Gife - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Założyłem dobrze, pasek nie spadał, dzielnie się trzymał :hej: dziś chciałbym też go pożyczyć na bieganie, ale nie wiem, czy się uda :lalala:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
New Balance but biegowy
Ciawaraz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1812
Rejestracja: 04 maja 2010, 20:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chicago

Nieprzeczytany post

Zrób sobie chłopie luzny tydzień cały tydzień pobiegaj treningi po 5:00 w sobotę walnij drugi zakres po 4:15 i swierzosci wróci
Train Hard,Win Easy!!
KOMENTARZE
ZwycięscySąZrobieniZczegośCoZnajdujeSieWGlebiNichSamych-PragnienieMarzenieWizjaMuszaMiecWytrzymaloscDoOstatniejMinuty,
MuszaBycTrocheSzybsiMuszaMiecUmiejetnosciIWole
AleWolaMusiBycMocniejszaNizUmiejetnosci 
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dziś przywaliłem ćwiczeniami siłowymi i stabliność. Ostatnio baaardzo zaniedbany element..Jutro się zobaczy, jak z formą :)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Martyna_K
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1708
Rejestracja: 08 mar 2012, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

O Gife, od razu mi się milej robi na sercu, kiedy wiem, że nie ja jedna się opierniczałam ze stabilnością :hejhej:
Także ja będę pilnowała Ciebie, a ty mnie, deal? ;)
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie ma spraw. Tylko, że ja się nie opierniczałem a po prostu nie chciałem kolan rozwalać :)
Teraz, gdy nie bolą, będę pewnie robił je częściej :)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Martyna_K
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1708
Rejestracja: 08 mar 2012, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ach, jakie tempo...przez 20 km.... :szok:
A tak wogóle Gife, skąd pomysł na Skechersy...? Bo rzadko o nich słyszę nawet, nie mówiąc już o widoku ;)
Ciawaraz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1812
Rejestracja: 04 maja 2010, 20:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chicago

Nieprzeczytany post

Bo Gife to lanser;):P
I biega w butach ktore rzucają sie w oczy:)
Tylko tak jak pisałem wcześniej biega za szybko i nie wszyscy są wstanie dobrze obciąć co on ma na nogach :)
Train Hard,Win Easy!!
KOMENTARZE
ZwycięscySąZrobieniZczegośCoZnajdujeSieWGlebiNichSamych-PragnienieMarzenieWizjaMuszaMiecWytrzymaloscDoOstatniejMinuty,
MuszaBycTrocheSzybsiMuszaMiecUmiejetnosciIWole
AleWolaMusiBycMocniejszaNizUmiejetnosci 
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Ciawaraz pisze:Bo Gife to lanser;):P
I biega w butach ktore rzucają sie w oczy:)
Tylko tak jak pisałem wcześniej biega za szybko i nie wszyscy są wstanie dobrze obciąć co on ma na nogach :)
rzucają się w oczy? :szok: moje NB Minimusu przy jego Go "coś tam" to jak biksenony przy domowej świeczce :hahaha:
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Martyna_K pisze:A tak wogóle Gife, skąd pomysł na Skechersy...? Bo rzadko o nich słyszę nawet, nie mówiąc już o widoku ;)
Pomysł na buty wziął się z tego, żę w żelazkach wciąż mi dokuczały kolana i waga, a Saucony jako startówki, służyły też jako treningówki dobrze. Uznałem, że trzeba iść w mniejszą podeszwę i sprawdzić, jak wtedy będzie ze zdrowiem i bieganiem. Skechersy mają tu swój temat i dzięki Wojtkowi postanowiłem je wypróbować. Tak się zaczęło. Chyba w Poznaniu byłem pierwszą osobą w tych butach, a na Cracovii Maraton, jedyną więc większość ludzi rzadko widuje te buty :)
Ciawaraz pisze:Bo Gife to lanser;):P
I biega w butach ktore rzucają sie w oczy:)
Tylko tak jak pisałem wcześniej biega za szybko i nie wszyscy są wstanie dobrze obciąć co on ma na nogach :)
Ha Ha!
Po Skechersach włączyło mi się takie kupowanie butów niszowych marek do testów :)
Ale lans jest, nie zaprzeczę :taktak: :lalala:
mimik pisze:moje NB Minimusu przy jego Go "coś tam" to jak biksenony przy domowej świeczce :hahaha:
Ha Ha..Moje czerwone Go Runy po maratonie się z minimusami czerwonymi porównały :) Moje zrobiły większe wrażenie na właścicielu minimusów :P
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Ciawaraz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1812
Rejestracja: 04 maja 2010, 20:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chicago

