Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mieliśmy taki plan, żeby zejść do Łopienki, ale z Łopiennika wyszczekał nas ten koziołek. Sprawdziliśmy na mapie, że jest ścieżka od niebieskiego szlaku w dół do doliny Łopienki. Ale wypatrywaliśmy, wypatrywaliśmy i nie wypatrzyliśmy. Zarosła pewnie. A za miesiąc Gezno, ciekawe, jak tam będziemy tak wypatrywać, to raczej nic dobrego nie wróży :ojnie: :hejhej:
Pozdrawiam,
Darek
New Balance but biegowy
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:Gerard, jak się udał wypad w Beskid Żywiecki?
Dzięki, całkiem nieźle. Choć niestety załapałem się tylko na jeden dzień tej cudownej pogody. Mimo, że chodziłem z moim ośmioletnim synem, można było się zmęczyć. Chłopak ma parę :hej: A i plecak na ramionach robi różnicę :bum: Nam wyszło 55km. I Pilsko w zimowej szacie zaliczone (bardziej we władaniu Królowej Lodu niz Śniegu). Niestety prawdziwych turystów w górach i schroniskach coraz mniej, a głównie szkolne wycieczki i prześladująca nas grupa dwudziestokilkuletnich "dresików", którzy postanowili imprezowanie w schroniskach przeplatać wycieczkami po górach :grr: :echech:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzięki Gerard za odpowiedź. My tez spotkaliśmy sporo młodzieży na szlaku. Przeważali turyści, ale w takich miejscach jak Chatka Puchatka wiadomo kogo będzie najwięcej. Co innego na podejściu na Smerek, tam młodzieży nie było. :hejhej:

Dla zainteresowanych: są już regulaminy Nawigatora
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kazig, jakbyś miał chęć na pogadankę w ERGO, to daj znak. Wybieramy się z Renatą, możemy się wybrać wspólnie.
Pozdrawiam,
Darek
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ktoś w sobotę do MPK się wybiera?
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jestem trochę obolała po wczorajszej inauguracji sali na Siennickiej i na regularne bieganie raczej się nie nadaję. Dziwię się, że tak mało osób przychodzi na zajęcia, ale to pewnie wpływ ładnej pogody. Jak spadnie śnieg to może pojawią się większe tłumy. Trener Andrzej potrafi przeciągnąć.

Właśnie się wybieramy z Darkiem do Maryśki na kontrolę pewnej mapy z rzeczywistością. Inaczej mówiąc będziemy uczyć się trzymać mapę i rzeźbić w terenie. W zasadzie to powinniśmy pobiec w jakieś nieznane miejsce z zawiązanymi oczami i tam próbować się odnaleźć, ale na początek wybraliśmy Maryśkę :hej: . Na razie proszę nie wszczynać akcji poszukiwawczej, bierzemy ze sobą komórki i na dnie plecaka, w razie skuchy, będzie spokojnie leżał pomocny gps. Zresztą zawsze można zapytać spotkanego lokalesa gdzie jesteśmy, jakby się nam kompletnie kierunki świata pomieszały :].

Wracając jeszcze do spotkania w Ergo, to myślałam że pierwszą osobą, która się odezwie w temacie, będzie henley, jako znany poszukiwator innowacyjnych trendów w bieganiu, nowych modeli butów biegowych i sprawny naśladowca nowych technik biegania. Myślę Jacku, że podczas jakiegoś wspólnego biegania podyskutujemy na te tematy, bo sporo się nowego dowiedzieliśmy :taktak: .

Na naszej stronie jest już gotowych sześć odsłon z wybarwiania Bieszczadów, zaobserwowane przez nas przez jeden tydzień października.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Po porannym bieganiu, pojechałem na targi rowerowe które były w hali MT Polska w Warszawie na ul.Marsa 56c ( jutro ostatni dzień jeśli ktoś ma ochotę tam wpaść) i udało mi się zrobić zdjęcie z Maja Włoszczowska mistrzyni świata w 2010 MTB
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =fbx_album
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotrek w Dębnie nabiegał - 2:47:45, 30 w generalce, 16 w kat. (życiówka)

Brawo Piotrek, wynik fantastico! :hej:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:Piotrek w Dębnie nabiegał - 2:47:45, 30 w generalce, 16 w kat. (życiówka)
Ogromne gratulacje Piotrze!!! :ble:
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Piotrek osiąga kosmiczne prędkości. GRATULACJE!!!

