Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

No to ja już puszczam kciuki, skoro już po wszystkim i tak dobrze Wam poszło. U mnie niestety weekend pod znakiem pracy, ale na szczęście udało mi się rano w sobotę pobiegać z Jackiem i Piotrkiem, bardzo sympatyczne (jak zwykle) 2 duże pętle, a w niedzielę rano skorzystałem z pięknej pogody i poszalałem trochę na MTB po wydmach, ścieżkach i bezdrożach MPK.
Musimy się koniecznie umówić któregoś razu na wspólny trening, to opowiecie o swoim nawigowaniu. No i czekamy na zdjęcia... ;)

Jacku, jak ścianka?
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Piotrek Żelazny zaproponował:

wspólny trening

Piotrek zwyczajny naprostował zadziwiony:

wspólne bieganie

wszak od 11ego już chyba porarelaksa nadejszla, no nie? Niby słówko, ale niepotrzebnie mąci spokój umysłu.


Moje myśli również podążały wczoraj odpowiednio; Kiedy taka wiosna wkoło, trudno nie myśleć o MTB.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

PiotrekMarysin pisze:Jacku, jak ścianka?
Dziękuję, spodobało mi się :hej: . Teraz niestety czeka mnie zakup butów (2x) które w żadnym razie nie przypominają biegówych i tanie nie są :bum: .

Jeszcze raz dziękuję Renacie i Darkowi za rekomendacje do udziału w programie. Staraliśmy się z synem i tutaj można posłuchać jak wyszło :orany: :
http://www.polskieradio.pl/9/557/Artyku ... podleglej-
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy ktoś może ma przedostatnie wydanie magazynu bikeBoard 10/2010 jest tam test trenażerów. Niestety w empikach już go nie ma. Jak by ktoś miał bym był wdzięczny za info.
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

PiotrekMarysin pisze:Musimy się koniecznie umówić któregoś razu na wspólny trening, to opowiecie o swoim nawigowaniu. No i czekamy na zdjęcia...
Za wiele o nawigowaniu się od nas nie dowiesz, bo my nie umiemy nawigować. Nie mieliśmy się od kogo nauczyć, i dopiero podpatrywanie innych trochę nam pomogło. A dobra nawigacja to podstawa sukcesu. Drugiego dnia, dwa punkty zrobiliśmy wspólnie ze zwycięzcami VMIX, parą Czechów, albo Słowaków. Ani razu nie widziałem, żeby biegli. Gość patrzył na mapę i szedł, a po zrobieniu ostatniego dla nich, a przedostatniego dla nas punktu, po prostu się rozpłynęli. My gnaliśmy do ostatniego punktu, a potem do mety, a i tak byliśmy po nich. Nie wiem którędy poszli.
Tak czy siak jestem bardzo zadowolony. Za rok, ja już prawdopodobnie będę zdrowy, w ciągu roku nauczymy się paru rzeczy i wtedy możemy się ścigać. W naszym zasięgu jest pudło, tylko trzeba się szybko orientować w terenie

Zdjęcia z imprezy będzie można oglądać na stronie Silne studio, był tam Piotrek i parę fotek nam zrobił.

I pytanie do Simona, czy zna zwycięzców MIXa team 360 stopni. W składzie byli: Magda Łączak i Paweł Dybek. Widzieliśmy ich na końcowym dla nich odcinku drugiego etapu. Mieli kosmiczne tempo. Prowadził Paweł, a to nie jest mały człowiek, ale to dziewczę, która mogła wejść mu pod pachę i miała nogi o połowę krótsze, nie zostawała z tyłu. :nienie:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Brawo Darek za nawigację na Gezno, dałeś chłopie rade!!!
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Renia i Darek należą się Wam wielkie gratulacje za super udany debiut rajdowy!
Przeczytałem Waszą relację, tylko nie wiem, czemu tutaj się nią nie pochwaliliście... ;)
A na wspólne bieganie (nie trening) z Wami już się nie mogę doczekać... ;)
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Właśnie, może wreszcie kiedyś uda nam się wszystkim wspólnie pobiegać w Marysi :echech: Nawet na to konto gotów jestem w weekend zrobić przerwę w roztrenowaniu :hej:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

W sobotę o ósmej mam fryzjera, ale na to konto dam sobie zdewastować świeżopowstałą ondulację.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze:W sobotę o ósmej mam fryzjera
To chyba nie ma szans, żebyś nawet na 10.00 dojechał do Marysi :bum:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

henley pisze:Jeszcze raz dziękuję Renacie i Darkowi za rekomendacje do udziału w programie. Staraliśmy się z synem i tutaj można posłuchać jak wyszło :orany: :
http://www.polskieradio.pl/9/557/Artyku ... podleglej-
Paweł ma super radiowy głos. Przyjemnie się słucha :taktak: .
PiotrekMarysin pisze:Przeczytałem Waszą relację, tylko nie wiem, czemu tutaj się nią nie pochwaliliście...
Dzięki. Nie chwaliliśmy się, bo jakoś wydawało mi się, że nie bardzo jest czym, ale jeśli przeczytałeś to puszczam w świat:
<tak było na naszym pierwszym, GEZnO>

Zazdraszczam, że się umawiacie na wspólne bieganie. Ja na najbliższe kilka dni mam zwolnienie od biegania -> skręcona kostka podczas schodzenia. I to wcale nie z jakiegoś ekstremalnego szczytu góry, ale zwyczajnie ... ze schodów. Okładam tę biedną kostkę lodem, smaruję czym się da i łykam jakieś pigułki żeby jak najszybciej powrócić do normalnej aktywności, bo kuśtykanie na jednej nodze nie uśmiecha mi się wcale.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A Renata :)
Ja tylko napisze, że jeśli byście z jakiegoś powodu nie chcieli jeździć na imprezy czy na orientacje czy jakieś inne to nic nie szkodzi. Twoje relacje są tak super, że już one same wystarczą :)
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Renia, nie zazdraszczaj, tylko szybko zdrowiej. Ja wczoraj się wy... no chyba wywróciłem na rolkach i mam stłuczone żebra i trochę zwichniętą nogę i rano się czułem jak po walce z Kliczką ;) , ale wczoraj wieczorem jeszcze pobiegałem z Jackiem, żeby rozruszać nogę, a dziś rano pojeździłem trochę na MTB po wydmach. Teraz już jest znacznie lepiej, więc do weekendu nie powinno być śladu.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzięki Kazig. Bieganie po lesie z mapą tak się nam spodobało, że już nie mogę doczekać się kolejnej imprezy. Tylko ta cholerna kostka, ale już jest lepiej.

Piotrek uważaj na siebie.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Buuu, przykra sprawa z Waszymi dolegliwościami.
A może Reniu właśnie na rower chciałabyś wskoczyć w sobotnie rano dla odmiany? Staw wzorcowo by sobie popracował w bezpiecznym zakresie. Gotowym nawet skrócić zabiegi u fryzjera do półtorej godziny (albo krócej), aby dotrzeć do Maryśki!

Przeczytałem D&Rową relacyję z GEZnO. Zaciekawia.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
ODPOWIEDZ