katastrofa lotnicza prezydenckiego samolotu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:45 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Cecylia Renata Waza? .. przecież to nawet nie była polka :hahaha: .. jedynym jej sukcesem było pozbycie kochanki swojego męża :hahaha:

Aleksander Karol Waza .. :hahaha: .. bardzo zasłużony, trochę pojezdził po europie zwłaszcza p włoszech, ktore tak mocno pomogły w walce z imperium ottomańskim .. :hahaha:

BTW. to jest nasza historia, jakie by nie była... jak widac nie łatwo to wszystko oceniać... !!
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 20:31 przez mimik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marek81
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 398
Rejestracja: 25 lis 2009, 10:17
Życiówka na 10k: 00:44:32
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Miło, że zgodziłeś się z ruskiem. 31 nazwisk i 4 niezwiązane z władzą.
dla mnie naród odmawiający prezydentowi pochówku w miejscu pochówku władców to jakiś akt autodestrukcji, przejaw braku szacunku dla państwa i urzędu. Wszystko na zasadzie "bo ja chce" czy "bo mnie się to podoba", "albo nie podoba", "bo go lubiłem", "a ja nie".
Lata komuny zrobiły swoje.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 20:35 przez marek81, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
russian, white russian
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1406
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gaia

Nieprzeczytany post

heh, dobre.
nic tylko drukować i roznosić po uczelniach. przynajmniej się historii poduczymy.
------------------------------------------

towarzystwo jak towarzystwo.
ja bym z tej całej ekipy na wódkę poszedł chyba tylko z Tadeuszem Kościuszko, bo zakładam że Chopin wolał wino...

no ale Lechowi pewnie bliższych się paru tam znajdzie.

zdrówko
we gather energies
ours and the ones of the nature,
in order to make this intolerable world
endurable
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

marek81 pisze:użędu.
.
To tak specjalnie?
Awatar użytkownika
marek81
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 398
Rejestracja: 25 lis 2009, 10:17
Życiówka na 10k: 00:44:32
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

00jan pisze:
marek81 pisze:użędu.
.
To tak specjalnie?
nie :oczko:

Swoja drogą, szacunek dla ludzi którzy wczoraj i dziś pryskali z pracy by powitać kondukt żałobny. widok pan w garsonkach i panów w garniturach wypadających z biur i biegnących marszałkowska z kwiatami w dłoni robił wrażenie. Gdy biegli z powrotem do pracy też. :oczko:
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 20:41 przez marek81, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

A co powiesz tych, którzy stoją w kolejce do pałacu prezydenckiego (dziś około 11km ma!)?
wykastrowany kot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1221
Rejestracja: 13 paź 2008, 06:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja przez moment w swojej naiwności nawet uwierzyłem, że ludzie jak usłyszą kim na prawdę był nie: kaczor, nie Kaczyński a Prezydent Polski Lech Kaczyński, to choć trochę zmienią zdanie. Jednak jak ktoś pluł to i pluć nie przestanie. Ale dziwić się kiedy motywacje zamiast z książek, Kościoła i od mądrych ludzi czerpie się z: Nasza Klasa, TVN, Demotywatory, Kuba Wojewódzki, z głębokich rozmów gimnazjalnych korytarzy a wieczorem znowu z TVN itp..
Dajcie spokój już tej żenującej dyskusji! Choćby już ze względu na to, że dla niektórych z tego FORUM był to zawsze Prezydent Rzeczypospolitej!
Byłoby wam przyjemnie gdyby ktoś wyśmiewał się z waszej matki, ojca?

Zdrówko rusek!
Pozdrawiam!
wykastrowany kot
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

jumper pisze:Ja przez moment w swojej naiwności nawet uwierzyłem, że ludzie jak usłyszą kim na prawdę był nie: kaczor, nie Kaczyński a Prezydent Polski Lech Kaczyński, to choć trochę zmienią zdanie. Jednak jak ktoś pluł to i pluć nie przestanie. Ale dziwić się kiedy motywacje zamiast z książek, Kościoła i od mądrych ludzi czerpie się z: Nasza Klasa, TVN, Demotywatory, Kuba Wojewódzki, z głębokich rozmów gimnazjalnych korytarzy a wieczorem znowu z TVN itp..
Dajcie spokój już tej żenującej dyskusji! Choćby już ze względu na to, że dla niektórych z tego FORUM był to zawsze Prezydent Rzeczypospolitej!
Byłoby wam przyjemnie gdyby ktoś wyśmiewał się z waszej matki, ojca?

