Poznań

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12742
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Myślnik B
-
Obrazek Obrazek

Myślnik AA
'-'
Obrazek Obrazek
New Balance but biegowy
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I tym sposobem Yacool uciszył forum...wszyscy gorliwie ćwiczą przed lustrem "pach-pachy" przed kolejnym BBLem. :)
Teraz nie będzie już wymówki podczas koślawienia ćwiczeń, że się nie rozumiało kolorowych ideogramów...
Keram
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 01 kwie 2011, 12:25
Życiówka na 10k: 56:04
Życiówka w maratonie: 5:12

Nieprzeczytany post

Teraz to ja rozumiem...zobaczyłem,powtórzyłem...chyba umiem:)
Obrazek
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12742
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

myślnik BB
.-.
Obrazek Obrazek

i lewy
i
Obrazek Obrazek

i prawy
i
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Keram tego nie trzeba umieć i rozumieć, to trzeba czuć. Dopiero jak poczujesz to...... zrozumiesz.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12742
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W etiopskim lesie rosną gigantyczne jagody. Przy nich borówki to jak zmielony pieprz. Chomik też jakiś taki podejrzany jest.

Obrazek

Nie widziałem jeszcze dzika...
Astartaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szkoda, że w Poznaniu nie ma jednej konkretnej pętli a dwie. Jedną biegnie się trochę łatwiej :-)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12742
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Astartaa pisze:Szkoda, że w Poznaniu nie ma jednej konkretnej pętli a dwie. Jedną biegnie się trochę łatwiej :-)
No muszą być dwie, bo jak ma tramwaj zawracać?
kungas
Wyga
Wyga
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2011, 10:11
Życiówka na 10k: 46:36
Życiówka w maratonie: 4:09
Lokalizacja: POZnan*
Kontakt:

Nieprzeczytany post

nie traktujcie mnie jak ignoranta ale ciekawi mnie jakie efekty przynosi takie ćwiczenie?

ps. jest duża szansa że w sobotę przyjdę się przedstawić :) ale jeszcze są 2 dni gdzie wszystko może się wydarzyć :)
Astartaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze:
Astartaa pisze:Szkoda, że w Poznaniu nie ma jednej konkretnej pętli a dwie. Jedną biegnie się trochę łatwiej :-)
No muszą być dwie, bo jak ma tramwaj zawracać?
Tak panie dowcipniś, a autobusów też się to tyczy?
Poznań to duże miasto, pewnie organizatorów nie stać by zamknąć więcej ulic.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

a może chcą by biegacze dłużej/więcej biegali po centrum, które jest relatywnie małe? Tyczy się to starej trasy.

a ćwiczenia sa na koordynację ruchową i wdrażają w specyficzny, biegowy rytm, który jest b. trudny do wytrenowania podczas samego biegania.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Rytm którego uczymy się w soboty przekłada się na ładne i ekonomiczne bieganie, a co za tym idzie na zwiększenie prędkości. Zapraszamy więc na zajęcia, by to poczuć trzeba samemu spróbować.
erbas
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2011, 13:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aż się autentycznie zdziwiłam o ile lżej/luźniej mi się biegało po przypilnowaniu pracy samych głupich łokci :)
Gify się przydadzą, bo póki co nadal się o własne nogi potykam przy iksach :hahaha:
pozdrawiam ciepło i do zobaczenia
Marta
Don't you know that Rome wasn't built in a day?
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zupełnie z innej beczki... wkleił mi to "Biały Masaj" :) i zburzył wszystko to co do tej pory tłukli mi do głowy dietetycy...

Po pierwsze wraz z czasem Pani bieg jest bardziej ekonomiczny i „spala” się wtedy mniej kalorii niż w momencie, gdy Pani zaczynała. Po drugie wydaje mi się, iż biega Pani zbyt intensywnie, co będzie skutkowało większym wykorzystaniem węglowodanów, a nie tłuszczów, jako źródła energii. Dobrym wyjściem będzie bardziej spokojne bieganie przy jednoczesnym wydłużeniu czasu biegu. Poza tym może Pani od czasu do czasu biegać „na czczo” co pozwoli na zwiększenie wykorzystania tkanki tłuszczowej podczas biegu.

Z żywieniowego punktu widzenia popełnia Pani jeden zasadniczy błąd. Nie spożywa Pani posiłków „po 18-tej”. Jest to jeden z największych mitów związanych ze zdrowym żywieniem, gdyż w takiej sytuacji ponad pół dnia Pani organizm nie dostaje żadnego źródła energii! Wprowadza Pani w taki sposób swój organizm w tryb „alarmowy”, co prowadzi do obniżenia poziomu podstawowej przemiany materii (metabolizmu). Organizm wie, że w najbliższym czasie nie dostanie pożywienia, dlatego też musi nie tylko oszczędzać własne zapasy energetyczne, ale i je tworzyć przy każdej okazji. Dlatego też spożywane węglowodany mogą być odkładane również w postaci tkanki tłuszczowej, która jest zapasem energetycznym. Oczywiście taka sytuacja prowadzi do braku spadku masy ciała nawet w sytuacji obniżonej wartości energetycznej diety. To, na co Pani powinna więc zwrócić uwagę, to częste spożywanie posiłków (5-6 dziennie), również po godzinie 18.00, ale w mniejszych porcjach. Przerwy pomiędzy kolejnymi posiłkami nie powinny być dłuższe niż 3 godziny. Przykładowe spożycie posiłków powinno wyglądać np. 7.00-7.30, 10.00-10.30, 13.00-13.30, 15.30-16.00, 18.00-18.30, 20.00-20.30. Oczywiście wieczorne posiłki nie powinny być zbyt obfite (bo to często prowadzi do nadwagi), ale powinny zawierać źródło węglowodanów, białek i tłuszczy.
rosz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 04 maja 2011, 19:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jesli ktos jeszcze nie wie, dzisiaj Bekele staruje w Brukseli na 10000m. Transmisja Polsat sport 20:00 chyba ze jakis cwaniak ma canal + sport to 15:30 :)
ODPOWIEDZ