katastrofa lotnicza prezydenckiego samolotu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

trinity pisze:
Sleczek pisze:
thomekh pisze:Patrzcie co napisali na murze kościoła mikołaja w Elblągu
http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_f ... _fot0=1622
:bum: :bum: :bum:
Dobre, szkoda tylko ze napisali to na kościele ale sam cytat bardzo mi się podoba :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Jak czytam takie teksty i takie posty, to zaczynam żałować, że jestem Polką.
Nigdy nie popierałam Prezydenta Kaczyńskiego, nie uważam, że pochówek na Wawelu jest dobrym pomysłem, niemniej ciśnie mi się na usta, że tym co piszą takie durne teksty i tym co im przyklaskują, żaden pochówek się nie należy.
Jest demokracja i każdy ma prawo wypowiedzieć się, to w jaki sposób to robi to już co innego. Cytat umieszczony na kościele to parafraza słów Lecha Kaczyńskiego ( pamiętne spieprzaj dziadu ). Możesz żałować, że jesteś Polką Twoja prywatna sprawa. Zawsze możesz zmienić obywatelstwo. Chciałbym zauważyć, że nikt z Kaczyńskiego się nie wyśmiewa - wyśmiewa się tylko z jego poczynań i niezręcznych sytuacji, które niewątpliwie były obecne za czasów jego prezydentury. Już dawno temu Piotr Skarga o tym napisał. Więcej dystansu do otaczającego nas świata i do nas samych.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

A ja mam dosyć tego okropnego wątku.. wyłączam TV ( bo przełączyć nie moge ) jak widze cokolwiek w tym temacie...
Wczoraj był kartofel ( Szymon Majewski ), niedorznięta watacha, ( Sikorski ) bo ich jest dwóch a ja jeden ( Tusk ) pijak ( Palikot ), stracona wsteczna nieudolna prezydentura ( TomasZ Lis i cała reszta )
a dziś WAWEL.... i wszyscy z poważną miną mówią jaki wielki Polak.. tylko mi tej reszty zabrakło na pokładzie tego samolotu... jak wszyscy to wszyscy prosto do panteonu... bo głupi latają na drzwiach od stodoły ( Komorowski nomen omen ) w jednej niedorżniętej ekipie... Rzygam jednymi i drugimi....

1 TUSK = 1 miliard zadłużenia budżetu - to taki żart z urzędu miasta... tak poza tym to bezpardonowa walka o stołek.. kto MUSI BYĆ przy władzy...
a przecież ŻADEN z nich nie miał ( ten jeden dalej nie ma ) POMYSŁU i PLANU jak wyjść ze spirali zadłużenia Państwa i z tego okropnego klina podatkowego
który sami narodowi zafundowali.... dla mnie moga sie chować gdzie chcą... WSZYSCY... AMEN
1065 km w roku 2009 ( zresztą zawsze więcej niż 1000 od 2006 ) biega od 2003, 1/2 maratonu 1:49:30 ( Kross )
885 km w 2010
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Świetna dyskusja teraz na TVN, pan Pilch i bodajże pani Lipińska. Wreszcie ktoś po raz pierwszy w tym tygodniu w telewizji mówi prawdę, myślałem że tego nie doczekam.
meszka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2009, 11:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

thomekh pisze:Patrzcie co napisali na murze kościoła mikołaja w Elblągu
http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_f ... _fot0=1622
:bum: :bum: :bum:
na takich jak ty i tobie podobnych nawet splunąć bym nie chciał, pomyśl sobie mały człowieczku, że ktoś tak pisze o twoim ojcu....


P.S. Śledzę to forum od jakiegoś czasu z racji pasji biegania i często przewijała się opinia, że panuje tu wyjątkowo, nieobecna na innych forach, miła i kulturalna atmosfera. Ten wątek pokazuje jak pozorne było to odczucie. Tyle osób, które mimo anonimowości, człowiek szanował, pokazało tu swoje prawdziwe oblicze. Żal i wielki zawód. To co się w sieci dzieje, ten potok chamstwa, wykorzenienia, cynizmu....szkoda słów. Skąd ich tylu się bierze? Przecież oni mają swoje domy, porządnych rodziców... kto ich wychował? Mają swoją tubę do wykrzykiwania, internet, strach pomyśleć ilu ich się teraz ujawniło, i to w takim momencie...
Tylko Prawda jest ciekawa - J. Mackiewicz
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

meszka pisze:
thomekh pisze:Patrzcie co napisali na murze kościoła mikołaja w Elblągu
http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_f ... _fot0=1622
:bum: :bum: :bum:
na takich jak ty i tobie podobnych nawet splunąć bym nie chciał, pomyśl sobie mały człowieczku, że ktoś tak pisze o twoim ojcu....


