katastrofa lotnicza prezydenckiego samolotu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Sheima
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 15 kwie 2009, 13:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice Lodzi

Nieprzeczytany post

taka kara to dobry straszak, moze pomysli pare razy zanim kogos zabije ot tak
cats do not go for a walk to get somewhere but to explore :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

thomekh śmierć tylko za śmierć kara współmierna wiesz coś o tym, jak można kogoś karać na śmierć za gwałt i pedofilię, tacy powinni na te ofiary pracować do końca życia albo przez okres kary, jak by był przymus pracy w więzieniach to i by można odciągać na ofiary lub dla państwa, dla tego to tak wygląda a oni powinni robić na siebie i na nas a tym bardziej dla poszkodowanych, taki kierowca który pod wpływem alkoholu albo brawury rozwala osobę która ma dzieci takowy kolo powinien do końca życia na te dzieci robić...

pozdro
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2276
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czasami dobrze odczekać i nie zabierać głosu, bo po kilku dniach dziwnie się to czyta;)
A tutaj bardzo ciekawe spostrzeżenia zza oceanu na tę tragedię, przyczyny, skutki i co dalej... przyznam, że z wieloma akapitami zgadzam się w stu procentach :)
http://stany.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14853551
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:Czasami dobrze odczekać i nie zabierać głosu, bo po kilku dniach dziwnie się to czyta;)
A tutaj bardzo ciekawe spostrzeżenia zza oceanu na tę tragedię, przyczyny, skutki i co dalej... przyznam, że z wieloma akapitami zgadzam się w stu procentach :)
http://stany.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14853551
Zgadzam się ze wszystkim co jest napisane w tym blogu.
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
Bardzo odważne słowa, dobrze że coraz więcej osób nie boi się napisać co myśli na temat katastrofy.

Pozdrawiam
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:49 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
wykastrowany kot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1221
Rejestracja: 13 paź 2008, 06:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
:orany:
Sleczek pisze:
F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
Bardzo odważne słowa, dobrze że coraz więcej osób nie boi się napisać co myśli na temat katastrofy.

Pozdrawiam
thomekh pisze:
F@E pisze:thomekh śmierć tylko za śmierć kara współmierna wiesz coś o tym, jak można kogoś karać na śmierć za gwałt i pedofilię, tacy powinni na te ofiary pracować do końca życia albo przez okres kary, jak by był przymus pracy w więzieniach to i by można odciągać na ofiary lub dla państwa, dla tego to tak wygląda a oni powinni robić na siebie i na nas a tym bardziej dla poszkodowanych, taki kierowca który pod wpływem alkoholu albo brawury rozwala osobę która ma dzieci takowy kolo powinien do końca życia na te dzieci robić...

pozdro
Problem w tym, że żaden z nich by nie zabrał się do pracy nawet tej przymusowej. Pewnie musiałbyś go skatować żeby chociaż powiedział ci "idź do piekła". Praca przymusowa powinna być dla tych co pozytywnie przejdą testy psychologiczne, dla tych, którzy jeszcze tam coś w tej bani mają. Reszta na odstrzał.

Czasami warto się dowiedzieć z kim tak na prawdę ma się do czynienia na FORUM...
Pozdrawiam!
wykastrowany kot
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:49 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

thomekh pisze:
jumper pisze: Czasami warto się dowiedzieć z kim tak na prawdę ma się do czynienia na FORUM...
No to pochwal się z kim masz do czynienia.
Brak poszanowania godności ludzkiej, szacunku do osób, które zmarły w wyniku tragedii (nie ich winy)..
Pamiętaj, że to samo będzie z Tobą..Dowiemy się, że umrzesz to będziemy Ciebie tak traktować, jak Ty traktujesz zmarłych w wyniku tej tragedii. Chcesz się poczuć jak szmata (przepraszam za wulgaryzm), to się poczujesz. JA Ci obiecam.
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:50 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Jumper to może uściślę, jako ludzi ich żałuję bo to krzywda dla rodzin a najbardziej żałuję ich dzieci i żony, mężów bo to dla nich dramat jest, z tego co wiem to im się krzywda nigdy nie działa bo zarabiali kupę kasy i wymieniali się stanowiskami a teraz też nie będzie działa bo dostaną kupę kasy. Jako polityków nie bo ich horyzonty myślowe wyszły tak daleko że pewnie myśleli już że są nieśmiertelni, władza bije do łba i to było widać że ho ho teraz wielce wszyscy kwilą po nich...