Zdrówko rusek!
Bez przesady. Nie każdy ma NK (na prawdę!).
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:46 przez thomekh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

vrs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 309
Rejestracja: 22 maja 2008, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: WWa

Nieprzeczytany post

Nie głosowałem na Niego ale kiedy został prezydentem był nim również dla mnie.
Ale uważam że pan Prezydent Lech Kaczyński nie powinien być pochowany na Wawelu.

i tyle
Michał

10km 58'03'' - 2009-10-04 -> 52'01'' - 2009-11-11
Teraz dopiero się zacznie...
Awatar użytkownika
marek81
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 398
Rejestracja: 25 lis 2009, 10:17
Życiówka na 10k: 00:44:32
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Chwilami odnoszę wrażenie, że w Polsce panteon został już zamknięty. Szykujemy się na 2012? :oczko:
Ja się już wyłączam. Może pójdę wydłużyć kolejkę do 11km i jednego metra. pzdr. :oczko:
Obrazek
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jumper pisze:Ja przez moment w swojej naiwności nawet uwierzyłem, że ludzie jak usłyszą kim na prawdę był nie: kaczor, nie Kaczyński a Prezydent Polski Lech Kaczyński, to choć trochę zmienią zdanie. Jednak jak ktoś pluł to i pluć nie przestanie. Ale dziwić się kiedy motywacje zamiast z książek, Kościoła i od mądrych ludzi czerpie się z: Nasza Klasa, TVN, Demotywatory, Kuba Wojewódzki, z głębokich rozmów gimnazjalnych korytarzy a wieczorem znowu z TVN itp..
Dajcie spokój już tej żenującej dyskusji! Choćby już ze względu na to, że dla niektórych z tego FORUM był to zawsze Prezydent Rzeczypospolitej!
Byłoby wam przyjemnie gdyby ktoś wyśmiewał się z waszej matki, ojca?

Zdrówko rusek!
Jumper odnoszę wrażenie, czytając Twój post że bardzo blisko Ci do pewnego radia z Torunia i pewnego ojca T. Łamiesz fundamentalną zasadę tego forum - wolność wypowiedzi. Nie Ty jesteś tutaj od uciszania forumowiczów. Prawda jest taka, że Kaczyński tylko dlatego zostanie pochowany na Wawelu bo zginał w katastrofie lotniczej, nic więcej. Chodźmy dalej, w wypadku zginał także prezydent Kaczorowski - którego już nie chcą pochować na Wawelu. Dlaczego ? Zrobił mniej od Lecha ? Już jestem wstanie przeboleć Kaczyńskiego na zamku, ale po co jego żonę ?. Uważam, że decyzja o miejscu pogrzebu zapadła zbyt szybko. Jeżeli Dziwisz zaproponował Wawel to co miał zrobić Jarosław ? pewnie, że się zgodził. U mnie w mieście wojaże z PiS chcą zmienić główną ulice miasta na ulice im. L. Kaczyńskiego, rondo im. Kaczyńskiego, za jakiś czas powstanie szkoła im. Kaczyńskiego. Jak chcemy już uczcić osoby które zginęły to nazwijmy ulice np: ofiar katastrofy lotniczej itp.. Spotkałem się z głosami, że bardziej szkoda tych generałów niż prezydenta. I chyba coś w tym jest....

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Sleczek pisze:Jumper odnoszę wrażenie, czytając Twój post że bardzo blisko Ci do pewnego radia z Torunia i pewnego ojca T. Łamiesz fundamentalną zasadę tego forum - wolność wypowiedzi. Nie Ty jesteś tutaj od uciszania forumowiczów. Prawda jest taka, że Kaczyński tylko dlatego zostanie pochowany na Wawelu bo zginał w katastrofie lotniczej, nic więcej. Chodźmy dalej, w wypadku zginał także prezydent Kaczorowski - którego już nie chcą pochować na Wawelu. Dlaczego ? Zrobił mniej od Lecha ? Już jestem wstanie przeboleć Kaczyńskiego na zamku, ale po co jego żonę ?. Uważam, że decyzja o miejscu pogrzebu zapadła zbyt szybko. Jeżeli Dziwisz zaproponował Wawel to co miał zrobić Jarosław ? pewnie, że się zgodził. U mnie w mieście wojaże z PiS chcą zmienić główną ulice miasta na ulice im. L. Kaczyńskiego, rondo im. Kaczyńskiego, za jakiś czas powstanie szkoła im. Kaczyńskiego. Jak chcemy już uczcić osoby które zginęły to nazwijmy ulice np: ofiar katastrofy lotniczej itp.. Spotkałem się z głosami, że bardziej szkoda tych generałów niż prezydenta. I chyba coś w tym jest....

Pozdrawiam
nie lubisz konformizmu, a sam go narzucasz? :hahaha: pozdrawiam
ODPOWIEDZ