P.S. Śledzę to forum od jakiegoś czasu z racji pasji biegania i często przewijała się opinia, że panuje tu wyjątkowo, nieobecna na innych forach, miła i kulturalna atmosfera. Ten wątek pokazuje jak pozorne było to odczucie. Tyle osób, które mimo anonimowości, człowiek szanował, pokazało tu swoje prawdziwe oblicze. Żal i wielki zawód. To co się w sieci dzieje, ten potok chamstwa, wykorzenienia, cynizmu....szkoda słów. Skąd ich tylu się bierze? Przecież oni mają swoje domy, porządnych rodziców... kto ich wychował? Mają swoją tubę do wykrzykiwania, internet, strach pomyśleć ilu ich się teraz ujawniło, i to w takim momencie...
Nie rozumiem co masz do thomekh-a przecież to nie On napisał na tym kościele tego napisu. Nie miłe jest także obrażanie osób, dla których Kaczyński nie był prezydentem. Dlaczego jest tak, że jak ktoś ma inne zdanie na temat katastrofy, pochówku, prezydenta to zaraz jest obrażany w sposób, który Ty zaprezentowałaś. Uważam, że nikt tutaj nie jest chamski. Niestety jeżeli komuś brakuje argumentów do rozmowy to zaczynają się osobiste wycieczki.
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

meszka pisze:
thomekh pisze:Patrzcie co napisali na murze kościoła mikołaja w Elblągu
http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_f ... _fot0=1622
:bum: :bum: :bum:
na takich jak ty i tobie podobnych nawet splunąć bym nie chciał, pomyśl sobie mały człowieczku, że ktoś tak pisze o twoim ojcu....


P.S. Śledzę to forum od jakiegoś czasu z racji pasji biegania i często przewijała się opinia, że panuje tu wyjątkowo, nieobecna na innych forach, miła i kulturalna atmosfera. Ten wątek pokazuje jak pozorne było to odczucie. Tyle osób, które mimo anonimowości, człowiek szanował, pokazało tu swoje prawdziwe oblicze. Żal i wielki zawód. To co się w sieci dzieje, ten potok chamstwa, wykorzenienia, cynizmu....szkoda słów. Skąd ich tylu się bierze? Przecież oni mają swoje domy, porządnych rodziców... kto ich wychował? Mają swoją tubę do wykrzykiwania, internet, strach pomyśleć ilu ich się teraz ujawniło, i to w takim momencie...

muszą być :) ... np. gdyby nie zdolna młodzież, to kogo by do rewolucji kulturowej wykorzystał Mao tse Tung?
Awatar użytkownika
fotman
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 25 wrz 2008, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

constantius pisze:A ja mam dosyć tego okropnego wątku.. wyłączam TV ( bo przełączyć nie moge ) jak widze cokolwiek w tym temacie...
Wczoraj był kartofel ( Szymon Majewski ), niedorznięta watacha, ( Sikorski ) bo ich jest dwóch a ja jeden ( Tusk ) pijak ( Palikot ), stracona wsteczna nieudolna prezydentura ( TomasZ Lis i cała reszta )
a dziś WAWEL.... i wszyscy z poważną miną mówią jaki wielki Polak.. tylko mi tej reszty zabrakło na pokładzie tego samolotu... jak wszyscy to wszyscy prosto do panteonu... bo głupi latają na drzwiach od stodoły ( Komorowski nomen omen ) w jednej niedorżniętej ekipie... Rzygam jednymi i drugimi....

