na mocny kawał dla ludzi o mocnych nerwach.Sebastian nie czytaj :szok:


Idzie sobie dwóch bezdomnych ulicą. Jeden podejrzliwie wciąga kilka razy nosem powietrze, w końcu mówi do drugiego:
- Zesrałeś się chyba!
Na to drugi:
- Eee, no co ty...
Po chwili pierwszy znowu:
- Chyba się jednak zesrałeś!
Na to drugi:
- Daj mi spokój, nie zesrałem się!
Ida dalej, ale po kilkudziesięciu metrach pierwszy nie wytrzymuje, zrywa drugiemu gacie... i oczywiście, wklejona we włosy na dupie wisi wielka, śmierdząca kupa... wiec krzyczy wkurzony:
- I co, nie zesrałeś się? A co to jest w takim razie?!
Na to drugi spokojnie:
- Aaaa, myślałem że ci chodzi o dzisiaj...


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