A co się tyczy przestępców to mojego zdania nigdy nie zmienię, powinni pracować na swoje ofiary przez okres kary lub do końca życia, i za śmierć z premedytacją -> śmierć...

pozdro
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

F@E pisze: A co się tyczy przestępców to mojego zdania nigdy nie zmienię, powinni pracować na swoje ofiary przez okres kary lub do końca życia, i za śmierć z premedytacją -> śmierć...
pozdro
jeśli w Polsce przwrócą kare śmierci i wprowadzą prawo PEDOFIL---> uciąć waca........ ZGŁASZAM SIE NA KATA...
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

a ja na końcu jestem pod wrażeniem jak naprawdę pięknie i profesjonalnie sprawę załatwiła strona Rosyjska... Nie dość ze we wszystkim pomogła ( jak same donoszą media ), pokryła cześć kosztów, to ośmieszyła całą Europę Zachodnią i Obamę z tym ich pyłem wulkanicznym... nikt nie przyjechał a oni tak... Z Maroka nawet przylecieli ale to sie nie liczy bo muzułamńskie małe samoloty nie są uczulone na gwiezdny pył. Wizerunkowo profesjonalizm, powaga, stosowność do sytuacji. Wymiernie czy politycznie nic nie muszą zmieniać - może w końcu coś wypichcą w odpowiedzi na te molestowanie Katyniem... a tak poza tym? Zresztą to nawet nie o to chodzi. To my co najwyżej możemy pójśc po rozum do głowy...
Ale tak to jest jak się jest tylko krajem Pożyczkobiorcą, bez żadnego własnego przemysłu, znaczących technologi ( PKN Orlen i KGHM to pryszcz ) ( Fiat Panda to nie jest nasz samochód jak podają media ) Dziś w zachodniej Polsce zrobiłem 11,6km i o mało sie nie udusiłem tym pyłem.. a na niebie zero chmurki, piękne słońce... ale tam na wysokości na pewno był ten pył i świńska grypa, choroba szalonych krów, wirusy komputerowe, kosmiczne śmieci, i skórki od bananów po lotniczych pasażerach... No jaka szkoda ze nikt nie przybył....
1065 km w roku 2009 ( zresztą zawsze więcej niż 1000 od 2006 ) biega od 2003, 1/2 maratonu 1:49:30 ( Kross )
885 km w 2010
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Sleczek pisze:
F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
Bardzo odważne słowa, dobrze że coraz więcej osób nie boi się napisać co myśli na temat katastrofy.

Pozdrawiam

jesteś młody... za parę lat jak powycierają Tobą dupę, to zrozumiesz o co chodziło Lechowi Kaczyńskiemu.. zrozumiesz od kogo się wzięła na niego nagonka i zarzucanie mu że podzielił społeczeństwo.. pozdrawiam i życzę mniej nieświadomej niekompetencji
F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
niestety nie Tobie jest dane to oceniać... to ocenią następne pokolenia, bo to jest dla następnych pokoleń.. ty oceniasz królów i królików z perspektywy kilkuset lat.. wielu z tych postaci na wawelu miało swoich przeciwników i wielu ma do dzisiaj
... w klimacie ekonomicznych konglomeratów i coraz większych wpływów kilku mocnych państw, jeśli przyjdzie głębszy kryzys i zaczną wyciągać pretensje i łapę do słabszych, to przypomni się i Lech Kaczyński :)
ODPOWIEDZ