1 TUSK = 1 miliard zadłużenia budżetu - to taki żart z urzędu miasta... tak poza tym to bezpardonowa walka o stołek.. kto MUSI BYĆ przy władzy...
a przecież ŻADEN z nich nie miał ( ten jeden dalej nie ma ) POMYSŁU i PLANU jak wyjść ze spirali zadłużenia Państwa i z tego okropnego klina podatkowego
który sami narodowi zafundowali.... dla mnie moga sie chować gdzie chcą... WSZYSCY... AMEN
Trochę zbyt emocjonalnie i gorzko to napisałeś, ale zgoda co do meritum.
Ogólnie czuję duży niesmak. Niesmak czułem obserwując pięcioletni frontalny atak na śp. Prezydenta RP, a teraz ta medialna beatyfikacja...
Nie lubię człapać kilometrów. Wystarczy 400m.
'anything over 400m, I take a taxi' Jimson Lee www.speedendurance.com
O MOIM TRENINGU
KOMENTARZE NA TEMAT MOJEGO TRENINGU
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

meszka pisze:
thomekh pisze:Patrzcie co napisali na murze kościoła mikołaja w Elblągu
http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_f ... _fot0=1622
:bum: :bum: :bum:
na takich jak ty i tobie podobnych nawet splunąć bym nie chciał, pomyśl sobie mały człowieczku, że ktoś tak pisze o twoim ojcu....


P.S. Śledzę to forum od jakiegoś czasu z racji pasji biegania i często przewijała się opinia, że panuje tu wyjątkowo, nieobecna na innych forach, miła i kulturalna atmosfera. Ten wątek pokazuje jak pozorne było to odczucie. Tyle osób, które mimo anonimowości, człowiek szanował, pokazało tu swoje prawdziwe oblicze. Żal i wielki zawód. To co się w sieci dzieje, ten potok chamstwa, wykorzenienia, cynizmu....szkoda słów. Skąd ich tylu się bierze? Przecież oni mają swoje domy, porządnych rodziców... kto ich wychował? Mają swoją tubę do wykrzykiwania, internet, strach pomyśleć ilu ich się teraz ujawniło, i to w takim momencie...

Rzeczywiście może za silnie to napisane - ale silnie oburza to co sie dzieje... a może śmieszy??? może to powinno być w kategorii śmiechu... Absurd trzeba kwitowac śmiechem.... Mam na myśli tą całą sytuację. Odnośnie miejsca pochówku - no comment -nie wypowiadam sie... nie o to chodzi... chodzi o całą sytuację od początku kadencji śp. L.K. do teraz, kreowaną przez elity rządzące i media i ich właścicieli ( nie wiadomo kto od kogo bardziej zależny jak pokazuje np hazardowa )...

a co do napisu - etam - ja sie Aniołem nie urodziłem to i pewnie inni też nie... każdy ma swój poziom kultury... Czasem ten poziom zależy czy raczej płynie z Góry ! a my własnie "Góry" mamy takie jakie mamy "od opluwania do beatyfikacji" Zjednoczeni to by wszyscy byli jakby panował tyran znienawidzony...
Normalnie zawsze istnieje kontra do "a" - anty "a"... I ja nad tym nie płacze....
Ale Ci co tak chcą byc na Górze powinni to dawno wiedzieć i być mądrzejsi od dołu bo reszta sie gapi i słucha...
A jak mają coś nie dla obcych uszu do powiedzenia to za zamkniętymi drzwiami... A jak głupiego to niech milczą....
Bardziej od tej beatyfikacji milczenie by było stosowniejsze.... Bo brak słów.. I wszyscy to wiedzą...
Ja mam dosyć tego trajkotu.... Ze skrajności w skrajność...
1065 km w roku 2009 ( zresztą zawsze więcej niż 1000 od 2006 ) biega od 2003, 1/2 maratonu 1:49:30 ( Kross )
885 km w 2010
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trzeba powiedzieć głośno, że to co teraz się dzieje to cyrk. Politycy plączą, PO płacze, PSL płacze ale nie jest to szczere. Za tydzień, dwa znowu pojawią się w TV wypowiedzi, że Kaczyński był kijowym prezydentem. Ktoś napisał, że to gra polityczna - tak ma rację, to co teraz się dzieje, co pokazuje telewizja to gra polityczna, wszak wybory się zbliżają. Od początku wiedziałem, że ten wypadek nic nie zmieni w Polskiej polityce. Jestem skłonny użyć nawet takiego zdania, że CI ludzie się nie zmienią....
Awatar użytkownika
trinity
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2008, 04:15

