Poznań

xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

Hej, po gali odebrałem medale dla paru osób tj. Mariusz G, Dominik P, Michał P i Robert W. Jeśli chcecie to mogę mieć medale na BBL jeśli ktoś chce inaczej lub nie będzie go na najbliższym BBL dajcie znać. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wszystkim którzy ukończyli III edycje GP :)
New Balance but biegowy
hporter
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 30 mar 2010, 19:43

Nieprzeczytany post

Hejka, dzięki za odbiór medalu. Będę w sobotę i chętnie go sobie zabiorę ;)
Pozdr
Gebremarian Gazela Pasza de Zoo
orso82
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wstępnie jestem zainteresowany zarówno testem na półtoraka, jak i na 5000 metrów. Praktycznie na pewno będę w Poznaniu w planowanym terminie pierwszego testu. Natomiast jeżeli chodzi o drugi, to zależałoby mi na kolejnym podejściu do tego dystansu, ale to czy akurat wtedy nie będę musiał wyjechać nie zależy wyłącznie ode mnie.

Gratuluję wszystkim zdobytych nagród i medali za klasyfikację w GP, może w przyszłym sezonie ja też się załapię :)
woodstock
Wyga
Wyga
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2008, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Dziękuję za odebranie medalu. Będę na sobotnich zajęciach, proszę zabierz go ze sobą.
Pozdrawiam,
Robert
Trebor400
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2011, 13:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jutro jak zawsze 9.30!!!! Stadion Olimpii!!! Zapraszam serdecznie!!!! Stałych bywalców...ale przede wszystkim zainteresowanych ale niezdecydowanych !!!!WARTO!!!!

Robert
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jakby ktos jutro rano nie wiedział co ze soba zrobic to mozna poleciec nad Maltą ok. 8km

http://www.maltatrailrunning.fla.pl/ całkiem fajna trasa, chyba 4podbiegi i dwa ostre zbiegi :)

zapisy rano przed biegiem - 25złociszy

aha,
Dwa ogłoszenia dla biegających w zawodach bbl:
7 lipca - I Mistrzostwa Polski BbL na 10 km w Gdyni
bede jechał , Czesio okresli sie jutro - wiec jak ktos chetny to moze sie podlaczyc:)
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

można liczyć na jakieś fotki z zakończenia GP? :)
pain is only temporary,
pride is forever.
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Padło hasło grupowego wyjazdu na Mistrzostwa Polski BBL do Gdyni.
Bieg 7 lipca, dystans 10km, start o godz. 21:00.
Szczegóły tu: REGULAMIN.
Zapisy tylko do piątku 22 czerwca, wpisowe 10zł.

Na tą chwilę jadą:
Robert Sz.
Łukasz Sz.
Bartek
Aldona
Jacek
Agata

Szukam chętnych do zapełnienia drugiego auta.
Powrót po biegu, albo w niedzielę wieczór ( spanie pod namiotem/ na plaży etc ;) ) - kwestia do dogrania.

Kto dołączy?
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

lukas80 pisze:jakby ktos jutro rano nie wiedział co ze soba zrobic to mozna poleciec nad Maltą ok. 8km

http://www.maltatrailrunning.fla.pl/ całkiem fajna trasa, chyba 4podbiegi i dwa ostre zbiegi :)

zapisy rano przed biegiem - 25złociszy

aha,
Co to za nie chwalenie się? :bum: Nie dość że zajeliście dobre miejsca to jeszcze załapaliście się na nagrody: klik i klik.

Bieg ze zdjęć wygląda fajnie i szkoda że akurat pokrył się z obozem ale zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru :)
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

hehe - rzeczywiscie trasa byla naprawde ekstra - Czesio uznał zawody jako jego ulubione :)



mam pytania które mi sie nasuneły po oststnim BBL i niedzielnym biegu. Chciałbym zeby mi ktos pomogl poukładac te klocki bo sie pogubiłem.
Robert (Trebor) wspomniał ze biegacze długodystansowi skupiaja sie na bieganiu w zakresie tlenowym czyli powiedzmy w okolicach 140. Wtedy nastepuje spalanie tkanki tłuszczowej. Kiedys przeczytałem ze to spalanie nastepuje dopiero po około 40minutach treningu - czy tak?
A co "spalamy" biegajac w drugim lub trzecim zakresie? Jesli dobrze zrozumiałem jest to juz bieg beztlenowy.. wtedy spalam przysłowiowe mięśnie?
Do tej pory wydawało mi sie ze mój HR max to 189 (220-wiek) tymczasem w niedziele , na tych 7,5km srednie tetno mialem 189 a max 196.... cały bieg zrobilem wiec w trzecim zakresie ....dochodze do wniosku ze tak biegajac nie spale tkanki tłuszczowej...ewentualnie zejde na zawał...czy tak? :))
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12718
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Regularne bieganie pozwala na zamianę kardiologa na ortopedę. Dlatego zawał raczej Ci nie grozi.
Widzę, że intensywnie bawisz się nową zabawką. To jak kolejny okres dojrzewania, więc poczekam aż Ci przejdzie...
Czysta praca beztlenowa jest w sprintach. Natomiast w naszym przypadku pojawia się praca mieszana. Przy szybszym biegu wykorzystujesz więcej glikogenu, a narastające zakwaszenie przyhamowuje przemiany tłuszczowe.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12718
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie było mnie na ostatnim bbl, bo byłem na obozie. Tutaj wstawiłem link do fotek z obozu.
--------------------------------------------------------
Kto biega półtoraka w tę sobotę?
belzebubek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 24 kwie 2012, 12:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ja jestem chętny na półtoraka w tę sobotę a w następną na piątke... ;)
Trebor400
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2011, 13:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To już jutro!!!! Sobota godzina 9.30 jak zawsze stadion Olimpii. Widzimy się ze stałymi bywalcami a chętnych którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem ZAPRASZAMY!!!! Warto!!!!

Robert!
ODPOWIEDZ