Ja w niedzielę biegłem Praską Dychę. Fajny pomysł organizatorów, żeby podzielić pętlę w parku na dwie części i w związku z tym szybszych biegaczy puścic osobno. Dzięki temu dublowanie było dość mocno ograniczone. Żeby jeszcze ktoś spacerowiczów i chodzące w poprzek staruszki upilnował :echech:
Próbowałem pierwszy raz zmierzyć się z czasem 40 minut na dyszkę. Nie wyszło, ale z nowej zyciówki i tak jestem megazadowolony :hej: Wyszło 40:09 netto - pochwalę się, a co! :)
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Brawo Gerard!

Bardzo dziękuję za gratulacje i za trzymanie kciuków Reni i Darkowi... ;)

Z wyniku rzeczywiście jestem bardzo zadowolony. Miało być 2:45, i wychodzi mi, że na tyle byłem gotowy, ale w tych warunkach pogodowych lepiej się nie dało.
Bardzo silny wiatr, który momentami stawiał w miejscu, powodował, że w samotnym biegu nie dało się więcej wycisnąć. Widać to również po wynikach czołówki.

Teraz już tylko lekki odpoczynek, 2 tygodnie lekkiego podtrzymania formy do BN, mam nadzieję życiówka i błogi odpoczynek w rytm wspólnych z Wami rozmów podczas biegów po Marysi.

Kto jeszcze planuje BN?
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Brawo Piotrek! Nie wiedzieliśmy dokładnie w jaki wynik celujesz, ale to co osiągnąłeś budzi wielki szacunek. A wiatr potrafi niejednego siłacza osłabić, nie tylko na rowerze, zwłaszcza jeśli nie było się za kim schować.

Gerard to się dopiero rozpędza żeby zgarnąć życiówkę na 10 km jeszcze w tym roku. Wczorajsza Prasa Dycha to była tylko taka przymiarka przed BN.

Nam BN wypada akurat w terminie GEzNO, więc w tym roku nawet w ramach uczestnictwa w tworzeniu biało-czerwonej flagi na warszawskich ulicach nie wybierzemy się.

W temacie planów startowych-> Adam (smoku) z DAR-u szuka pary do zespołu na Nawigatora V (wersja AR). Jacyś chętni są tutaj? (kontakt: gaweda.adam[małpa]gmail.com).
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Renata pisze:Nam BN wypada akurat w terminie GEzNO,
Przecież Gezno jest 12-14, a dokładniej 13-14. Można spokojnie dojechać dzień po BN. Ja planowałam wybrać się właśnie po BN, na "roztruchtanie". No, ale i tak nie wybieram się już.

Co do Siennickiej, ja np. pierwszy raz słyszę. Gdzie jest o tym jakieś info? Sądzę, że nikt z wcześniej zainteresowanych po prostu nie wie ...
Inna sprawa, że ja nie bywam tam już od dwóch lat. Teraz interesują inne atrakcje i destynacje, i zamiast na Siennickiej, bywam na Banacha. Dla mnie bliżej, i przyjemniej. A najczęściej po prostu biegam.

Piotrek - gratulacje - za wynik i pobicie wreszcie mojej życiówki ;) :hejhej: !
Ale ja wiedziałam, że to zrobisz.
Fajnie :)!
Awatar użytkownika
kulawy pies
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:38
Życiówka na 10k: słaba
Życiówka w maratonie: megasłaba
Lokalizacja: hol fejmu

Nieprzeczytany post

Gratulacje Piotrek!

To z samego pływania i rowerowania, czy biegałeś coś dodatkowo w BPS-ie?

wygląda na to, że bazę biegową do AR zrobiłeś aż za dobrą. Nie dziwię się, że trudno Ci teraz partnera znaleźć :oczko:

zdrówko
mastering the art of losing. even more.
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Łał, dziękuję bardzo. Gratulacje od takich zawodniczek i zawodników, to zaszczyt. Beata, to jeszcze czasem się pojawi, ale obecność kulawego psa, to dla nas wyjątkowe wyróżnienie.

Co do przygotowania, to po ostatnim starcie tri, jak się okazało, że forma biegowa nie wiedzieć skąd, ale jest, to trzeba było tylko postawić kropkę nad i w mocno okrojonym BPS'ie i powalczyć o życiówkę.

Z tym AR, to rzeczywiście mam problem, bo wygląda na to, że nasz świeżo upieczony Mistrz Polski zostawi mnie dla swojego mistrzowskiego partnera (czemu się absolutnie nie dziwię), więc albo wystartuję rekreacyjnie (a fe! :) ) albo wcale. A może masz Piotrek ochotę, na taki akcencik na koniec sezonu?
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
ODPOWIEDZ