Nieprzeczytany post

Sleczek pisze: Jest demokracja i każdy ma prawo wypowiedzieć się, to w jaki sposób to robi to już co innego. Cytat umieszczony na kościele to parafraza słów Lecha Kaczyńskiego ( pamiętne spieprzaj dziadu ). Możesz żałować, że jesteś Polką Twoja prywatna sprawa. Zawsze możesz zmienić obywatelstwo. Chciałbym zauważyć, że nikt z Kaczyńskiego się nie wyśmiewa - wyśmiewa się tylko z jego poczynań i niezręcznych sytuacji, które niewątpliwie były obecne za czasów jego prezydentury. Już dawno temu Piotr Skarga o tym napisał. Więcej dystansu do otaczającego nas świata i do nas samych.
1. Demokracja nie oznacza, że każdy ma prawo się wypowiadać jak chce i co chce. Taki tekst jak ten na murze podchodzi pod paragraf.
2. Jak sobie myślę o tym, to rzeczywiście mam ochotę oddać dowód i wyjechać do kraju, gdzie ludzie w takich chwilach potrafią się zachować odpowiedzialnie.
3. Nie mam absolutnie nic krytykowania poczynań Prezydenta Kaczyńskiego i absolutnie go nie wybielam, mimo jego tragicznej śmierci nadal go nie lubię i nie popieram jako polityka, ale...
4. Uważam, że takiemu idiocie co to napisał na murze powinno się łapy obciąć, a głupkom z tego forum, których to cieszy palce, może by wtedy jeden z drugim zrozumiał co to demokracja, do której wielu niestety nie dorosło i wycierają nią sobie gębę, zapominając, że demokracja to nie tylko prawa, ale i obowiązki.
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Sleczek pisze:Trzeba powiedzieć głośno, że to co teraz się dzieje to cyrk. Politycy plączą, PO płacze, PSL płacze ale nie jest to szczere. Za tydzień, dwa znowu pojawią się w TV wypowiedzi, że Kaczyński był kijowym prezydentem. Ktoś napisał, że to gra polityczna - tak ma rację, to co teraz się dzieje, co pokazuje telewizja to gra polityczna, wszak wybory się zbliżają. Od początku wiedziałem, że ten wypadek nic nie zmieni w Polskiej polityce. Jestem skłonny użyć nawet takiego zdania, że CI ludzie się nie zmienią....
W końcu niedługo wybory.
wykastrowany kot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1221
Rejestracja: 13 paź 2008, 06:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sleczek pisze:Trzeba powiedzieć głośno, że to co teraz się dzieje to cyrk. Politycy plączą, PO płacze, PSL płacze ale nie jest to szczere. Za tydzień, dwa znowu pojawią się w TV wypowiedzi, że Kaczyński był kijowym prezydentem. Ktoś napisał, że to gra polityczna - tak ma rację, to co teraz się dzieje, co pokazuje telewizja to gra polityczna, wszak wybory się zbliżają. Od początku wiedziałem, że ten wypadek nic nie zmieni w Polskiej polityce. Jestem skłonny użyć nawet takiego zdania, że CI ludzie się nie zmienią....

Sleczek litości! Tam zginęło 96 osób! Każde ugrupowanie straciło swoje koleżanki, kolegów. Tam wszyscy się znali. Dlaczego nie wierzysz w ich autentyczny smutek? Dla ciebie wszystko jest grą polityczną? Ten wypadek już zmienił polską politykę.
Jestem skłonny użyć nawet takiego zdania, że CI ludzie się nie zmienią....
Człowieku...nie Oni ale ty potrzebujesz tej zmiany!
Pozdrawiam!
wykastrowany kot
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:48 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
wykastrowany kot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1221
Rejestracja: 13 paź 2008, 06:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

thomekh pisze: Kara śmierci (...), za tym głosuję.
Thomekh, mam w więzieniu kolegę. Kilka lat temu zabił człowieka. Dostał dożywocie. Wyrok jak najbardziej zasadny! Obecnie uczy się, ćwiczy, czyta książki oraz trochę pracuje. Jednym słowem stara się nie zmarnować czasu mimo, że spędzi resztę życia w więzieniu. Często do siebie dzwonimy, czasem zrobię mu jakąś paczkę. Aż strach pomyśleć gdyby takich ludzi jak ty było więcej, zostałby on stracony!
Pozdrawiam!
wykastrowany kot
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:48 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