Poznań

boodzik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 05 sie 2009, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja się podłączę do pytań evilmonam, mam jedno techniczne:
- czy można przyjść, a może przychodzi tam ktoś z dziećmi ? :niewiem:
Pozdrawiam i dzięki
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12722
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Można przynieść swoje dzieci. Będzie do podziału świeże mięso. I jakieś przyprawy, koniecznie. Zapowiada się wykwintne śniadanie.
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Koniecznie w koszyczku ze Święconką http://basiamazur.files.wordpress.com/2 ... =300&h=236. Sól, pieprz i jajka przyprawią ten świeży tatarek.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12722
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na pierwszej stronie wstawiłem aktualizacje wyników oraz link do pętli w Zielińcu.
----------------------------------------------

Przypominam nowym osobom o sobotnich zajęciach na stadionie Olimpii o 9:30. Zapraszam.
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zdecydowałem sie na 1500 w sobote - a co Wy planujecie?
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Niestety nie będzie mnie jutro na zajęciach BBL dlatego już dzisiaj życzę wszystkim pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)
W poniedziałek rano zajączek zalany.
Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
Cała sala się buja, DJ gra Alleluja!
Trebor400
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2011, 13:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Stadion Olimpii Wielka sobota!!!! Godzina 9.30!!! Zwarci i gotowi przed Wielkim Ż....iem!!! ZAPRASZAM!!!!!


robert
Awatar użytkownika
EL0HIM
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 28 mar 2011, 22:01
Życiówka na 10k: 38min 53s
Życiówka w maratonie: 3h35min
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pojawić się ;)
Obrazek
xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

obecny :) odnośnie biegu jeszcze jednak jutro zdecyduje czy dam rade... pozdrawiam i do zobaczenia.
rosz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 04 maja 2011, 19:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Filmy z dzisiejszego biegu na 1500m

https://picasaweb.google.com/1031167535 ... iecien2012
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12722
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na pierwszej stronie uaktualniłem wyniki. Zestawiłem wszystkie dotychczasowe testy na półtoraka, żeby podkręcić żyłkę rywalizacji.
Wytłuszczenia i kolory służą drażnieniu apetytu. Apetytu na prędkości, oczywiście. Parametr VDOT w ostatniej rubryce, jest podlinkowany do tabeli Danielsa (to informacje dla bardziej głodnych).
Średnie dystanse przytłamszone są marketingowym szumem medialnym. Chcę, byście nie mieli klap na maratony i inne ultra. Sekundowe czy ułamkowe progresy w biegach średnich nie są mniej wartościowe od - czasem godzinowych - progresów w biegach długich. Poza tym szybkie bieganie ujawnia bardzo wyraźnie braki koordynacyjne i potencjał tkwiący w poprawie techniki biegu oraz rozluźnienia i właściwego rytmu. Biegania trzeba się uczyć. To surowość formy i minimalizm. Skupienie, koncentracja na sobie, cisza i refleksja. Wszystkie te elementy stoją w jawnej opozycji do gadżetowego boomu na "bieganie".

Wesołych świąt i do zobaczenia na GP.

Obrazek
Awatar użytkownika
EL0HIM
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 28 mar 2011, 22:01
Życiówka na 10k: 38min 53s
Życiówka w maratonie: 3h35min
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Podziękować za trening :) Szczególnie za pokazanie jak słabą mam koordynację ruchową :D


Pozdrawiam
Wiktor i Robert :)
Obrazek
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Na pierwszej stronie uaktualniłem wyniki. Zestawiłem wszystkie dotychczasowe testy na półtoraka, żeby podkręcić żyłkę rywalizacji.
Wytłuszczenia i kolory służą drażnieniu apetytu. Apetytu na prędkości, oczywiście. Parametr VDOT w ostatniej rubryce, jest podlinkowany do tabeli Danielsa (to informacje dla bardziej głodnych).
Średnie dystanse przytłamszone są marketingowym szumem medialnym. Chcę, byście nie mieli klap na maratony i inne ultra. Sekundowe czy ułamkowe progresy w biegach średnich nie są mniej wartościowe od - czasem godzinowych - progresów w biegach długich. Poza tym szybkie bieganie ujawnia bardzo wyraźnie braki koordynacyjne i potencjał tkwiący w poprawie techniki biegu oraz rozluźnienia i właściwego rytmu. Biegania trzeba się uczyć. To surowość formy i minimalizm. Skupienie, koncentracja na sobie, cisza i refleksja. Wszystkie te elementy stoją w jawnej opozycji do gadżetowego boomu na "bieganie".
to co piszesz yacool to prawda ale nie jest tak, że każdy początkujący marzący o maratonie jest zmanipulowany przez media czy producentów gadżetów, którzy wmówili mu, że chce przebiec maraton.
niektórych (tak jak mnie) zupełnie nie kręci bieganie na bieżni. dla kogoś jest to emocja, bezpośrednia rywalizacja bark w bark, wysoka intensywność biegu i przeżycia, dla mnie to nuda. kręcenie kołek na stadionie - masakra :)
z jednej strony mamy dyktat producentów, mediów, maratonowego "rynku" a z drugiej znawców (broń Boże nie mam na myśli Ciebie, yacool), którzy z surową miną każą zaczynać od krótszych dystansów, ćwiczyć prędkość, zaliczać ileś tam piątek, dych, zanim łaskawie będzie można pobiec pierwszą połówkę, koniecznie poniżej 1:30, bo przecież biec wolniej to wstyd...

amatorskie bieganie rozwaliło ten archaiczny styl myślenia, beton w przepoconym dresie. bo bieganie jest dla ludzi a nie ludzie dla biegania :)

ja dzisiaj biegałem 3h po lesie w tempie, które dla średniaka albo młodego przecinaka, który kończy piątkę zanim trener spali fajkę, jest tempem żółwia idącego tyłem. po pijaku. dla mnie jednak to kwintesencja tego biegania, które lubię.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
zwitek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:27
Życiówka na 10k: 40:25
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej. Niestety w tę sobotę nie udało się wpaść. Ale nadrobimy... Nie próżnowałem jednak, bo pobiegałem w górach, czyli tam, gdzie biega mi się najlepiej.

Słuchajcie biegambolubowicze, 27 maja w Dąbrówce k. Dopiewa odbędzie się druga edycja biegu o Koronę Księżnej Dąbrówki. To zaledwie 7km autem od zjazdu z Bukowskiej na Złotowską. W tamtym roku było ponad 200 osób z Poznania, okolic i nie tylko. Wypadło świetnie! Gdybyście mieli ochotę na leśne 10km, to zapraszam w moje strony.
Więcej o samym biegu i zapisy tutaj
ODPOWIEDZ