Nieprzeczytany post

Wiesz co 3:20 to dla gościa takiego jak ty gdzie masz zyciowke 35:49 nie powinno sprawiać kłopotów ty piątkę na podobnej predkosci poleciales na treningu według mnie wina leży po stronie planu Za mało wolnego biegania nie ma czasu na odpoczynek a moze po maratonie złe sie zregenerowales? Tam było dość mocno mowilas ze czujesz sie dobrze ale widocznie organiM potrzebował wiecej czasu i ten plan na dyche jest strasznie wymagający i do tego duża objetosc kilometrów
Train Hard,Win Easy!!
KOMENTARZE
ZwycięscySąZrobieniZczegośCoZnajdujeSieWGlebiNichSamych-PragnienieMarzenieWizjaMuszaMiecWytrzymaloscDoOstatniejMinuty,
MuszaBycTrocheSzybsiMuszaMiecUmiejetnosciIWole
AleWolaMusiBycMocniejszaNizUmiejetnosci 
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Generalnie po maratonie w ogóle nie miałem odpoczynku tylko od razu ten plan zacząłem pod dyszkę..Przeanalizowałem go dokładnie i skoro w zeszłym roku biegałem 3:30 interwałki, to w tym roku kurde zejść 10 sekund na kilometrze już trudniej..Po zakończeniu planu i zawodach na dychę będę musiał się mocno zastanowić, jak biegać szybciej :lalala: Objętość km zawsze będzie przy tych prędkościach. Na każdym planie masz taki zap$%dol by zrobić wynik poniżej 35 :jatylko: Regeneracja hmm..Zawsze próbuję ją robić na maksa i np w miasto idę tylko, gdy potrzeba, spacerów wcale, z pracy nie zrezygnuję bo to oczywiste. Możliwe, że jeszcze przerobię jakiś plan na dychę od Dudycza i jak będzie kicha to z dyszek zrezygnuję i będę walczył w półmaratonach i maratonie, bo tu jeszcze są rezerwy :)

Martynko, skopiuj tekst z bloga do komentów i ten na blogu, usuń :hejhej:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Martyna_K
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1708
Rejestracja: 08 mar 2012, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gife pisze: Fajne, wartościowe przesłanie (może czas zacząć myśleć o przyszłej żonie? singluję już 8 rok :bum: :bleble: ) i widać, że jeszcze ma polot, nie wyczerpują się pomysły na nią :taktak:
Oooo Gife, biegając z takim tempem trudno Ci będzie gdzieś żonkę upolować ;) :hej:
Gife pisze:W ramach rozrywki, wybrałem się dzisiaj na zakupy. Wpadła kurteczka letnia, koszula w kratę, t-shirt. Wszystko w godzinę załatwione.
I widzę,że byśmy się dogadali-mężczyzna, którego można zaciągnąć do sklepu! Cud natury! :hahaha: Koleżanki biegaczki,TUTAJ! TUTAJ! :uuusmiech: ;)

Gife - wybacz tą niezapowiedzianą wizytę na Twoim blogu, mea culpa. Już się poprawiam ;) :spoko:
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na treningach zero podrywów :taktak: Na imprezach zero podrywów i na zakupach zero podrywów :taktak: Moje zasady, których nigdy nie złamałem :taktak: Dzięki temu: trening zrobiony, impreza udana, zakupy obfite :hahaha:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Martyna_K
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1708
Rejestracja: 08 mar 2012, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I słusznie Gife ;) Celibat sprzyja treningowi :taktak: Zakupom tym bardziej, bo Twoja karda kredytowa jest wtedy bezpieczna.. :hahaha:
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kredytówki nie używam :bleble: Wystrzegam się tego jak ognia :hej: Ale tu nie o celibat chodzi, a o kobiety. Po prostu żadna nie sprostała mojej osobie :hejhej:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
ODPOWIEDZ